Reklāma

Garmin iepazīstina ar GPS velodatoru – Edge 1040 Solar

Jaunākie raksti

Samsung uzskata, ka salokāmie viedtālruņi trīs gados apdzīs Galaxy S modeļus

Samsung paši uzskata, ka lokano ekrānu viedtālruņi tikai tagad sāk uzņemt apgriezienus. Sagaidāms, ka lokano ekrānu viedtālruņi tuvāko trīs...

Xiaomi oficiāli izziņojis Mix Fold 2 salokāmo viedtālruni

Xiaomi Mix Fold 2 ir vēl viens šī gada lokanā ekrāna viedtālrunis, kura uzdevums ir vismaz nedaudz papurināt Samsung...

Kāds vīrietis Lielbritānijā apcietināts, jo ar “AirTag” izsekojis savu bijušo draudzeni

Izsekošanas piekariņi ir praktiski situācijās, kad jāsameklē kāda nozaudēta lieta, piemēram, naudas maks vai telefons. Tomēr domāju, ka neviens...

“SpaceX” orbītā nogādājis jau 3000 “Starlink” satelītu, taču saskaras ar problēmām

Īlona Maska vadītais uzņēmums "SpaceX" turpina izvērst savu ātrgaitas satelītu interneta projektu "Starlink", šīs nedēļas sākumā orbītā nogādājot vēl...

Apple paredz augstu pieprasījumu pēc iPhone 14 viedtālruņiem

Uzņēmums Apple, neskatoties uz ekonomisko situāciju pasaulē, paredz, ka arī šajā rudenī būs pietiekami liels pieprasījums pēc nākamajiem iPhone...

Junais Edge 1040 Solar ir aprīkots ar revolucionāru saules enerģijas uzlādes iespēju un daudzjoslu GNSS tehnoloģiju. Pateicoties daudzajām Garmin veiktspējas, navigācijas, drošības un savienojamības funkcijām, riteņbraucēji var braukt ilgāk, izpētīt vairāk un trenēties intensīvāk.

Šodien Garmin paziņo par jauno Edge 1040 Solar, kurš saules enerģijas izmantošanai aprīkots ar Power Glass saules uzlādes lēcu, nodrošinot velosipēdistiem vēl lielāku braukšanas laiku starp uzlādes reizēm. Savukārt daudzjoslu GNSS tehnoloģija atļauj precīzāku GPS pozicionēšanu sarežģītās braukšanas vidēs, piemēram, blīvi apbūvētās pilsētas teritorijās vai zem biezas koku lapotnes. Edge 1040 Solar, kas ir aprīkots ar vismodernākajām navigācijas, veiktspējas, drošības un savienojamības funkcijām, lepojas ar pilnībā atjauninātu, modernizētu lietotāja pieredzi, nodrošinot riteņbraucējiem vieglāku piekļuvi galvenajai informācijai, sākumlapas pielāgošanas iespēju, uzlabotu brauciena kopsavilkuma skatu un daudzas citas iespējas – to visu piedāvājot 3,5 collu skārienekrāna displejā.

“Velosipēdisti no sava GPS velodatora sagaida tikpat daudz, cik no sevis pašiem, tādēļ mēs ar saviļņojumu iepazīstinām ar Edge 1040 Solar. Izturīgs, precīzs un vienmēr gatavs darbam, Edge 1040 Solar ir vislabākais GPS velodators. Neatkarīgi no tā, kur braucat vai kādu velosipēdu izmantojat, Edge 1040 Solar ir gatavs jebkādiem piedzīvojumiem – no nomaļiem grants ceļiem līdz iespaidīgiem kāpumiem,” atzīst Dens Bartels (Dan Bartel), Garmin Globālās tirdzniecības viceprezidents.

Riteņbraucējiem paredzētais Edge 1040 Solar, ko izstrādājuši velobraucēji, piedāvā novatoriskus uzlabojumus tehnoloģijā un snieguma rādītājos, tostarp:

  • Uzlādēšana ar saules enerģiju: Power Glass saules uzlādes lēca pagarina akumulatora darbības laiku līdz pat 100 stundām akumulatora taupīšanas režīmā, nodrošinot velosipēdistiem papildu 42 minūtes stundā, braucot dienas laikā.
  • Daudzjoslu GNSS tehnoloģija: Iegūstiet labāku pozicionēšanas precizitāti un pārklājumu pat vissarežģītākajās vidēs.
  • Riteņbraukšanas prasme un trases prasības: Nosakiet riteņbraucēja stiprās un vājās puses, koncentrējieties uz uzlabojumiem un sagatavojieties konkrētas trases prasībām.
  • Jaudas ceļvedis: Ieteicamie jaudas mērķi atvieglo piepūles pārvaldību visā trases izbraukšanas laiku.
  • Reāllaika informācija par izturību: Reāllaikā novērojiet un sekojiet slodzes līmenim, kamēr braucat.
  • Vienkārša iestatīšana: Pielāgotie braukšanas profili tiek iepriekš aizpildīti, pamatojoties uz iepriekšējiem Edge datiem, brauciena tipiem un sensoriem. Tad riteņbraukšanas aktivitāšu profilus var tieši pārvaldīt savā saderīgajā viedtālrunī, izmantojot lietotni Garmin Connect.

Lai palīdzētu velosipēdistiem uzlabot savu sniegumu, Edge 1040 Solar piedāvā Firstbeat Analytics datus – piemēram, maksimālais skābekļa patēriņš (VO2 max), atgūšanās laiks, treniņu slodze, treniņu fokuss un citus parametrus – lai novērtētu, kā ķermenis reaģē uz treniņu pūlēm. Tāpat saņemsiet ikdienas ieteikumus treniņiem, pamatojoties uz pašreizējo treniņu slodzi un maksimālo skābekļa patēriņu. Brauciena laikā Edge 1040 Solar ļauj braucējiem novērtēt, kā ķermenis iztur slodzi dažādās vidēs, kur jāpielāgojas karstumam un augstumam, kā arī saņemt paziņojumus, ja pienācis brīdis papildināt enerģijas krājumus vai uzņemt šķidrumu. Savukārt ClimbPro ļauj redzēt atlikušo kāpumu un katra kāpuma pakāpi, sekojot maršrutam, kā arī pēc brauciena pārskatīt savu sniegumu kāpumos tieši no Edge 1040 Solar vai Garmin Connect.

Edge 1040 Solar ietver arī uzlabotus navigācijas rīkus, kas palīdz nenovirzīties no maršruta:

  • Augsta kontrasta, brauciena tipam raksturīgās kartes izmanto Trendline™ popularitātes maršrutu, lai izceltu jau zināmus ceļus un takas, ko citi velobraucēji augšupielādējuši lietotnē Garmin Connect.
  • Detalizēta navigācija un brīdinājumi informē braucējus par gaidāmiem asiem līkumiem.
  • Apturiet maršruta vadību un paziņojumus par novirzēm no maršruta, lai izpētītu citas vietas ārpus ierastā ceļa.
  • Lejupielādējiet ieteicamo lietotni Trailforks, lai skatītu maršrutus un taku informāciju vairāk nekā 80 valstīs. Izmantojot lietotni Trailforks, Forksight režīms automātiski parāda gaidāmos maršruta atzarojumus un braucēja atrašanās vietu taku tīklā.

Edge 1040 Solar iebūvētās drošības un izsekošanas funkcijas ietver negadījumu noteikšanu, palīdzību un LiveTrack, lai tuvinieki saņemtu jūsu atrašanās vietas informāciju reāllaikā un varētu skatīt visu plānoto maršrutu. Tāpat Edge 1040 Solarsaderīgs ar Varia ierīču klāstu, tostarp jauno Varia RCT715 atpakaļskata radaru ar kameru un aizmugurējo lukturi. Tādējādi velosipēdisti paši ir labi rdzami uz ceļa. Edge 1040 Solar darbojas arī ar inReach ierīcēm, tādējādi velosipēdisti var redzēt un atbildēt uz ziņojumiem, koplietot brauciena datus un aktivizēt interaktīvus SOS brīdinājumus, izmantojot aktīvu inReachabonementu.

Papildus viedo paziņojumu saņemšanai un braucienu automātiskai augšupielādei Garmin Connect, Edge 1040 Solar var viegli savienot pārī ar Tacx iekštelpu velotrenažieri, tādējādi velosipēdisti var braukt, kad vien vēlas.

Tagad pieejamā Edge 1040 Solar ieteiktā mazumtirdzniecības cena ir 749,99 EUR. Ar saules enerģiju neuzlādējamās versijas Edge 1040 ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir 599,99 EUR.

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
0 komentāri
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma