Web Analytics
More
  Reklāma

  Apple izziņo jaunos iPhone 14, Apple Watch Series 8 un jauno Apple Watch Ultra, kā arī otrās paaudzes AirPods Pro austiņas

  Jaunākie raksti

  Ir pagājis gads, un atkal klāt ierastā Apple rudens prezentācija. Kaut arī šajā reizē pasākums ir ar žurnālistu piedalīšanos klātienē, visi prezentāciju video materiāli joprojām ir filmēti iepriekš. Un jāatzīst, ka tie tiešām ir acij tīkami.

  Kā ierasts šādu prezentāciju sākumā, Tims Kuks veic kādu atsauci par aktualitātēm, un šajā reizē jau no pašā pasākuma sākumā ir skaidrs, ka tiks prezentēti jaunie iPhone, Apple Watch un AirPods modeļi.

  Vēl prezentācijās ievadā ir publiskoti interesanti stāsti par to, kā Apple Watch ir izglābis dzīvības, un viens no iespaidīgākajiem ir par tā darbību, kad notikusi lidmašīnas avārija, kuras rezultātā viedpulkstenis automātiski izsaucis neatliekamo palīdzību.

  Jaunais Apple Watch Series 8 un Watch SE

  Jaunais Apple Watch Series 8 modelis ir dizainiski identisks iepriekšējās paaudzes Apple Watch Series 7, līdz ar to saglabājot ierastos izmērus un formu, tikai ar nedaudz noapaļotākām malām, lai attēlotu pēc iespējas vairāk informācijas. Tas ir saņēmis jaunu temperatūras sensoru, kas ļaus pietiekami precīzi noteikt menstruālo ciklu un ovulāciju. Temperatūra tiks mērīta gan no rokas locītavas, jo viens sensors atradīsies viedpulksteņa aizmugurē, bet viens ekrānā. Protams, nav aizmirsts par drošību, jo šī informācija tiks aizsargāta no svešām acīm.

  Avots: Apple

  Tāpat jaunais Apple Watch Series 8 viedpulkstenis saņēmis funkcionalitāti, kas ļaus noteikt to vai cilvēks ir nokļuvis autoavārijā. Tas būs pateicoties jauniem kustību sensoriem, kuri spēj noteikt precīzu trieciena momentu, kā arī spiediena spēku. Tāpat Apple ir ievācis informāciju par dažādām avārijām, lai no šīm triecienu analīzēm spētu noteikt negadījumu. Viedpulkstenis varēs noteikt autoavāriju no populārākajiem auto modeļiem, un tas spēs automātiski noteikt, kad cilvēks pārvietojas ar auto. To nodrošinās gan mikrofons, gan akselerometrs. Ja pulkstenis sajutīs avāriju, tas parādīs attiecīgo paziņojumu un ja lietotājs nebūs spējīgs nospiest “Viss kārtībā” pogu, automātiski izsauks glābējus.

  Avots: Apple

  Joprojām pulkstenis spēs nodrošināt vienas dienas baterijas darbību. Jaunums būs iespēja ieslēgt uzlaboto Low Power Mode režīmu, lai saglabātu ilgāku darbību, atslēdzot lielāku daļu funkciju. Tas ļaus sasniegt 36 stundu darbību pret 18 stundām bez aktivizētas šīs funkcijas. Tāpat ar jauno watchOS 9 un sākot no Series 5 modeļiem LTE režīms darbosies arī ārvalstīs.

  Apple Watch Series 7 (LTE) izmēģinājums LMT tīklā

  Tāpat būs pieejamas ierastās krāsas un jaunas aproces. Reizē papildināti gan speciālie Nike un Hermes modeļi ar īpašām aprocēm, kas lielos vilcienos neko nemaina, bet tikai stilu. Kopumā jaunais modelis ļaus noteikt temperatūru un palīdzēs noteikt menstruālo ciklu, bet pārējais gan dizainiski, gan jaudas ziņā neatšķirsies no iepriekšējā Series 7 modeļa. Jāpiezīmē, ka ļoti daudz jaunumu ir vairāk saistīti ar operētājsistēmu watchOS 9, nevis tehniskajiem uzlabojumiem, tāpēc daļa funkcionalitāšu būs pieejamas vecākiem modeļiem. Tā cena būs 499 EUR par parasto modeli, bet 549 EUR par LTE modeli.

  Atjauninājumus saņēmis arī Apple Watch SE budžeta klases Apple viedpulkstenis, kas tagad būs veidots pilnībā no 100% pārstrādāta alumīnija, kā arī ieguvis jaunas krāsas. Tas būs spējīgs sniegt ierastās pamata darbības, kā arī būs saņēmis jaunos kustību sensorus, kas var noteikt autoavāriju līdzīgi Apple Watch Series 8. Izmēra ziņā tas līdzināsies pirmās paaudzes SE, bet būs par 30% lielāks nekā Series 3 modelis. Tas būs lielisks tiem lietotājiem, kuri vēlas vienkāršu viedpulksteni ikdienas lietotošanai un nevēlas par to maksā pārlieku daudz naudas. Otrās paaudzes Apple Watch SE cena būs 299 EUR par 40 mm modeli, bet 339 EUR par 44 mm modeli.

  Avots: Apple

  Jauns izturīgais viedpulksteņa modelis Apple Watch Ultra

  Neizpalika ilgi gaidītais jaunais izturīgais Apple Watch viedpulksteņa modelis Apple Watch Ultra (nevis Pro, kā tika baumots iepriekš). Tas būs līdz šim izturīgākais Apple viedpulksteņa modelis, kura rāmis ir veidots no titāna, bet ekrāns būs veidots no safīra, un tas būs pilnībā taisns, kas to pasargās no lieliem tricieniem. Apple Watch Ultra būs 49mm liels viedpulkstenis. Jaunums ir jauna papildu Action poga, kura varēs atbildēt par dažādām funkcijām, kā arī ritināšanas poga aprīkota ar izgriezumiem, lai to būtu ērtāk lietot dažādos apstākļos, piemēram, cimdos.

  Avots: Apple

  Apple Watch Ultra saņēmis līdz šim lielāko bateriju no Apple viedpulksteņiem, nodrošinot 36 stundu darbību, bet ieslēdzot īpašo taupības režīmu varēs sasniegt 60 stundas, kas tāpat nesniedzas tuvumā citiem sporta viepdulksteņiem. Lielais ekrāns ļaus nodrošināt plašāku informācijas attēlošanas iespēju, kas noderēs aktīviem cilvēkiem. Uzlabotais mikrofons ļaus labāk uztvert cilvēka balsi, jo to paredzēts lietot, piemēram, vējainos apstākļos, cik nu gan kāds gatavs runāt pa telefonu, kāpjot kalnos.

  Ir padomāts par jaunām pulksteņa aprocēm, kas pielāgosies dažādām aktivitātēm, īpašu uzmanību pievēršot skrējējiem, peldētājiem un kalnā kāpējiem. Dizaina ziņā jaunais pulkstenis atgādinās ierastās Apple Watch tendences, tomēr tas būs biezāks un masīvāks, labajā sānā būs ļoti izteiktas pogas un izvirzījums. Tāpat piedomāts pie precīza GPS rādījuma, jo tas ir svarīgi šāda pulksteņa izmantotājiem, līdz ar to Apple izveidojis jaunu divu frekvenču nolasīšanas iespēju. Nakts laikā būs iespējams samazināt ekrāna krāsas, pagriežot rotējošo pogu.

  Avots: Apple

  Apple apgalvo, ka šis GPS būs visprecīzākais līdz šim pieejamais sporta viedpulksteņos. Apple Watch Ultra rādīs arī augstuma metrus, kas ir svarīgi skējējiem. Ar speciālo Action pogu varēs uzsākt jaunu laika atskaiti skrējienā, kas īpaši noder treniņos. Protams, pulkstenis radīts ar domu, lai tas darbotos ļoti dažādās temperatūrās. Pārgājienā noderēs uzlabotais kompass, un viedpulkstenis būs spējīgs atcerēties iepriekšējās koordinātes, ja cilvēkam gadījies apmaldīties.

  Interesanta iespēja ir ieslēgt sirēnu, lai tādējādi ziņotu par savu atrašanās vietu. Pulkstenis būs spējīgs parādīt cik dziļi cilvēks ir ieniris, kā arī atspoguļot ūdens temperatūru, kas noderēs nirējiem un ūdens sporta mīļotājiem. Tā rezultāta ir radīta speciāla lietotne Oceanic+, kas palīdzēs droši ienirt un uzpeldēt. Šis modelis principā paredzēts tikai ļoti noteiktam lietotāju profilam, kas ir aktīvi sportisti. Tā cena mūsu pusē ir 999 EUR, un visi Apple Watch Ultra modeļi ir aprīkoti ar LTE mobilo sakaru iespēju.

