Reklāma

“iPhone” ir absolūtais viedtālruņu favorīts ASV pusaudžu vidū

Jaunākie raksti

ASUS ROG Chakram X spēlēm paredzētās bezvadu peles apskats

ASUS tikai vasaras sākumā izziņoja ROG Chakram X spēlēm paredzēto bezvadu peli un nu tā nonākusi jau pie mums...

Huawei Watch D Eiropā nonāks oktobra vidū

Huawei Watch D nav nekāds jaunums, tas tika izziņots vēl 2021. gada decembrī, bet Ķīnā to varēja sākt iegādāties...

Tesla attīsta paši savu elektroauto diagnostikas sistēmu

Elektroauto ražotājs Tesla attīstot pats savu elektroauto diagnostikas un kļūdu noteikšanas sistēmu, kas iecerēta kā alternatīva šobrīd populārajai OBD...

Kimai Kardašjanai “Instagram” kriptoaktīvu reklamēšana izmaksājusi vairāk nekā miljonu dolāru

Sabiedrības dāma Kima Kardašjana kā jau daudzi populāri cilvēki un influenceri aktīvi lieto sociālos tīklus, audzējot sekotāju skaitu un...

Yamaha izziņo divus jaunus elektriskos kalnu divriteņus

Zīmols Yamaha izlaidis divus jaunus elektrisko kalnu velosipēdu modeļus, papildinot esošo sēriju ar augstākās raudzes modeļiem, kas tieši paredzēti...

Amerikāņu investīciju un finanšu pakalpojumu kompānija “Piper Sandler” veikusi kārtējo ASV pusaudžu aptauju, kurā uzdoti jautājumi par plašu tēmu loku, ieskaitot dažādus modes, tehnoloģiju zīmolus, izklaidi, sociālos medijus, tehnoloģiju patēriņu, NFT, kriptovalūtas, investīcijas utt. 2021. gada rudens aptaujā noskaidrots, ka 87% aptaujāto pusaudžu pieder “iPhone“. Savukārt 88% apgalvo, ka viņu nākamais telefons būšot tieši “iPhone”.

Šāda veida plaša aptauja tiek veikta divas reizes gadā. Salīdzinot ar pavasara rezultātiem, pusaudžu – “iPhone” īpašnieku – īpatsvars palielinājies par 1%. Ziņojumā uzsvērts, ka gan “iPhone” īpašnieku, gan to gribētāju skaits ir rekordaugsts, un tam ir tendence palielināties, jo “Apple” sāk piedāvāt telefonus ar 5G atbalstu, kas ASV ir ļoti aktuāli.

“Iphone” īpašnieku un to gribētāju īpatsvars (%) laikā no 2014. gada rudens līdz 2021. gada rudenim.

Līdztekus pieaugošajai “iPhone” tālruņu popularitātei pusaudžu vidū, aizvien iecienītāki kļūst arī “Apple Watch” pulksteņi un “Apple Pay” norēķinu iespēja. Aptaujā noskaidrots, ka 39% pusaudžu “Apple Watch” ir iecienītākais viedpulksteņu zīmols, vienlaikus 30% aptaujāto tāds patiešām pieder. Vēl 15% to plāno iegādāties nākamo sešu mēnešu laikā. Savukārt “Apple Pay” risinājumu izmanto 35% pusaudžu, salīdzinoši “Google Pay” – vien 4% aptaujāto.

Jāpiebilst, ka “Piper Sandler” šāda veida aptaujas veido divas reizes gadā jau 21 gada garumā. Pēdējā no tām veikta no 2021. gada 17. augusta līdz 16. septembrim, kopumā aptaujājot 10 000 pusaudžu 44 ASV štatos. Respondentu vidējais vecums bija 15,8 gadi.

Reklāma

11 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
11 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Andris
10.01.2022 11:10

Savukārt, mans nākamais telefons atkal būs Xiaomi. Ar Xiaomi Mi 11 Lite 5G esmu ļoti apmierināts. Nesaprotu to apsēstību ar iPhone telefoniem, tur taču aplikācijas var instalēt tikai no Apple aplikāciju veikala… :)

Biteme
10.01.2022 13:03
Reply to  Andris

MIUI ar katru nākamo ciparu kļūst arvien vairāk MEMEUI. Bet ko tu aziātiem padarīsi, viņi domā pilnīgi citādāk. Bet tā jau jā, Xiaomi katru eiro godīgi atpelna un nav jautājuma “par ko viņi prasa tādu cenu”.

Name*
10.01.2022 15:09
Reply to  Andris

Ja ir par USA tirgu, tad iMessage ir ļoti daudziem iemesls, kādēļ paliek pie iPhone.

Krotow
10.01.2022 16:44
Reply to  Name*

Arī Facetime. Jo tad ar tādiem pašiem vaifonistiem var pļāpāt ar video bez kaut kā cita instalēšanas.

Kursors.lv
10.01.2022 19:12
Reply to  Name*

Jā, un Google par visām varītēm mēģina salauzt šo iMessage ekskluzivitāti: https://www.androidpolice.com/google-is-publicly-pressuring-apple-to-support-rcs-on-ios-and-end-imessage-lock-in/

Kursors.lv
10.01.2022 19:17
Reply to  Andris

Kāpēc, lai cilvēks čakarētos aplikāciju uzstādīšanu no visādām kreisām vietnēm? Tā lieta nav palikusi kādu 10 gadu senā pagātnē?

Basics
10.01.2022 20:32

Nu jau drīz arī saziņas rīki paliks pagātnē. Avatari metasaulē savā starpā nokārtos visas lietas.

Krotow
10.01.2022 23:15
Reply to  Basics

Un iztiks vispār bez cilvēkiem.

Biteme
11.01.2022 08:48
Reply to  Krotow

Cilvēki ķīniešu makdakā rīs burgerus un mīs ģeneratoru, lai šie tur varētu iztikt bez cilvēkiem.

ggggg
11.01.2022 00:47
Reply to  Andris

Redzot to, kā sacepās Zakerbergs & Co par AppStore privātuma leibliem, un redzot to, kā pat Google Play Store kaut ko privātuma ziņā dara tikai tad, ja Apple izdomā rīkoties, es vēl vairāk iestājos par vienu AppStore Apple ekosistēmā. Ja Zakerbergam & Co nepatīk Apple izveidotie ierobežojumi, viņiem nav iespēju aizmukt uz citu aplikāciju veikalu.

Reklāma