OnePlus uzsācis bīstamu deju ar ļoti biežu viedtālruņu modeļu izlaišanu. Pagājušajā gadā OnePlus piedāvāja OnePlus 3 jūnijā un gandrīz uzreiz uzlaboto versiju OnePlus 3T novembrī. Šogad ar OnePlus 5 un OnePlus 5T paveikts tas pats. Sagaidāms, ka jau martā OnePlus izziņos OnePlus 6 modeli, tādējādi vēl paātrinot modeļu nomaiņas tempus.

OnePlus 6 varētu kļūt par pirmo viedtālruni, kas saņems pirkstu nospiedumu nolasītāju aiz ekrāna aizsargstikla. Baumas norāda, ka Samsung vēlējies paveikt to jau Galaxy S8, Galaxy S8+ un Galaxy Note8 modeļos, bet tehnoloģija nebija nostrādāta līdz galam.

Synaptics decembra vidū paziņoja, ka pirkstu nospiedumu nolasītājus zem viedtālruņa aizsargstikla redzēsim jau 2018. gadā, turklāt jauno Synaptics tehnoloģiju izmantos pieci lielākie viedtālruņu ražotāji pasaulē savos nākamā gada flagmaņos.

No OnePlus 6 tiek gaidīts jaunais Snapdragon 845 procesors, 2:1 ekrāna malu attiecība, pazīstamās 6 GB RAM un arī 8 GB RAM versijas. Par cenas augšanu pagaidām netiek baumots.

2
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Gints RotčenkovsIndulis Grinins Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Indulis Grinins
Guest
Indulis Grinins
Gints Rotčenkovs
Guest
Gints Rotčenkovs

Otrajam kāds ir bateriju mainījis?