  Avots: Apple

  Otrās paaudzes AirPods Pro bezvadu austiņas

  Par šo baumu fāzē nebija īstas skaidrības, tomēr Apple izziņojis otrās paaudzes AirPods Pro bezvada austiņu modeli, un AirPods Pro bijis līdz šim vecākais aktīvais pārdotais Apple produkts. Jaunais modelis ir saņēmis identisku dizainu iepriekšējai paaudzei, taču jaunums ir otrās paaudzes skaņas apstrādes procesors H2, kas nodrošinās uzlabotu skanējumu.

  Jaunās tehnoloģiskās iespējas ļaus uzlabot Spatial Audio telpiskā skanējuma funkcionalitāti, un kā Apple saka, tad klausītājam liksies, ka viņš atrodas privātā koncertā uz skatuves, kurā skaņa dzirdama no visām pusēm. Papildu tam algoritms būs spējīgs pielāgoties katra lietotāja ausīm, lai radītu šo sajūtu. Tāpat būs uzlabota aktīvā trokšņu slāpēšana (ANC), ko nodrošinās H2 procesors, un tā būs par divām reizēm labāka nekā pirmās paaudzes AirPods Pro austiņās.

  Apple AirPods Pro 2 īpašnieki saņems īpašas maza izmēra gumijas, kas var uzlabot pasīvo trokšņu slāpēšanu. Joprojām austiņu kājiņā būs spiediena sensori, taču tagad tie papildināt ar iespēju sajust slīdēšanas kustību, līdz ar to sniedzot iespēju regulēt skaļumu caur austiņām. Aleluja, beidzot! Ar vienu uzlādi austiņas darbosies sešas stundas ar ieslēgtu ANC, un uzlādes kārbiņa nodrošinās papildu 30 stundu uzlādi. Kā baumots iepriekš, jaunā kārbiņa būs spējīga pati atskaņot signālu, lai to atrastu ātrāk. Tāpat austiņu uzlādes kārbiņu varēsim uzlādēt novietojot uz Apple Watch lādētāja. Ērtākai pārnēsāšanai būs iespējams šo kārbiņu ievērt virvītē. Jauno Apple AirPods Pro 2 cena būs 299 EUR.

  Avots: Apple

  Jaunie iPhone 14 modeļi

  Šeit jau no sākuma var pateikt, ka lielākais jaunums ir lielāka izmēra klasiskā iPhone modelis. Tas būs ar 6,7 collu diagonāli, un tas sauksies iPhone 14 Plus. Protams, tas atspoguļos vairāk informācijas, līdz ar to sniedzot plašākas iespējas pārvaldīt dažādas lietotnes, piemēram, redzēt vairāk datu par fitnesa aktivitātēm. Apple iPhone 14 izmērs saglabāsies 6,1 collu izmērā.

  Avots: Apple

  Abi modeļi saņēmuši jau ierasto XDR displeju, un kopumā tas izskatās identisks iPhone 13 paaudzei, jo Apple nerunā par nekādām citām tehniskajām detaļām. Nedaudz izmainītas ir krāsas, piedāvājot gaiši zilu. Izskatās, ka iPhone 14 modelis varētu būt saņēmis to pašu bateriju, kas nodrošinās pietiekami ilgu darbības laiku, īpaši, iPhone 14 Plus modeļa sakara.

  Jā, baumas ir bijušas patiesas, jo jaunie iPhone modeļi joprojām saņēmuši pērnā gada A15 Bionic procesoru, tomēr tas ir saņēmis piecus grafiskos (GPU) procesorus. Tāpat tas labāk apstrādās bildes, bet lielos vilcienos tas ir tas pats procesors, un tagad Apple spiež uz ļoti maziem sīkumiem, kurus noteikti nepamanīs lielākā daļa lietotāju.

  Avots: Apple

  Apple iPhone 14 saņems uzlabotu galveno kameru, kas joprojām būs ar 12 MP izšķirtspēju. Salīdzinot ar iepriekšējo modeli, tā uzņems par 49% labākas bildes vājā apgaismojumā. Tāpat jaunais viedtālruņa modelis saņēmis jaunu priekšējās kameras dziļuma sensoru, kas nodrošinās ātrāku fokusu un labāku darbību sliktas gaismas apstākļos. Uzlabojumus ieguvusi arī datorizetā bilžu apstrāde, kas tieši saistīta ar procesora izmantošanu.

