Reklāma

Īlons Masks paziņojis par to, ka uz laiku pamet Twitter, bet atgriežas pēc 2 dienām

Jaunākie raksti

Tesla un SpaceX dibinātājs Īlons Masks otrdien paziņojis par to, ka uz laiku pamet mikroblogošanas vietni Twitter, kurā viņš ir ļoti aktīvs, kā arī ar kuras palīdzību nopelnījis sev arī pāris nepatikšanas.

Tie, kuri paši ikdienā lieto Twitter un kādā mērā seko līdz dažādiem ar tehnoloģiju pasauli un ne tikai saistītiem ierakstiem, noteikti būs pamanījuši, ka Masks ir visai nasks Twitter lietotājs. Viņš dalās gan ar dažādiem jaunumiem saistībā ar Tesla, SpaceX un Neuralink sasniegumiem, kā arī visai tieši pauž savu viedokli par pasaulē notiekošo un atbild citiem lietotājiem. Pēdējā laikā tieši dažādi jaunumi par viņa vadīto uzņēmumu sasniegumiem tikuši pausti šajā sociālajā tīklā, tāpēc ir liels pārsteigums, ka Masks paziņojis par šādu soli.

Protams, zinot Maska uzvedību un izdarības, nav teikts, ka šī pauze no Twitter būs ilga. Pašā tvītā rakstīts, ka uzņēmējs paņems nelielu pauzi uz laiku – angliski “Off Twitter for a while”. Jau iepriekš Masks ir pamanījies nopelnīt sodu par izteikumiem, ka ir gatavs iegādāties visas Tesla akcijas par zīmīgo 420 USD vērtību, kā arī bijusi uzsākta tiesvedība, kad Īlons kādu nosaucis par pedofilu – angliski “pedo guy”. Jāpiezīmē, ka viņš dalījies arī ar nosacīti pozitīvām ziņām, kuras saistītas, piemēram, ar saziņas lietotnes Signal ieteikšanu citiem.

Šobrīd lielākais jautājums ir, cik tad ilgi ekstravagantais biznesmenis turēsies pie šī ziņojuma, un tiešām izvairīsies no aktīvas Twitter lietošanas. Raksta publicēšanas brīdi Masks jau bija paspējis Twitter lietotnē dalīties viedoklī par Dogecoin, kā arī komentēt Starship SN9 prototipa raķetes testa lidojumu.

AvotsGizmodo
Reklāma

9 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
9 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Un šodien jau atpakaļ

Sasodīts!

Es sapratu, ar ar OFF for a while bija domāts, ka tuvākās stundas neko nerakstīs, jo pievērsīsies SN9 palaišanai un ar FCC saistīto formalitāšu kārtošanai. Nevienu brīdi neticēju, ka tas būs uz ilgāk kā uz pāris dienām.

Un kādā veidā šī vispār ir ziņa?

Kāpēc ne?

Sarkanas sejas īpašnieki man zināmi

Reklāma
Reklāma
Reklāma