Web Analytics
More
  Reklāma

  Sākot ar septembri “Apple” darbinieki sāks darbu no biroja

  Jaunākie raksti

  Pēc vairākkārtējas aizkavēšanās un atlikšanas “Apple” beidzot ir vienojies par datumu, kad darbinieki varēs atgriezties birojā un darbus veikt hibrīdrežīmā. Vēstulē, kas nosūtīta darbiniekiem, teikts, ka sākot no 5. septembra būs jāievēro hibrīda darba režīms, kas paredz trīs dienas strādāt no biroja, divas – attālināti.

  Šādu režīmu “Apple” ir centies ieviest jau kopš pērnā gada jūnija. Taču pandēmijas dēļ tas īsti neizdevās, atgriešanos ofisa krēslos atliekot un atliekot. Vienlaikus padotie par atgriešanos birojos izrādīja protestu, jo uzskata, ka labāk savus pienākumus spēj veikt no mājām. Taču pandēmija šajā ziņā izdarīja pakalpojumu un straujā Covid-19 gadījumu pieauguma dēļ darbs no biroja nebija iespējams visu šo laiku.

  Reklāma
  Advertisement

  “Apple” izpilddirektors Tims Kuks, protams, ir galvenais, kurš iestājas par to, lai darbinieki kādu dienu tomēr pavadītu birojā. Viņš uzskata, ka darbs no biroja sniedz ieguvumu darbinieku mijiedarbības un saskarsmes veicināšanā un mudina vairāk sadarboties. Tāpēc arī kopš pērnā gada vasaras uzņēmums vairākkārt mēģinājis ieviest hibrīda darba režīmu.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma