Vieglo automašīnu koplietošanas nomu “CityBee” uzsāka pērn oktobrī, piedāvājot 200 automašīnu pakalpojumus. Izpētot klientu braukšanas datus, uzņēmums secinājis, ka trīs mēnešu laikā veikti jau ap 85 000 braucienu, kopā nobraucot 8 gadus jeb 4,5 miljonus minūšu. Kopā šajā laikā nobraukti ap 900 000 km un apkalpoti 77 000 klientu.

Egija Gailuma, “CityBee Latvija” vadītāja: “Trīs mēnešu rezultāti apliecina, ka Latvija ir gatava koplietošanas pakalpojumam un to labprāt izmanto.To apliecina arī fakts, ka no 77 000 klientiem regulāri šo pakalpojumu izmanto 12 000 klientu. To var izskaidrot ar pilsētnieku domāšanas un paradumu maiņu, atsakoties pilsētā uzturēt vairākas vai vienu automašīnu, bet vajadzības gadījumā ērti izmantot nomas auto. Mūsu prakse citās valstīs pierāda, ka šāda attieksme ir arī videi draudzīgāka – tiek mazāk patērēts auto ikdienas ērtībām un līdz ar to samazinās CO2 izmeši.”

Ņemot vērā lielo pieprasījumu pēc koplietošanas auto pakalpojuma, “CityBee” jaunā gada sākumā paplašināja vieglo automašīnu piedāvājuma klāstu Latvijā ar jauniem kompaktās klases “Peugeot 308” transportlīdzekļiem, kas ir dinamiski un labi piemēroti pilsētas apstākļiem.

“CityBee” Latvijā ienāca pērnā gada pavasarī ar kravas automašīnu “Fiat Ducato” nomu, kas ir pieejamas visu diennakti konkrētos piekļuves punktos. Vasarā tas uzsāka 500 elektrisko skrejriteņu nomu Rīgā un Jūrmalā. Savukārt oktobrī tas spēra nozīmīgu soli attīstībā un uzsāka vieglo automašīnu koplietošanas nomu – “Fiat 500”, “Toyota Corolla”.

“CityBee” darbojas 14 pilsētās Eiropā, piedāvājot vieglo un kravas automašīnu, velosipēdu un elektrisko skrejriteņu nomu. Tā mērķis ir piedāvāt ekonomiskas un alternatīvas transporta iespējas, atvieglojot iedzīvotāju pārvietošanos un samazinot vides piesārņojumu pilsētā. Ikviens varēs ērti iznomāt automašīnu, izmantojot lietotni “CityBee”. Aplikāciju viedtālruņiem iespējams lejupielādēt “App Store” un “Google Play” lietotnēs.

“CityBee” ir investīciju uzņēmuma “Modus Group” projekts. “Modus Group” specializējas finansējuma piesaistē autobūves nozarei, atjaunojamās enerģijas un nekustamā īpašuma projektiem.

Reklāma

2
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
SS...Kengurs Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Kengurs
Viesis
Kengurs

šķiet jau liels cipars, bet būtu interesanti cik procentus no investīcijām ir sanācis atgūt šajā laikā

SS...
Viesis
SS...

Te taču Latvija, tātad kā minimums 200% !