  Kā norāda Apple, tad šajā reizē lielus uzlabojumus saņēmusi kamera, kurai pieejams jauns Action režīms, kas darbosies līdzīgi kā kameras stabilizators, kas nodrošina līdzsvaru (angliski gimbal). Tas nozīmē, ka tā filmēs stabilu video attēlu. Tas būs īpaši noderīgi uzņemot video, esot kustībā. Reāls ieguvums varētu būt ērtāka pārslēgšanas starp vairākām e-SIM kartēm. Interesanti, ka ASV pieejami iPhone modeļi nebūs aprīkoti ar atsevišķu SIM kartes pieslēgvietu, līdz ar to Apple soli pa solim virzās uz mērķi atbrīvoties no dažādām ārējām pieslēgvietām.

  Avots: Apple

  Protams, Apple runāja par dažādiem drošības ieguvumiem, bet domāju, ka tie vairāk saistīti ar jauno operētājsistēmu iOS 16 (kas visiem būs pieejama no 12. septembra), ne tieši jaunajiem iPhone modeļiem. Labāk apzināties, ka ir dažādas drošības iespējas,un ka tās nekad nenāksies izmantot praksē. Saistībā ar to tika izziņota iPhone iespēja pieslēgties pie satelītiem, ja nav pieejams ierastais pārklājums no torņiem. Par šo tika baumots iepriekš.

  Šis satelīts gan būs paredzēts tikai ārkārtas gadījumos, bet ne ikdienā, kā arī debesīm būs jābūt skaidrām, bet ja laiks ir mākoņains, tad ziņu apmaiņa var ievilkties vairāku minūšu garumā. Tādēļ Apple ir izdomājuši lietot dažādas pamata frāzes, lai ātrāk komunicētu ārkārtas gadījumos. Jāpiezīmē, ka šis serviss nebūs par brīvu, bet jaunajiem iPhone 14 klientiem tas pirmos divus gadus būs bez maksas, tāpat sākumā tas būs pieejams ASV un Kanādā.

  Jāatzīst, ka par iPhone 14 tas vairāk ir par dažādām funkcionālajām iespējām, bet mazāk par reāliem tehnoloģiskajiem jaunumiem, jo principā tas ir pagājušā gada iPhone 13 modelis. Tagad Fitness+ serviss būs iespējams lietot bez Apple Watch viedpulksteņa, to varēs palaist vien ar iPhone palīdzību. Jaunā iPhone 14 cena būs sākot no 999 EUR, bet iPhone 14 Plus no 1149 EUR. Salīdzinājumam ASV iPhone 14 cena ir sākot no 799 USD.

  Apple iPhone 14 Pro

  Izskatās, ka Pro modeļi gan nesīs lielākus jaunumus, un tas tiešām ir jaunais ekrāna izgriezums, kas beigās ir ovāla formā un vairs nesaskarsies ar augšējo malu, bet būs pilnībā nodalīts. Interesanti, ka Apple gājuši tieši pretējā virzienā un vairs necenšas noslēpt ekrāna izgrauzumu. Tagad tas nosaukts par dinamisko saliņu un tā spēj mainīt izmēru, kā arī attēlot dažādu informāciju, piemēram, par zvanu vai atskaņoto mūziku. Interesanta ideja, kas nekur citur nav redzēta un domāju, ka varam paredzēt, ka drīz to kopēs lieli un mazi Android ierīču ražotāji.

  Apple iPhone 14 Pro rāmis kā jau ierasts būs veidots no tērauda. Viens no jaunumiem būs violetās krāsas modelis. Kā jau teicu, lielākais no vizuālajiem jaunumiem ir ekrāna izgriezums, kurā ievietoti sensori un priekšējā kamera.

  Joprojām saglabāsies iepriekšēji 6,1 un 6,7 collu displeji, bet būs samazinātas apmales. Tāpat ekrāna maksimālais spilgtums sasniegs 2000 cd/m². Jā, baumas izrādījušās patiesas arī par vienmēr ieslēgto (angliski always-on) ekrānu, beidzot sastādot konkurenci citiem ražotājiem, kas to piedāvā jau daudzus gadus. Šis režīms vienmēr attēlos gan ekrāna logrīkus, gan paziņojumus, kas būs pienākuši.

