Web Analytics
More
  Reklāma

  “OpenAI” novembrī rīkos savu pirmo izstrādātāju konferenci

  Jaunākie raksti

  Mākslīgā intelekta (MI) čatbota “ChatGPT” izstrādātājs “OpenAI” paziņojis, ka 6. novembrī rīkos savu pirmo izstrādātāju konferenci “OpenAI DevDay”. Kompānija informē, ka šajā pasākumā demonstrēs jaunākos rīkus un inovācijas, kā arī piedāvās platformu izstrādātājiem, kas ļaus sadarboties ar “OpenAI” speciālistiem.

  Konferencē norisināsies gan lekcijas, gan demonstrācijas, aptverot tādas tēmas kā dabiskās valodas apstrāde, datorredze, kodu ģenerēšana u.c. Tāpat dalībniekiem būs iespēja priekšskatīt “OpenAI” API jaunākās funkcijas un iespējas, kas nodrošina piekļuvi uzņēmuma vismodernākajiem MI modeļiem. Pagaidām gan maz ticams, ka “OpenAI” šī pasākuma laikā varētu prezentēt savu jaunāko MI modeli “GPT-5”. Aprīli uzņēmuma vadītājs Sems Altmens atklāja, ka “OpenAI” vēl neapmāca “GPT-5” un kādu laiku to vēl nedarīs.

  Reklāma

  Lai gan “OpenAI DevDay” lielākoties plānots kā klātienes pasākums, dažas konferences daļas varēs skatīties arī attālināti. Uzņēmums arī informē, ka reģistrācija pasākumam tiks atvērta tuvāko nedēļu laikā, un plānots, ka apmeklētāju skaits sasniegs vairākus simtus.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma