Web Analytics
More
  Reklāma

  Jaunizveidota partnerība ļauj “Garmin” lūkoties sporta austiņu virzienā

  Jaunākie raksti

  Kompānija “Garmin” vislabāk pazīstama ar saviem sporta viedpulksteņiem un velodatoriem, kas sniedz diezgan precīzus datus par lietotāja veselības stāvokli treniņa laikā. Taču, kas gan ir sportošana bez mūzikas klausīšanās?! “Garmin” ierīču klāstā pagaidām trūkst svarīgas sporta ekipējuma sastāvdaļas – austiņas, kas sniegtu lielisku mūzikas baudījumu jebkuros laikapstākļos. Pagaidām tas vēl ir “Garmin” lietotāju sapnis, ko, pateicoties jaunai partnerībai, kompānija varētu pārskatāmā nākotnē realizēt.

  Tapis zināms, ka “Garmin” parakstījis pirkuma līgumu ar “JL Audio” – uzņēmumu, kas specializējas audio risinājumu izstrādē. Par šo darījumu “Garmin” paziņojis 7. augustā un norāda, ka jaunā partnerība “sniegs iespēju nodrošināt augstākās kvalitātes audio funkcijas plašā “Garmin” produktu klāstā”. Savukārt “JL Audio” dibinātājs Lucio Proni esot izteicies, ka uzņēmums ir sajūsmā par iespēju integrēties “Garmin” produktu ekosistēmā un vairāku gadu garumā nodrošinās audio risinājumus “Garmin” iekārtās.

  Pagaidām nekas vairāk par jauno partnerību nav zināms. Taču ļoti ticams, ka šīs sadarbības augļi būs baudāmi “Garmin” austiņu veidolā, kas primāri paredzētas skriešanai un citām sporta aktivitātēm, sastādot konkurenci, piemēram, “AirPods Pro” sērijai.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Propods
  11.08.2023 16:51

  Vai Airpods Pro ir “primāri paredzētas skriešanai un citām sporta aktivitātēm”?

  Peeteris
  11.08.2023 17:40

  “skriešanai un citām sporta aktivitātēm, sastādot konkurenci, piemēram, “AirPods Pro” sērijai.”

  Tātad bez airpodiem nevar paskriet nemaz?

  Alex
  14.08.2023 09:43

  Interesanti, jo Garmin jau piedēr Fusion Audio, kas primāri fokusējas uz marine audio sistēmām. Sānāk jau otrais audio zīmols tika iegādāts. Tāp kaut kas liels.

  Reklāma