  Avots: Apple

  Apple iPhone 14 Pro saņēmis jaunu A16 Bionic procesoru, kas būs aprīkots ar 16 miljardiem tranzistoru. Tas būs pirmais 4 nm mobilais procesors. Protams, tas būs ātrākais mobilais procesors tirgū, un šim gan jau var piekrist tagad. Tas būs ļoti jaudīgs. Jaunais Neural Engine spēs apstrādāt līdz 17 miljoniem darbību sekundē. Procesors saņēmis īpašu sadaļu ekrāna darbībai, lai nodrošinātu 1 Hz atsvaidzi un vienmēr ieslēgto displeju.

  Nopietni uzlabojumi beidzot arī kameru segmentā. Apple iPhone 14 Pro būs aprīkots ar 48 MP izšķirtspējas galveno kameru, kas būs aprīkota ar Quad Pixel sensoru, kas spējīgs vienā pikselī apkopot četrus pikseļus. Tas būs līdz šim lielākais sensors Apple iPhone viedtālrunī. Loģiski. Jaunā kamera spēs uzņemt divreiz labākus foto vājas gaismas apstākļos. Apple iPhone 14 Pro ļaus uzņemt jaunu divreiz pietuvināto Telephoto režīmu. Profesionāļi varēs izmantot ProRAW formātu, bet tas bija pieejamas iepriekšējās paaudzes Pro modelī, taču tagad tas varēs izmantot jauno 48 MP sensoru. Jaunais sensors ļaus uzņemt vēl asākus Macro režīma attēlus. Reizē uzlabota LED gaismiņa, kas kļuvusi divreiz spilgtāka.

  Avots: Apple

  Tāpat kā iPhone 14, arī jaunie Pro modeļi saņēmuši īpašo Action video uzņemšanas režīmu. Pagājušajā gadā izziņotais Cinematic režīms tagad darbosies ar 24 un 30 kadriem sekundē. Vismaz Apple kameru jaunumus pasniedz ar domu, ka tie var noderēt profesionāļiem video un foto uzņemšanā, bet par to es neņemos spriest.

  Avots: Apple

  Neskaitot jaunās iespējas, Apple joprojām sola lielisku baterijas darbību, bet to atklās testi, taču skatoties iepriekšējā gada salīdzinājumus, iPhone 13 Pro turējās visilgāk, un to varētu sagaidīt arī no šiem modeļiem. Vienīgi vairāk enerģiju varētu patērēt vienmēr ieslēgtais displejs, taču nedomāju, ka tas kritiski ietekmēs kopējo patēriņu. Tāpat jaunie Pro modeļi varēs izmantot Apple satelītu tīklu. Apple iPhone 14 Pro modeļa cena būs sākot no 1299 EUR, bet iPhone 14 Pro Max sākot no 1449 EUR.

  Avots: Apple

  Ko tu domā par jaunajiem Apple produktiem? Vai tie nes tādas funkcijas, kas tev liek gribēt iegādāties šo gadžetus? Varbūt ir kaut kādas nianses, ko jaunajās ierīcēs gaidīji, taču tā arī nesaņēmi? Pastāsti par to plašāk komentāros. Cepums tam komentētājam, kas pirmais nokliegsies, ka “Always on” displejs Android ierīcēs jau ir vairāk nekā 10 gadus! :D

  AvotsApple
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  52 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Edgars
  08.09.2022 05:25

  Android telefonus nelietoju jau 10 gadus un dzīve ir kļuvusi dinamiskāka! 😆

  Babajs
  08.09.2022 08:12
  Reply to  Edgars

  Edgaram 3-4 gadus novecojuši “jaunumi”, kuri sen jau ir Android, padara dzivi dinamiskaku…

  Rhs
  08.09.2022 09:17
  Reply to  Edgars

  Kautkas nav kārtībā, ja dzīves kvalitāte atkarīga no telefona operētājsistēmas….

  Tītars
  08.09.2022 15:33
  Reply to  Rhs

  Tas ir kā apsmiet cilvēku par vēlēšanos dzīvot uz līdzenas grīdas nevis sašķobītas.

  BTR
  11.09.2022 18:33
  Reply to  Tītars

  Ābols un līdzena grīda :D nu skaidrs, tātad priekš Tevis droša laba mašīna ir zaparožecs :D bet vēlams uz bagāžnieka uzlīmēts ābols un Tu to skriesi pirkt pat pa 100 000 EUR :D

  Name*
  08.09.2022 06:52

  Autor, Jums tur kļūda tekstā pie Watch Ultra. Ierakstījāt, Watch Pro. Pirmajā paragrāfā pie pulksteņa izmēra (49mm).

  Kursors.lv
  08.09.2022 07:05
  Reply to  Name*

  Paldies, salabots.

  Čiekurs
  08.09.2022 07:34

  “Always on” displejs Android ierīcēs jau ir vairāk nekā 10 gadus!

  Kursors.lv
  08.09.2022 08:51
  Reply to  Čiekurs

  Uzraksti man privāti uz kristaps@kursors.lv savu telefona numuru un ērtāko Omniva pakomāta adresi – nosūtīšu cepumus :D

  Gastons
  08.09.2022 10:07

  Es ar labprāt neatteiktos no cepumiem! :D

  Čiekurs
  08.09.2022 10:46

  Paldies, beidzot uzvarēju Kursora konkursā! *notraucu asaru no sava neAlways on displeja*

  Ivars Dzerve
  09.09.2022 12:32
  Reply to  Čiekurs

  Kad man vēl bija Samsungs, ši bija pirmā funkcija, ko izslēdzu, jo ar ieslēgtu pat vienu dienu bača nevilka.
  Redzēs, kā tas būs Apple izpildījumā, bet domājams, ka šeit tas ir izpildīts daudz gudrāk ar minimālu enerģijas patēriņu dinamiskās atsvaidzes dēļ.

  Tītars
  09.09.2022 13:09
  Reply to  Ivars Dzerve

  Ne velti Apple ex indženieri intervijās saka ka no visām lietām kas nonak Apple misenē, lielākā daļa parādās Android telefonos. Protams ir novitāte, taču tā ir nerefinēta ideja. Kā tas bija ar video zvaniem, failu dalīšanos, tā tas tagad ir ar always on. Ar speciālu 1hz grafisko procesoru + pikseļu dancināšanu un pavisam citas efektivitātes CPU tas beidzot “ir” iespējams normālā veidā. Mūsdienās “first in the market” telefonu jomā ir mazāka nozīme kā tas bija 2010. gadā.

  Basics
  09.09.2022 13:14
  Reply to  Čiekurs

  Savulaik Lumia ar ne-OLED ekrānu ļāva konfigurēt, cik ilgi rādīt pulksteni un aktuālo info uz nobloķēta ekrāna. Patiesībā jau always-on nav vajadzīgs – uzmetu skatu ekrānam, redzu info vai ja tas tobrīd nerāda, uzsitu ar pirkstu, iedegās ekrāns ar always-on info, un pēc noteikta sekunžu skaita atkal izslēdzas.
  Gudri būtu uztaisīt lai nerāda uz ekrāna neko, ja truba guļ ar ekrānu uz leju.

  Rūdolfs Rancāns
  08.09.2022 08:35

  rip iphone mini :/

  Tītars
  08.09.2022 15:34

  Mazos modeļus manliekas ka katru gadu nemaz neatjauno.

  KKTK
  08.09.2022 16:05

  Bija par švaku baterija. Zinot vēl to cik aifoni slikti strādā aukstumā…

  grh
  08.09.2022 16:17
  Reply to  KKTK

  Slikti strādāja aukstumā aifoni līdz X paaudzei. Pēc tam tādu problēmu nav. Protams, ja nopērc no rokas aifonu ar Battery Health 30%, tad tur visādi var būt.
  Tā kā šis apgalvojums par aifoniem un aukstumu ir kādus 4 gadus zaudējis derīguma termiņu. Man ar 3 gadīgu 11 pro max ne reizi nav bijusi pa ziemu problēma. Ir arī iekritis sniegā bez vāciņiem un plēvēm.

  KKTK
  09.09.2022 10:32
  Reply to  grh

  Neraksti par savu PRO MAX – paņem palieto pieminēto mini!

  BTR
  11.09.2022 18:37
  Reply to  grh

  Pasakas nestāsti, auzas ziemā ir sākot ar 6aifonu, un turpinās joprojām. 11 pro max, pats par sevi modelis sanāca labs, taču tam pašam 11 ifonam bez pro max, problēmas palikušas.

  BTR
  11.09.2022 23:35

  Problēma ir mazāka, taču tā ir. Tieši ja salīdzinu ar androidiem, kuri ir bijuši manā rīcībā.

