Web Analytics
More
  Reklāma

  “OpenAI” atliek “GPT” veikala izlaišanu uz nākamā gada sākumu

  Jaunākie raksti

  Jau rakstījām, ka 6. novembrī “OpenAI” rīkoja savu pirmo izstrādātāju konferenci “OpenAI Dev Day“. Tās laikā uzņēmums iepazīstināja ar vairākiem mākslīgā intelekta (MI) čatbota un citu rīku jaunumiem, kā arī paziņoja, ka vēlāk novembrī palaidīs savu interneta veikalu “GPT Store”. Taču, ņemot vērā iepriekšējo nedēļu notikumus, “OpenAI” paziņojis, ka atliks veikala atvēršanu uz nākamā gada sākumu.

  Savā e-pastā “OpenAI” atzinis, ka “negaidītu notikumu dēļ uzņēmumam nebija laika atklāt “GPT” veikalu, tāpēc plānots to izdarīt nākamā gada sākumā”. Jāatgādina, ka vēl pirms dažām nedēļām “OpenAI” vadības gaiteņos tika sacelts liels haoss, kad uzņēmuma padome no amata atstādināja tā izpilddirektoru Semu Altmenu un simtiem darbinieku draudēja aiziet no darba. Pēc tam gan Altmens tika pieņemts atpakaļ un paralēli tam ieviestas korekcijas “OpenAI” padomē.

  Uzņēmums savā e-pastā arī informējis, ka šobrīd joprojām darbojas pie e-veikala izstrādes. Šeit jānorāda, ka tā būs vieta, kur “GPT Builder” izstrādātājiem koplietot un pārdot savus izveidotos “GPT” modeļus. Uzņēmums jau iepriekš paziņoja par pielāgotiem “GPT” modeļiem un atklāja, ka maksās cilvēkiem, kuri paši tos izveidojuši.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma