Reklāma

OnePlus Buds un OnePlus Bullets Wireless Z bezvadu austiņu dubultapskats

Jaunākie raksti

Microsoft izziņo, ka klasiskā Office 2021 versija būs pieejama sākot no 5. oktobra

Jau februāra sākumā Microsoft informēja, ka jaunākā Microsoft Office 2021 versija būs pieejama vēlāk šī gada laika, un pēc...

Apple iPhone 13 Pro modeļa grafiskā apstrādes jauda būs par 55% labāka nekā iPhone 12 Pro

Šajā nedēļā Apple beidzot izziņoja atjaunotus četrus iPhone 13 modeļus. Kaut arī tie vēl nav oficiāli nonākuši pie gala...

Xiaomi Eiropai izziņo Pad 5 planšetdatoru par €349

Xiaomi Pad 5 planšetdators būs pieejams pircējiem Eiropā, tā cena būs no 349 eiro. Xiaomi Pad 5 būs 11...

AGON PRO e-sporta monitoru klāstu papildina divi jauni modeļi

AGON by AOC nesen laidis klajā jaunu produktu kategoriju visprasīgākajiem un konkurētspējīgākajiem spēlētājiem un esportistiem: AGON PRO. Tagad klāstu papildina divi...

“General Motors” rekomendē “Chevy Bolt” elektroauto novietot 15 metru attālumā no citām mašīnām

"General Motors" koncerna paspārnē esošā "Chevrolet" zīmola elektroauto "Bolt" mediju virsrakstos pēdējā laikā nonācis ne to labāko iemeslu dēļ...

Šoreiz centīsimies vienā apskatā salīdzināt divas gandrīz nesalīdzināmas lietas – tā dēvētās true wireless OnePlus Buds austiņas un pakava tipa OnePlus Bullets Wireless Z bezvadu austiņas. Turklāt uzreiz jāatzīmē, ka cenas starpība starp šīm abām austiņām ir gandrīz divkārša – OnePlus Bullets Wireless Z ir jūtami lētākas par OnePlus Buds. Bet, vai ir redzama un dzirdama kāda vērā ņemama atšķirība par labu dārgākajam austiņu modelim?

OnePlus Buds noteikti nevarēs aizmukt no salīdzināšanas ar Apple AirPods, šīs noteikti nav AirPods Pro līmeņa austiņas, OnePlus Buds pat forma ir daudz tuvāka parastajām AirPods. Diemžēl OnePlus Buds no parastajām AirPods austiņām izdevies pārmantot arī ne tik labās īpašības, piemēram, salīdzinoši ļoti vāju, pat neesošu pasīvo trokšņu slāpēšanu.

OnePlus Bullets Wireless Z ar savu pakava formu ir nedaudz neparastākas austiņas, vismaz man ļoti patīk pakava formas un filozofijas austiņas, jo tās ir grūti pazaudēt, tās ir ērti valkāt arī laikā, kad mūziku neklausies. Kādreiz tieši šo iemeslu dēļ daudzas sportam paredzētās austiņas bija pakava formas, bet tagad robeža starp parastām austiņām un sportam paredzētam austiņām ir nojaukta, jo arī parastās austiņas bieži saņem mitruma noturību, tātad tās izmantojamas skrienot vai sportojot zālē (protams, kad tas ir atļauts).

Tehniskā specifikācija

OnePlus Buds Bullets Wireless Z
Skaļruņi 1.34 cm dynamic 0.92 cm dynamic
Jutība 97 dB ± 3 dB @ 1 KHz nav datu
Frekvences 20 Hz – 20 KHz 20 Hz – 20 KHz
Mikrofons -38 dB ± 2dB ir
Bluetooth 5.0 5.0
Mitruma noturība nav IP55
Izmēri Austiņa: 18.81 * 16.13 * 37.89 mm
Kastīte: 52.21 * 59.62 * 24.4 mm
nav datu
Svars Austiņa: 4.7 g
Kastīte: 37 g
28 g
Akumulators Austiņa: 35 mAh
Kastīte: 420 mAh
nav datu
Uzlāde vada USB Type-C (ap 80 min)
USB Type-C ar Warp Charge (ap 30 min)
Darbības laiks līdz 7 h, kastītē vēl 30 h līdz 20 h
Krāsa White/ Gray/ Nord Blue Black/ Blue
Cena 89 eiro 49.95 eiro

Izskats un uzbūve

Ar OnePlus Buds viss ir ļoti vienkārši – austiņu kastīte ir neliela, tā veidota no ļoti labas plastmasas, viss ir it kā precīzi izveidots, bet nedaudz uz tausti kaut kas trūkst. Varētu būt, ka trūkst tās premium sajūtas, ko mums sniedz līdzīgas filozofijas, bet daudz dārgākās Huawei FreeBuds Pro austiņas. Salīdzinājumā OnePlus Buds izskatās pēc bērnu spēļmantiņas, tādējādi ir visai grūti saprast, kā tieši OnePlus izvēlējies Buds nospraust šādu 89 eiro cenu, bet OnePlus Buds cena ir vairāk nekā divas reizes mazāka par Apple AirPods.

OnePlus Buds austiņu kastītei ir sapārošanas poga, kā arī LED indikators, kas ziņo par kastītes akumulatora uzlādi, uz pašām austiņām nekāda vizuāla informācija par akumulatora līmeni netiek sniegta. Austiņas kastītē stiprinās ar magnētu palīdzību. Uzlāde norit ar USB Type-C palīdzību, bezvadu uzlādes te nav. Turklāt vada uzlāde ir visai lēna, austiņas nāksies lādēt aptuveni 2.5 stundas, ja visi trīs akumulatori būs ap 30%.

Skaļuma regulēšana iespējama tikai viedierīcē, uz pašām austiņām ir skārienjutīgas virsmas, bet tās prot tikai vienkāršākās iespējas – pārlēkt uz nākamo dziesmu, izsaukt balss asistentu vai apturēt mūziku. Katrai austiņai ir sava skārienvirsma, tātad no nosauktajā iespējam vari izmantot tikai divas – vienu ar vienu ausi, otru ar otru.

Kopumā rodas vēlme sacīt, ka OnePlus Buds par savu cenu izskatās pēc labas viduvējības. Nekā tāda, kas liktu sajūsmā spiegt.

Pakava tipa OnePlus Bullets Wireless Z arī ir būvētas drīzāk kā vidējas klases ierīce, vienīgais patīkamais knifiņš ir magnēti, kas satur kopā austiņas, kad tās netiek izmantotas, šī austiņu kopā salīmēšana ar magnētiem arī tās slēdz ārā. Šāda veida austiņu izslēgšana nav diez ko uzticama, austiņas mēdz atrauties vaļā, īpaši izteikti tas ir, kad atstāj tās zem jakas vai iemet somā.

OnePlus Bullets Wireless Z vadība izvietota uz austiņu vada – varēsi pielāgot skaļumu, apturēt mūziku, dubults klikšķis pārlec uz nākamo dziesmu, trīs klikšķi pārlec uz iepriekšējo un ilgāka pogas paturēšana izsauc balss asistentu. Tātad Bullets Wireless Z ir pilnīgāka un loģiskāka.

Man nepatika, ka OnePlus savā mājaslapā ir ļoti skopi norādījis Bullets Wireless Z tehnisko specifikāciju, kas arī atainojas augstāk redzamajā tehnisko datu tabulā.

Iestatīšana

Lētākās Bullets Wireless Z iestatāmas kā parastas Bluetooth austiņas, paturam pogu, sameklējam tās viedtālruņa Bluetooth iestatījumos un viss gatavs. Vienīgā iespēja ir izvēlēties starp AAC un SBC pārraides kodekiem. Ja izmanto OnePlus viedtālruni, Bullets Wireless Z pēc to ieslēgšanas uzreiz parādīsies viedtālruņa sākuma ekrānā ar piedāvājumu austiņas pievienot viedierīcei. Bullets Wireless Z digitālā ekvalaizera iestatījumi jāmeklē katrā viedtālrunī atsevišķi, ja tādi vispār ir.

Dārgākās OnePlus Buds ir nedaudz labāk aprīkotas, kad runājam par pavadošajām iespējām. Kopā ar OnePlus viedtālruni tās ļauj pielāgot jau minēto skārienvirsmu darbību, kā arī OnePlus Buds ir sava veida digitālais ekvalaizers ar Dolby Atmos.

Arī OnePlus Buds pie pirmās savienošanas ar OnePlus viedtālruni piedāvās uzreiz sākuma ekrānā visu nepieciešamo, nenāksies ložņāt pa Bluetooth iestatījumiem.

Jāsaka, ka šajā parametrā izteikta uzvarētāja nav, jo OnePlus nepiedāvā savām austiņām nekādu pavadošo lietotni. Ar citiem viedtālruņiem OnePlus austiņas uzvedas kā parastas austiņas, bet ar OnePlus viedtālruņiem šīs austiņas piedāvā pāris maznozīmīgas papildu iespējas.

Akumulators

OnePlus Buds ar vienu uzlādi nospēlēs mūziku līdz 5 stundām, kaut arī ražotājs sola 7 stundas. Kastītē ir vēl tik daudz enerģijas, lai OnePlus Buds uzlādētu divas līdz trīs reizes. Precīzāk pateikt nevarēšu, jo OnePlus Buds kopā ar OnePlus 8T viedtālruni rādīja dīvainas akumulatora darbības problēmas. Pieļauju, ka kaut kas nav kārtībā ar austiņu programmatūru, dažkārt austiņas ātri izlādējās, dažkārt tās nodzīvoja virs 5 stundām. Cerams, tas tiks salabots.

Lētākās Bullets Wireless Z ar vienu uzlādi nodzīvo aptuveni 8 līdz 9 stundas, nezinu kā tieši OnePlus ieguva 20 stundu teorētisko darbības laiku, kas tiek minēts mājaslapā.

 

Skanējums

Dārgākās OnePlus Buds man ļoti atgādina Apple AirPods (ne-Pro) austiņas, tās skan, bet ar to arī viss beidzas. OnePlus Buds nekā nepiespiežas lietotāja ausīm, tām nav nekādas pasīvās un arī aktīvās trokšņu slāpēšanas. Arī ar basiem ir vidēji švaki, bet nevar sacīt, ka basu nav nemaz. Basi ir, un to apmērs pat ir visai apskaužams šāda tipa austiņām.

Par OnePlus Buds vēl vēlētos piebilst to, ka vismaz manām ausīm tās nešķita diez ko ērtas. Plastmasas uzbūve bez nekādas mīkstas gumijas vai silikona ne visiem patiks, vismaz man pēc aptuveni stundu ilgas OnePlus Buds lietošanas jau sāka nedaudz noberzt ausi, kas lika pārtraukt OnePlus Buds izmantošanu uz kādām divām līdz trīs stundām. Nezinu, vai pie OnePlus Buds varētu pierast tā, lai austiņas varētu ērti izmantot vairāk nekā stundu no vietas.

Lētākās Bullets Wireless Z ir pavisam cita opera – tām ir dažādu izmēru silikona uzlikas, lai austiņas derētu katram. Tā kā Bullets Wireless Z labi ieguļ lietotāja ausī, tad tām ir arī visai spējīga pasīvā trokšņu slāpēšana. Aktīvās slāpēšanas te, protams, nav.

Man ir jāsaka, ka Bullets Wireless Z skan savai cenai vienkārši dievīgi. Skanējums ir visai sabalansēts, varētu būt, ka basi nedaudz nomāc vidus, bet, kā ielai un sportam paredzētas pakava tipa austiņas ar mitruma noturību, Bullets Wireless Z skan lieliski. Vismaz es neesmu uzdūries nevienām citām bezvadu austiņām cenā līdz 50 eiro, kas skanētu līdzīgi vai labāk par Bullets Wireless Z. 1MORE Piston Fit Wireless skanēja uz to pusi, bet tomēr savu balsi un naudu nedomājot atdotu par Bullets Wireless Z, jo tās skan brašāk un šeit ir arī USB Type-C ar ātru uzlādi.

Nobeigumā

Noteikti jāatzīst, ka par OnePlus Buds cenu biju gaidījis kaut ko labāku. Austiņas pie manis nonāca varbūt ne tajā ideālākajā laikā, kad tām vai OnePlus 8T bija kādas problēmas ar austiņu programmatūru. Austiņu uzlādes līmenis lēkāja, arī kastītes akumulatora līmenis tika attēlots nekorekti – uzreiz pēc kastītes un austiņu uzlādes rādījās nevis 100%, bet 60% kastītei. Neesmu arī sajūsmā par OnePlus Buds skanējumu. Tas varētu būt vienā līmenī ar Apple AirPods, bet nekādā gadījumā OnePlus Buds nekonkurēs ar AirPods Pro.

OnePlus Buds izskatās pēc ražotāja mēģinājuma paskatīties, kas tieši notiek šo true wireless austiņu tirgū, tāpēc es laikam no OnePlus Buds muktu pa gabalu. Ja ir šausmīga kāre pēc true wireless austiņām, tad nāksies sagrabināt kādu vēl kapeiku un skatīties Apple AirPods Pro, Huawei FreeBuds Pro vai Samsung Galaxy Buds Live virzienā. Šīs trīs minētas austiņas ir ļoti feinas, bet arī neganti dārgas.

Ar Bullets Wireless Z austiņu modeli man izveidojās negaidīti pozitīva sadarbība, tās tiešām pamatīgi pārsniedz to, ko gaidīju no austiņām cenā zem 50 eiro. Bullets Wireless Z skan lieliski, tās ir super ērtas, austiņām ir ātra Wrap Charge uzlāde, tās izmantošanai gan vajadzēs OnePlus lādētāju, bet arī ar parastu Quick Charge 3.0 lādētāju Bullets Wireless Z lādējās gana strauji. Man ļoti patika, ka Bullets Wireless Z saņēmušas mitruma noturību, kas ir liels pluss šāda pakava tipa austiņām cenā zem 50 eiro.

Reklāma

13 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
13 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Varejat Mpow Flame iztestet

Mpow ir redzes lokā, bet visa kā ir tik daudz, ka īsti sūtīt no Amazon un pēc tam nezināt ko ar to iesākt, arī īsti nav vēlmes.

Vins tomer skaitas mazcenas superprodukts. Testet tikkai dargas mantinjas ari nav pareizais cels manuprat

Un sutas no Aliexpress razotaja profila!

Vai tiešām ne ar vienu vārdu netiek pieminēts mikrofons, tā skanējums klusumā un uz ielas? 🤦‍♂️

Sennheiser Momentum 3 apskatā arī tāpat. laikam tā tāda jauna apskatnieku tendence — ja specenē nav pieminēts, tad apskatā arī nav ko ;)

Momentum 3 mikrofona kvalitāte ir zem katras kritikas, domāju, tāpēc jūsmiņu rakstos tas ar nolūku tiek nepieminēts: https://www.soundguys.com/sennheiser-momentum-wireless-3-review-26257/

Vakar tieši šo apskatu lasīju un arī klausījos audio piemēru. Skan aptuveni tikpat draņķīgi kā teju visas bezvadu ausis.

Bet varbūt tomēr ir vērts austiņās apskatīt arī mikrofonu. Īpaši ņemot vērā pašreizējo cilvēku darba režīmu un vispār austiņu lietošanas īpatnības.
Te varu padalīties ko pieredzes, jo lietoju šīs tws – mikrofona kvalitāte ir kritiski dramatiska. Nu varbūt ne dramatiska, bet ļoti slikta. Tas laikam arī ir šajās austiņas vissliktākais.
Vispār man liekas, ka labs jautājums lietojot zoom, teams un vispār ikdienā austiņas telefonam, kuras tas priekš Android ir ar labu mikrofoni, kas būtu vismaz parasto airpods līmenī?

Jā, piekrītu, ka austiņu gadījumā derētu iekļaut arī mikrofona darbības piemēru. Daļai austiņu mēs esam veikuši un publicējuši arī šādus materiālus. Centīsimies nepiemirst to darīt arī nākamajiem produktiem.

Ļoti augstprātīgs apskats. Ja es braucu ar jaunāko BMW, tad apskatot jauno Opel, tas neievieto to nekam nederīgu auto sadaļā. Latvijā ir plaša auditorija, kas vēlas bezvadu laba skanējuma austiņas līdz 100Eur.

Kas tieši bija augstprātīgs? Ja produkts neskan pietiekami labi vai tam ir citas problēmas, mēs par tām norādām saviem lasītājiem.

Šajā cenu kategorijā (pat lētākas un labākas) ir arī OnePlus Buds Z. Ļoti daudzsološas ir Oppo Enco W51 ar aktīvo trokšņu slāpēšanu un ZMI PurPods Pro, kuras jau, diemžēl ir izķertas. Gaidām apskatus!

Reklāma
Reklāma
Reklāma