Vērienīgais un ikgadējais tehnoloģiju pasākums “Mobile World Congress” (MWC) bija pirmais šāda veida Covid-19 upuris un ko slimības dēļ pārcēla uz 2021. gada martu. Taču jau šobrīd izskatās, ka ar nākamā gada sākumu viss vēl nebūs atgriezies normālās sliedēs. Tieši tāpēc izstādes aizstāvošais konsorcijs “GSMA” paziņojis, ka MWC 2021 notiks nevis marta sākumā, bet gan no 28. jūnija līdz 1. jūlijam.

Norādīts, ka, ja MWC 2021 varēs notikt, tad tajā tiks ienesta virkne virtuālo elementu, mudinot cilvēkus vērienīgo pasākumu apmeklēt ne tikai klātienē, bet vērot tiešsaistē. Pagaidām gan nekas vairāk par pasākuma norisi neesot skaidrs, taču doma ir to organizēt līdzīgi kā tehnoloģiju izstādi “IFA 2020”, kas notika krietni mazākā mērogā, ar ierobežotu apmeklējumu un virkni notikumiem tiešsaistē.

Vienlaikus organizatoru vidū pastāv bažas par datuma izvēli. Lielākā daļa ražotāju vasarā izvairās no jaunu produktu izziņošanas, tāpēc pasākums var noslēgties, neuzzinot neko daudz par karstākajiem tehnoloģiju jaunumiem.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments