Microsoft vakardienas prezentācijā Surface Neo paturēja kā pēdējo izziņojamo ierīci, jo Surface Neo vēl nav īsti gatavs. Surface Neo uzskatāms par diviem kopā saliktiem 9 collu ekrāniem, pa vidu tiem ir 360 grādu eņģe.

Atvērtā veidā Surface Neo būs izmantojams kā 13.1 collas skārienekrāns. Katra no pusēm ir 5.6 mm bieza, Surface Neo darbinās Intel procesors, kā arī šis datora izstrādājums saņems USB Type-C pieslēgvietu un Windows Hello sejas atpazīšanu ar infrasarkano staru kameru.

Surface Neo svars būs aptuveni 655 grami, datoriņam varēsi pievienot jauno Surface Slim Pen, kas ar magnētu stiprināsies klāt pie Surface Neo, lai vienlaikus veiktu arī uzlādi.

Surface Neo darbinās speciāla Windows 10 versija, kas tiek dēvēta par Windows 10X. Windows 10X ir operētājsistēma lokaniem un dubultiem datoru ekrāniem.

Šobrīd nav zināms, kad tieši Surface Neo būs pieejams, tiek lēsts, ka Surface Neo pie pircējiem nonāks 2020. gada nogalē.

Reklāma

3
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
EinispileDzintars Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Dzintars
Viesis
Dzintars

“Surface Neo cena būs aptuveni 655 grami”, feina cena, vēlams izlabot :)

pile
Viesis
pile

“cena būs aptuveni 655 grami”? 655 grami zeltā vai sudrabā? Droši vien jāsalabo teksts.

Einis
Viesis
Einis

WTF?

Kam ir vajadzīgs tāds displejs ar tādu strīpu vidū?

Nesaprotu vispār pielietojumu…. ar pirkstu brauks viņam pāri un sajūta būs, kā agrāk, kad peles rullīši gļučīja un ik pa mirklim negāja :D