Web Analytics
More
  Reklāma

  Apple iPhone 14 būs pārsteidzoši viegli labojams

  Jaunākie raksti

  Kaut arī jaunākais Apple iPhone 14 modelis ārēji ir gandrīz identisks iPhone 13 modelim, un kopumā ir ļoti nelieli uzlabojumi, pavisam cita aina paveras no iekšējās uzbūves, jo viedtālrunis esot kļuvis par vislabāk remontējo kopš iPhone 7 modeļa.

  Par to pārliecinājās ierīču izjaucēji iFixit, veicot pirmo telefona izjaukšana, kā tas parasti notiek pēc jaunu viedtālruņu izziņošanas. Serviss atklājis, ka beidzot ir pietiekami ērti nomainīt aizmugurējo stikla paneli. Apple iPhone ir aprīkoti ar stikla aizmugure, sākot ar iPhone 8 modeli, jo tas nodrošina bezvadu uzlādi, bet padara telefonu mazāk drošu, jo tā var sašķīst.

  Jaunajā iPhone 14 modelī ir izmantotas tikai divas skrūves un mazāk stipra līme, ar kuru aizmugurējais panelis ir pievienots telefonam. Līdz ar to pietieks ar normālu telefona uzsildīšanu, lai to būtu iespējams noņemt no korpusa, un panelis būs pieslēgts ar vienu kontaktu. Iepriekš tā nomaiņai bija jāizmanto speciāls lāzers vai manuāli jāsaplēš aizmugurējais stikls, un visi gabaliņi jāizņem, lai tos nomainītu.

  Apple septembra sākumā notiekošajā prezentācijā pavisam nedaudz uzsvēra, ka iPhone 14 modelis ir palicis vieglāk labojums, un acīmredzot tas ir saistīts tieši ar šo komponenti. Aizmugurējais stikla panelis gan vēl nav pieejams iegādei Apple palaistajā servisā, kurā ikviens var iegādāties noteiktas komponentes, un telefonu labot pašu spēkiem. Taču izskatās, ka uzlabojumi komponenšu nomaiņas jomā notiek arī šajā uzņēmumā, lai cilvēkiem nenāktos iekārtas labot tikai dārgos oficiālajos servisos.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma