Gandrīz neticami, bet tehnoloģiju gigants Samsung nav spējis nevienam savam viedtālrunim piegādāt Android Oreo atjauninājumu! Jā, Galaxy S8 bija ļoti ierobežots Oreo beta tests, bet tas šajā gadījumā nebūtu uzskatāms par atjauninājumu.

Darbs pie Android 8.0 Oreo beta izstrādes Galaxy S8 un S8+ modeļiem esot noslēdzies, atjauninājuma gala versija esot gaidāma tuvāko nedēļu laikā. Tā atnesīs Samsung Experience saskarnes uzlabojumus – tiks uzlabota meklēšana viedtālrunī, pievienoti emoji ķēmi, paplašinātas Bixby iespējas utt.

Nākamie rindā pēc Android Oreo atjauninājuma ar Galaxy S7 un S7 edge modeļi, kas pie Oreo tiks gandrīz vienlaicīgi ar Galaxy A3 (2017) un A5 (2017). Tāpat pie Oreo kaut kad tiks Galaxy Tab S3 planšetdators. Pagaidām nav zināms, vai pie Oreo atjauninājuma tiks vēl kāds Galaxy viedtālrunis (ja neskaita Note8).

Reklāma

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Mārtiņš Vācietis Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Mārtiņš Vācietis
Viesis
Mārtiņš Vācietis

Manuprāt Samsung speciāli šo procesu novelk līdz būs pieejams jaunais 9 vai X vai sazin vēl kā to nosauks! Acīmredzot Oreo ir tiešām ātrāk skrienošs par Nougat un lai esošie Samsung lietotāji vēlētos tikt pie jaunāka un ātrāka Samsung tālruņa vispirms ir tas jālaiž tirdzniecībā un tad jau pēc mēneša, diviem ar lielu žestu jāpiedāvā visiem nu jau upgrade uz Oreo! Protams vispirms jaunākais modelis tiek pie upgrade un tad jau secīgi arī pārējie piemēram ar mēneša nobīdi!