Web Analytics
More
  Reklāma

  Viedo gredzenu Oura tagad varēs savienot ar Strava lietotni

  Jaunākie raksti

  Par visai patīkamu uzlabojumu saviem viedajiem gredzeniem un servisam paziņojis zīmols Oura, kuru tagad varēs savienot ar fitnesa lietotni Strava.

  Viens no mūsdienu lielākajiem izaicinājumiem, lietojot dažādus sporta gadžetus, ir informācijas glabāšana vienā vietā, jo katram zīmolam parasti ir sava lietotne un sava informācija. Šo lielā mērā risina Strava, kas sadarbojas ar šiem uzņēmumiem un lietotnēm, apkopojot visu sportistiem un aktīviem cilvēkiem nepieciešamo informāciju. Tagad datus varēs gan iegūt, gan nosūtīt uz Oura viedajiem gredzeniem.

  Oura lietotājiem īpaši noderēs aktivitāšu rezultāti, kas nāks no Strava, lai spētu labāk paziņot par atjaunošanās rezultātiem, kas ir Oura stiprā puse. Attiecīgi pretējā virzienā gredzenu lietotāji varēs izvēlēties, kādu informāciju publicēt savā Strava profilā. Tāpat sadarbība nozīmē to, ka visu laiku nebūs nepieciešams nēsāt gredzenu, lai nodrošinātu nepārtrauktu datu ieguvi un apmaiņu. Piemēram, skrienot vai kāpjot kalnos, gredzens netraucē, bet cilājot svarus, tas var pietiekami traucēt.

  Avots: Oura, Strava

  Pēc uzņēmuma paustās informācijas, šī ir pirmā trešo pušu integrācija, neskaitot sadarbību ar Apple Health un Google Fit servisiem. Jaunā sadarbība varētu celt Oura viedo gredzenu popularitāti, lai tie kļūti vēl zināmāki starp ikdienas lietotājiem un aktīviem cilvēkiem.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Vivoactive
  17.07.2022 08:15

  Nezinu, vai saukt to par sadarbību, bet Garmin pulksteņu dati labi sinhronizējas ar Strava un jau krietni sen, gadus 3 noteikti.

  Reklāma