  Slais
  08.09.2022 17:51
  Reply to  KKTK

  Opi cik Tev gadu?
  Tā jau sen nav problēma un jau labu laiku ARĪ ziemā ir priekšā visiem samsungiem, sony utt. 🤦‍♂️

  BTR
  11.09.2022 18:37
  Reply to  Slais

  Tavos miklajos sapņos?

  Toms Ernests
  08.09.2022 09:44

  “Beidzot visiem lietotājiem no visām valstīm būs pieejams Fitness+ serviss.” Šis nekur citur nav minēts, ka Fitness+ būs pieejams visā pasaulē.

  karlis
  08.09.2022 10:40

  bet faktiski tas ir fotoaparāts.
  zvana funkcijas ir tāds rudiments, kas ar laiku pats atkritīs.

  Tītars
  08.09.2022 10:49

  Patīkamākais cut-out variants kāds redzēts, turklāt labi apvienots digitālais ar fizisko. No demo izskatās ka touch sensors iet pāri visam cutout.

  digitalk
  08.09.2022 12:04

  stabilizatoriem jauna definīcija — “speciāli rokturi, kas nodrošina līdzsvaru” :D

  Andis
  08.09.2022 12:28

  “Apple iPhone 14 Pro būs aprīkots ar 48 MP izšķirtspējas galveno kameru, kas būs aprīkota ar Quad Pixel sensoru, kas spējīgs uztvert četras reizes vairāk pikseļu.” Varētu būt, ka tomēr tas QuadPixel darbojas tā, ka 4 pikseļus apvieno vienā, kas ļauj uzlabot foto kvalitāti nepietiekama apgaismojuma apstākļos?

  Tītars
  08.09.2022 15:35
  Reply to  Andis

  Sen atpakaļ Nokia bija līdzīga tehnoloģija, kur izmantoja vairāk fiziskus pikseļus lai apvienotu vienā, palielinot gaismas jūtību uz digitālo pikseli. Palīdz gan ar gaismas jūtīgumu gan kontrastu, tam pieliec klāt Apples photo AI un spēju vienam attēlam uzņemt sub-attēlus

  dfdf
  08.09.2022 19:41

  dynamic island gaidu no Samsung pec daziem menesiem, ahhahahaah

  Lauris
  08.09.2022 20:24

  Vai ir informācija,kad būs Latvijā?

  Tirgzinības triks
  08.09.2022 20:55

  Ar nepacietību gaidu iPhone 15, iPhone 14 jau ir divas dienas vecs.

  XxY
  10.09.2022 16:19

  Tikai kosmētiski uzlabojumi. Tā dzišanas pec pelnjas ir fantastiska. Ja reali nevar neko jaunu piedāvat, lai izlaiž reizi 2 gados. Gan jau gultmīži un sniegpārslinjas pārdzivos to.

  Dainjs
  11.09.2022 16:14
  Reply to  XxY

  Vai tad pa lielam tā nav visiem telefonu ražotājiem caurmērā katru gadu? Neba jau visi fiat vietā pēkšņi ferrari piedāvā

  BTR
  11.09.2022 18:42
  Reply to  XxY

  Kāpēc, lai nenopelnītu? Vidējais ipoda lietotājs ir ar IQ zem vidējā, vēlams antivakseris un ar atvērtu muti klausās Šleserā, Lembergā un Gobzemā, kā arī glauda galvu Rosļikovam. Nu un sievietes, taču tur argumenti pirkšanai jau ir citi.

  Jo, tas ir kaifs pirkt jaunu telefonu ar vecām tehnoloģijām :D novecojušu dizainu, aizgūtām idejām no konkurentiem :).

  Kopumā ar jaunumu ieviešanu grēko daudzi telefonu ražotāji, taču uz ābola fona viņi visi, katru gadu piedāvā inovācijas :).

  Kursors.lv
  11.09.2022 19:08
  Reply to  BTR

  Tu taču saproti, ka tagad šajā komentārā runā absolūtu sūdu?

  BTR
  11.09.2022 23:37

  Tas ir pierādīts pētījumos, tāpat starpcitu, pierādīts, ka lielākā daļa geju izvēlās ābolus. Taču, kā parasti Tev argumentu nebūs :).

  Kā tur ābolā ar LV valodu? Ir nav? :)

  Kursors.lv
  12.09.2022 06:47
  Reply to  BTR

  Parādi man pētījumu, kurā izsecināts, ka vidējais Android telefona lietotāja IQ ir lielāks ;)

  Lauris
  12.09.2022 06:50
  Reply to  BTR

  Pēc tavas loģikas,puse US iedzīvotāju ir geji,jo izvēlas iPhone? Ja neproti angliski,turpini lietot Android un žēloties par slikto dzīvi.

