Web Analytics
More
  Reklāma

  No amata atkāpies “Slack” vadītājs

  Jaunākie raksti

  Biznesa komunikācijas rīka “Slack” izpilddirektors un līdzdibinātājs Stjuarts Baterfīlds (Stewart Butterfield) paziņojis, ka nākamā gada janvārī pametīs kompāniju “Salesforce”, kas pērn iegādājās “Slack” par 27,7 miljardiem ASV dolāru.

  Baterfīlds palīdzēja radīt “Slack” tālajā 2013. gadā. Būtiski, ka ziņas par Baterfīlda aiziešanu parādās vien dažas dienas spēc tam, kad “Salesforce” izpilddirektora amatu pameta Brets Teilors (Bret Taylor). Pats Baterfīlds gan atzīst, ka viņa atkāpšanās no amata nav nekādi saistīta ar Teilora aiziešanu. Šeit viņš piebildis, ka jau vairākus mēnešus domājis par aiziešanu no “Slack” un norāda, ka šī bijusi tikai sakritība. Tā kā Baterfīlds atkāpjas no amata, viņa darba pienākumus pārņems Lidiane Džounsa (Lidiane Jones), kura atbild kompānijā par digitālo pieredzi un mākoņpakalpojumiem.

  ReklāmaAdvertisement

  Jāpiezīmē, ka “Salesforce” iegādājās “Slack” pagājušajā gadā, lai papildinātu uzņēmuma programmatūras komplektu. Vienlaikus tika saglabāts “Slack” zīmols, funkcionalitāte un vadība. Taču, ņemot vērā Baterfīlda aiziešanu, varētu būt, ka “Slack” piedzīvos šādas, tādas pārmaiņas, par kurām lietotāji tiks informēti mazliet vēlāk.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma