Mobile World Congress tehnoloģiju izstādes rīkotājs organizācija GSMA šovakar oficiāli paziņojis, ka koronavīrusa draudu dēļ oficiāli tiek atcelta Mobile World Congress 2020 izstāde, kam februāra beigās reizi bija jānotiek Barselonā. Tas ir pirmais gadījums, kad izstādes 33 gadu vēsturē to nākas atcelt.

GSMA vadītājs Džons Hofmans (John Hoffman) ir paziņojis, ka vīrusa izplatības dēļ vairs nav iespējams organizēt šo pasākumu, jo vīruss skar ceļošanas un citus apstākļus.

Pagājušajā gadā izstādi apmeklēja vairāk nekā 100 000 cilvēku un liela daļa no tiem ieradās no Ķīnas vai strādā ķīniešu kompāniju labā. Un Ķīnā, kā mēs labi zinām, ir aizsācies koronavīruss, kas beidzot ir ieguvis oficiālo nosaukumu “Covid-19” un jau laupījis vairāk nekā 1000 cilvēku dzīvības.

Iepriekš jau informējām, ka uzņēmumi viens pēc otra atteica dalību Mobile World Congress bažījoties par savu darbinieku veselību un iespējām apmeklēt šo pasākumu. Šādi no dalības izstādē bija atteikušies tādi uzņēmumi kā Amazon, LG, Sony, NVIDIA u.c. Vairākus iepriekšējos gadus šajā izstādē piedalījās arī mūsu mobilo sakaru operators LMT, taču, cik man zināms, šogad viņi nebija plānojuši piedalīties izstādē ar stendu.

Reklāma

2
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Janis MurnieksRoberts Jakubans Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Roberts Jakubans
Viesis
Roberts Jakubans

Šogad Evelatus bija plānojis piedalīties ar savu stendu.

Janis Murnieks
Member
Janis Murnieks

Aha , un Just5 arī – ar savu AI biorobotu “”vasjok 0.7b” :D