  Kursors.lv
  12.09.2022 07:12

  Nē, nu ir tā mazliet stulbi, ka Apple ierīcēm joprojām nav latviešu valodas. Tas tomēr nav tik sarežģīti ieviešams.

  Slais
  11.09.2022 20:25
  Reply to  BTR

  Neviens jau neliek skriet un apgreidoties malaci!
  Daudzi pāries uz šo no vecākiem telefoniem, ko tad nečīksti par samsung, vai citiem andrionoīdiem? Kas tiem ir jauns?
  Nemaz nerunāsim par to, ka testos tik un tā baterija visilgāk “tur” iphonam.
  Procesors arī ātrāks iphonam, un ko samsungs dara? Katru gadu pieliek pa 2gb ramu un kādēļ? Jau šobrīd tas ar saviem 16gb ramu ir lēnāks par 6gb rama aizgrauzsto ābolu.
  Cik var postot tos sviestus?

  BTR
  11.09.2022 23:45
  Reply to  Slais

  Mācies lasīt par inovācijām. Taču kopumā jā Samsungam inovāciju ir vairāk. Ejam tālāk, baterija, baterija ir labāka tikai maxam :) pārējiem neko labāka nav, a ziemā, maks tur tik pat. Ātrāks procesors vispār neko nedod, lielākā daļa lietotāju to pat nepamana. Ejam tālāk, izglītojam IQ40 līmeņa aifonistus. Rams, hm pastādti uz cik marku telefoniem stāv OS, un uz cik stāv Android, un tālāk parunāsim par operatīvo un tās lielumu. Bet viena piebilde, ja vienīgais, ko nosauksi ir aifons, savu mazo zināšau līmeni iespraud sev vienā vietā. Ejam tālāk, iphonā jau ir LV valoda? Ikonas var pārvilkt kur vēlos? Var jebkur… Read more »

  Kursors.lv
  12.09.2022 06:46
  Reply to  BTR

  Un ko dod visas tevis piesauktās Samsung inovācijas, ja tās daļā gadījumu nedarbojas vai nevienam nafig nav vajadzīgas? Piemēram, salokāmie telefoni ;) Tu dzīvo kaut kādā savā iedomu pasaulē.

  Slais
  12.09.2022 08:29
  Reply to  BTR

  Tu nepārtraukti nonāc petrunās ar sevi! Iepriekš bļāvi, ka nav uzlabojumu un ka redz galvenais ir nopelnīt, bet neviens jau neliek upgreidoties, manis pēc katru mēnesi var jaunu iphonu “izlaist”, softa nodrošinājums tāpat ir ilgāk android vietdālruņiem! Tas Tu vienkārši pamani kaut ko jaunu kad to konkrēti acīs iebāž, piemēram salokāmie viedtālruņi. Bet paskatīsimie no citas puses: 1. Kāda jēga upgreidoties no galaxy s21 uz s22? Kas tur pamainīts? 2. Baterija ir labāka arī parastajam pro un bez pro, godīgi sakot šeit tu kaut ko nepamani, pati baterija NAV labāka, tā patiesībā ir mazāka par konkurentiem, bet viedtālrunis strādā ilgāk.… Read more »

  Kārlis
  12.09.2022 08:41

  un kā ar atbildību par pēdas nospiedumu?
  neviena vārda par otreizējo materiālu izmantošanu jaunajos produktos.

  skatoties uz nākotni – tas nav labs signāls.

  Andža
  12.09.2022 12:18

  Katram savs, ir kas principaa brauks tikai ar bembi um ir kas atziist citas markas. Tas pats ar telefoniem. Es personigi kadreiz arii biju androida fans, jo tur tak visu var biidiit,bakstiit,kopeet utt. Pec problemam ar bateriju,kas regulari uzputas utt., izvazaju to trubu pa sevrisiem lidz nemanjai. Piegriezas, un iegadajos iphone.
  No saakuma likaas baigi jokains OS, bet fiksi pieradu. Nu jaungadus 10 juzoju iphone un nejutos viilies.
  Ir protams mazas nianses, kas kaitina, ko piem. izdarit vieglak uz androida, bet tie ir siikumi.

  Reklāma