Reklāma

No šodienas Rīgā pieejama CityBee aplikācija un kravas automašīnu koplietošana

Jaunākie raksti

QNAP TS-253D-4G NAS iespēju apskats

QNAP mums laipni sarūpējis uz testu TS-253D NAS tipa tīkla atmiņu, lai mēs varētu iepazīties ar ierīces iespēju klāstu....

Saruna ar Mārtiņu Bērziņu par Citadeles pieredzi fintech risinājumu radīšanā

Bieži vien uzņēmumi, kā arī finanšu iestādes dažādu iemeslu dēļ izvēlas savus risinājumus radīt nevis paši no A līdz...

Riga TechGirls piedāvā bezmaksas dizaina programmēšanas darbnīcas skolniecēm

Lai veicinātu skolas laikā meiteņu lielāku interesi par iespējām tehnoloģiju jomā, Riga TechGirls, sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību Latvijā 7.,...

Pētījums: pārsteidzošs elektroauto lietotāju daudzums atgriežas pie iekšdedzes dzinējiem

Kalifornijā, kas ir viens no lielākajiem elektroauto tirgiem pasaulē, veiktais pētījums parādījis, ka nemaz tik skaisti viss nav šai...

Izsolē iespējams iegādāties vienu biļeti “Blue Origin” kosmosa kuģī; ceļojums notiks jau šovasar

Maija sākumā jau ziņojām, ka Džefa Bezosa vadītā kosmosa kompānija "Blue Origin" drīzumā uzsāks biļešu tirdzniecību ceļojumam kosmosa kuģī...

29. martā Rīga kļūs par 15. pilsētu Eiropā, kur pieejami automašīnu koplietošanas uzņēmuma CityBee pakalpojumi. Rīgā uzņēmums ļaus lietotājiem ātrā, efektīvā un ekonomiskā veidā koplietot kravas automašīnas, nodrošinot jaunu mobilitātes pakalpojumu veidu – Big Carsharing. Nosvinot CityBee ienākšanu Latvijas tirgū, 29. martā no plkst. 10.00 līdz 12.00, aicinām ikvienu interesentu izmēģināt servisu K Senukai veikalā Maskavas ielā 418a, Rīgā.

Uzsākot savu darbību Latvijā, aprīļa laikā galvaspilsētā tiks novietotas 30 Fiat Ducato kravas automašīnas. Kravas automašīnas koplietošanai būs pieejamas pie vairākiem būvniecības centriem, piemēram, K Senukai (Priedaines ielā 37, Maskavas ielā 418a un Lucavsalas ielā 3 Rīgā), Būvniecības ABC (Mūkusalas ielā 93, Rīgā), Būvniecības namiem Kurši (Krasta ielā 52, Rīgā; Zviedru ielā 6, Salaspilī; A7, Mežmalas ielā 2 un Kuršu ielā 5, Dreiliņos) un citiem punktiem Rīgas teritorijā.

CityBee vadītāja Latvijā Egija Gailuma akcentē, ka: “CityBee pakalpojumus var izmantot ikviens Latvijas iedzīvotājs, kam ir derīga B kategorijas autovadītāja apliecība, kredītkarte un lejupielādēta CityBee aplikācija savā viedtālrunī. Reģistrējoties aplikācijā, mūsu serviss bez liekām saistībām ir pieejams gan fiziskām, gan juridiskām personām, kam nepieciešami kravu pārvadājumi. CityBee cer atvieglot gan pārvākšanās procesu un ekipējuma transportēšanu, gan preču piegādi dažādu nozaru uzņēmumiem un pakalpojumu sniedzējiem.”

Lietotni jau iespējams lejupielādēt App Store un Google Play veikalā. Tās lietotājiem iespējams izvēlēties sev piemērotāko un izdevīgāko tarifu CityBee kravas automašīnas lietošanai. Samaksai par koplietošanu piemēro minūtes (0,25 eiro/minūtē) vai stundas tarifu (8.90 eiro/stundā), bet laikietilpīgākiem pārvadājumiem var izvēlēties dienas (39.90 eiro/dienā), nedēļas (239.00 eiro/nedēļā) un mēneša maksu (599.00 eiro/mēnesī). Samaksa tiek ieturēta arī par nobrauktajiem kilometriem (19 eiro centi par 1 kilometru). Lietotājam nav jāmaksā par auto rezervēšanu – pirmās 15 minūtes ir bezmaksas.

Kopumā CityBee uzņēmumam Austrumeiropā un Baltijā aplikācijas lietotājiem piedāvā koplietot 1000 vieglās automašīnas, 250 kravas automašīnas un 200 velosipēdus. CityBee kravas automašīnu koplietošana ir pieejama Latvijā, Lietuvā un Polijā, savukārt vieglo automašīnu un velosipēdu noma – Lietuvā.

Plašāka informācija par CityBee kravas automašīnas lietošanu Latvijā pieejama CityBee mājas lapā,  Facebook un Instagram profilos. Tāpat klientiem pieejams informatīvais tālrunis saziņai darba dienās no 09:00 līdz 20:00: +371 28908649.

Reklāma

7 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene

Vismaz vairs nebūs jālauza galva, kā atvest pārs reģipša loksnes vai dīvānu no IKEA sev vēlamā laikā, nevis tad kad veikals var!

as

1.agrāk bija relīze, kuru vairs nevaru atrast, -ka reģistrējies šodien un saņem 10EUR 1.braucienam. Reģistrējos, atlaidi neatradu!
2.Noteikumi pie reģistrācijas tikai LT valodā:D
3.tarifs: Par katru nobraukto kilometru maksā 0.19EUR PLUS maksa 0,25/minūtē. Nevis tikai 0,25 minūtē, kā, iespējams kādam šķita sākumā.

as

Ok,es ceru, ka Citybee nokomentēs, kad iegūšu savus 10 EUR pirmajam busiņa braucienam:)
Un vēl – reģistrējoties paroli prasa tikai 1x. Neliek pārrakstīt, kā arī uz e-pastu nesūta apstiprinājumu
un pats galveanais sīkums…neredzu nevienu auto ne LV, ne LT:))))

Kristaps Dudarevs

1. Es dabūju 10eur kodu. Tiesa gan man šis e-pasts iekš gmail atnāca sadaļā reklāmas.
2. —-
3. Jā, tā gan ir. Šeit preses relīzē lasot var saprast, ka vari izvēlēties maksa par km vai par laiku. Bet nē.. Patiesībā ir jāmaksā gan par laiku, gan km.

Kristaps Skutelis

Un atvainojiet, relīzē salaboju, lai ir korekta cenu informācija. Tā sastāv gan no laika, gan nobraukuma komponentēm. Video viss bija precīzi, tagad arī rakstā ir korekti. Sorry!

Artūrs

Baigi lēti, par vienu centu sanāk 4 minūtes.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: