Reklāma

Samsung Galaxy austiņu lietotnēm problēmas ar darbību, drīzumā tiek solīti labojumi

Jaunākie raksti

Kādu viedtālruni izvēlēties skolēnam 2022. gadā?

Kad jāsāk rakstīt par skolēniem draudzīgajiem viedtālruņiem, ir skaidrs, ka draiskā vasaras, atvaļinājumu un brīvlaiku sezona iet uz beigām....

Latvija ievērojami apsteidz Igauniju mikroģenerācijas attīstības tempos

Elektrības ražošana, izmantojot saules enerģiju, Latvijā turpina attīstīties ārkārtīgi straujiem soļiem, turklāt mikroģenerācijas (pašražošana mājsaimniecībās) attīstības tempi Latvijā patlaban...

Tesla pārstāvji Kanādā tiekas ar valdības ministru, cenšoties vienoties par rūpnīcas celtniecību

Elektroauto ražotāja Tesla pārstāvji Kanādā tikušies ar valsts zinātnes, inovāciju un industriju ministru Fransuā-Filipu Šampanju (Francois Phillipe Champagne), lai...

BMW M divīzija testē elektroauto ar četriem elektromotoriem

Vācu autoražotāja BMW M divīzija pamazām gatavo savu pirmo elektroauto un notiek dažādi izmēģinājumi - šobrīd aktuālie "i4 M50"...

Samsung nākamajā gadā pārtrauks DDR3 atmiņu ražošanu

Samsung paziņojis par DDR3 atmiņu ražošanas pārtraukšanu jau 2023. gada nogalē. Šobrīd vairums izmanto DDR4 operatīvās atmiņas un jau...

Pēdējās dienas ir bijušas visai nepatīkamas daudziem Samsung Galaxy sērijas viedtālruņu un bezvada austiņu lietotājiem, jo bez nekāda iemesla ir lielas problēmas ar austiņu lietotņu darbību.

Bezvada austiņu lietošana parasti ir diezgan vienkārša, jo tās tikai nepieciešams savienot ar tālruni un uz priekšu. Tomēr Samsung bezvadu austiņas piedāvā plašas konfigurēšanas iespējas, bet tam jāizmanto speciālās lietotnes – Galaxy Buds Manager un Galaxy Buds Pro Manager. Un tieši ar šīm lietotnēm šobrīd ir visai nopietnas problēmas Samsung viedatālruņu lietotājiem. Viņi konstanti saņem paziņojumus par to, ka tās ir apstājušies vai vienkārši nestrādā.

Izskatās, ka problēma nav tieši ar noteiktiem viedtālruņiem, tomēr sūdzības līdz šim nāk par Samsung Galaxy S22, Note20 un Galaxy S20 Ultra modeļiem. Uzņēmums jau ir ievācis informāciju un zina par esošajām lietošanas problēmām, solot drīzumā izlaist labojumu. Šobrīd ātrākais problēmu apiešanas ceļš varētu būt pārvaldīšanas lietotņu izdzēšana un instalēšana par jaunu, kas ir ierasta prakse šādās situācijas.

Problēma novērota gandrīz ar visiem Galaxy Buds modeļiem, līdz ar to problēma tiešām ir globāla, un varētu skart arī mūsu vietējos lietotājus.

12 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
12 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Elvis
19.07.2022 10:58

Klau, gribu nopirkt šitos tā saucamos “buds”, bet negribu maksāt 100+ EUR. Kas ir tāds labs, budžeta variants? Noise canceling baigi nevajag, bet galvenais lai laba skaņa.

ThinkGreen
19.07.2022 11:23
Reply to  Elvis

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2S = 50-60€, intensīvi lietoju 2 gadus – skaņa un veiktspēja ļoti laba. Ja vēlreiz būtu jāpērk – noteikti izvēlētos šo pašu price/performance variantu!

Elvis
19.07.2022 13:03
Reply to  ThinkGreen

A tās cietās turas ausīs labi? Nespiež?

ThinkGreen
20.07.2022 10:02
Reply to  Elvis

Es ar šīm “cietajām”, ikdienā gan skrienu treniņos, gan arī ar velo braucu – ne reizi pa šiem gadiem nav izkritušas un netraucē/nespiež nekas. Sievai identisks modelis un ausis protams citādākas, bet arī nav bijušas sūdzības par to ka kkas traucētu vai spiestu. Izņēmums ziemā zem cepures vai buff, ja stingrāka cepure, tad viņa to austiņu spiež vairāk ausī iekšā un ilgstošāk rodas diskomforts, taču līdz 60min treniņos izturēt var. Izkritušas ir tikai pēc treniņa velkot nost buff no kakla, kad aizmirstās, ka austiņas ir ausīs un tad aizķerot nokrīt zemē.

LAN
19.07.2022 17:52
Reply to  Elvis

Es iesaku ZMI purpods PRO – laba skaņa un savienojās labi, bēdu nezinu.

Rudolfs
20.07.2022 14:12
Reply to  Elvis

Huawei Freebuds 4i. Ap 60eur un ir gan trokšņu slāpēšana gan pārējās fīčas. Ģimenē ir divi gab, visi apmierināti.

Janis
19.07.2022 12:16

arī s21 ultra + vēl regulāri telefons kontaktus uz savu galvu pārvieto uz miskasti. Noice. Samsung – never again.

Ivis
19.07.2022 15:22
Reply to  Janis

Pornolapās uz savu galvu nelien?

Kārlis
20.07.2022 11:02

esat mēģinājuši iztikt bez trokšņa galvā?

digitalk
20.07.2022 15:16
Reply to  Kārlis

ir cilvēki, kuri to neprot. ne jau komentāros to var ārstēt, tas pat zem medicīniskas kategorijas īsti nepalien, ja cilvēkam gribas troksni galvā. un ir situācijas, kad šo “troksni” vajag, par ko arī raksta būtība.

Zigdevs
22.07.2022 12:22

Var mēģināt kādu no Soundcore: https://eu.soundcore.com/products/A3939031
Pašam šīs ir.
Skan normāli un ir pat trokšņu slāpētājs.

Reklāma