Web Analytics
More
  Reklāma

  Microsoft būs atmetuši domu par Windows 10X operētājsistēmu

  Jaunākie raksti

  Kopš brīža, kad jau pirms vairākiem gadiem iznāca jaunākā Windows 10 operētājsistēma, ir bijusi informācija par vienkāršāku, mazāk jaudīgu un lētāku Windows 10X versiju, kas būtu konkurents ChromeOS operētājsistēmai. Šobrīd gan laikam var teikt, ka Microsoft ir atmetis ideju par šādu risinājumu.

  Tiek ziņots, ka Windows 10X operētājsistēma netiks izdota šogad, kas visdrīzāk nozīmē to, ka projekts pie tās izveides būs noslēdzies bez taustāma rezultāta. Sākotnēji šādu versiju bija paredzēts izmantot divu ekrānu planšetdatoram Surface Neo, kas tā arī nenonāca pie klientiem, bet nesen tirgū parādījās viedtālrunis Surface Duo. Pēcāk mainījās virziens, lai radītu operētājsistēmu budžeta klases portatīvajiem datoriem un sacenstos ar ChromeOS. Šobrīd jaunākā informācija liecina par to, ka resursi, kuri tikuši izmantoti 10X izstrādē, tiks atgriezti atpakaļ pamata versijas Windows 10 attīstībā.

  Reklāma

  Iespējams, ka tieši jaunās izmaiņas, kas gaidāmas gan lietotāju saskarnē, gan citos dizainiskajos aspektos, kā piemēram, jaunas ikonas, būs nākamais solis Windows 10 attīstībā, tādējādi to padarot ērtāku. Visdrīzāk nākamajos atjauninājumos mēs varētu ieraudzīt risinājumus, kuri tika izstrādāti 10X versijai un kurus lietotāji vēlētos redzēt parastajā Windows 10 versijā, neizstrādājot atsevišķu operētājsistēmu.

  AvotsKitguru
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  10 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  digitalk
  10.05.2021 10:42

  lietotāji var vēlēties, ko grib — kā, piemēram, nemainīgu interfeisu, lai var strādāt jau apgūtā vidē, bez uzspiestām un uzmācīgām jaunām funkcijām. m$ tas ir pie pakaļas.

  Rudolfs
  10.05.2021 11:11
  Reply to  digitalk

  MS varbūt domā par jaunajiem lietotājiem? Lai viņiem vieglāk būtu iemācīties/lietot sistēmu?

  digitalk
  10.05.2021 11:25
  Reply to  Rudolfs

  rakstā izmantota frāze “lietotājs vēlētos”, kas ir galīgas muļķības daudzu gadu garumā. lietotājs vēlētos nemācīties nepārtrauktas interfeisa izmaiņas.

  nu iemācīsies sistēmu jaunais lietotājs. pēc pusgada, hujak, un 5-10 funkcijas pazudušas vai aizbēgušas kaut kur citur, bet papildus ieviesti uzbāzīgi atgādinājumi, ka lietot Edge un ielogoties m$ kontā ir obligāti, jo citādi “viss būs slikti un pēc tam nāks nāve”!

  Rudolfs
  10.05.2021 14:12
  Reply to  digitalk

  Nav jau aprakstīts, kas tieši ir tie “lietotājs vēlētos” risinājumi. Mierīgi varētu būt arī kas noderīgs. Tas, ka funkcijas reizēm pazūd no OS arī nav nekas īpašs vai tieši Windows specifisks. Ja šīs funkcijas reti izmanto, tad vienkārši neatmaksājas tās uzturēt.

  Krikri
  10.05.2021 19:56
  Reply to  digitalk

  Tas ir personisks viedoklis?

  digitalk
  10.05.2021 21:41
  Reply to  Krikri

  protams. balstīts uz lietotāju apkalpošanas pieredzi.

  Krikri
  11.05.2021 07:49
  Reply to  digitalk

  Tad tur tā sāpe.

  Normunds
  10.05.2021 15:54

  Varam tikai pamācīties, kā vajag apkopot ziņas. Tepat, lapas apakšā divas ziņas:

  Xbox bijis veiksmīgs iepriekšējais finanšu gads un
  Microsoft apstiprina, ka Xbox konsoļu pārdošana tai nenes peļņu
  Varam tikai kafijas biezumos zīlēt, kas kuram bijis veiksmīgs… Un tas tikai vajadzīgs, lai kursors.lv izpildītu savu finanšu plānu uz reklāmām

  Kursors.lv
  10.05.2021 16:21
  Reply to  Normunds

  Microsoft videospēļu bizness ne tuvu nav tikai pliki dzelži. Kā mēs varam lasīt šajā ziņā, pašas konsoles rada zaudējumus. Biznesa ieguvums ir spēlēs un ar tām saistītajos servisos.

  REALAIS
  10.05.2021 17:23

  +1

  Reklāma