Web Analytics
More
  Reklāma

  “Slack” oficiāli palaiž “canvas” – rīku, kas visu svarīgāko informāciju ļauj glabāt vienuviet

  Jaunākie raksti

  Pērnā gada septembrī biznesa komunikācijas platforma “Slack” prezentēja jaunu rīku “canvas“, kas komandām ļaus vienuviet glabāt, organizēt un koplietot nepieciešamos resursus. Pēc vairāk nekā pusgada funkcija beidzot ir nonākusi pie lietotājiem.

  “Slack” norāda, ka “canvas” ir efektīvs veids, kā sakārtot un piekļūt nepieciešamajiem resursiem, kas citkārt būtu izkaisīti pa visu “Slack” darba vidi. “canvas” ļauj vienuviet saglabāt lietojumprogrammas, failus, saites, personas, video, foto, tekstu, uzdevumu sarakstus un pat lietotnē ietvertās funkcijas, piemēram, pakalpojumu pieprasījumus. Šādā veidā komandas varēs labāk izsekot līdzi darāmajiem darbiem, deliģēt tos, ērtāk kopīgot nepieciešamos resursus, kā arī ievadīt darba pienākumos jauno kolēģi.

  Tāpat “canvas” nodrošina iespēju pievienot komentārus, skatīt izmaiņu vēsturi un ierobežot kopīgošanu ar konkrētiem cilvēkiem. Šis rīks kaut kādā mērā ir uzlabojums “Slack” jau esošajām iespējām, kas ļauj saglabāt (bookmarks) un piespraust ierakstus (pin), šādi ļaujot ātrāk atrast vajadzīgo dokumentu vai piezīmi. Taču tā kā “canvas” ir visaptverošāks rīks, iespējams, “Slack” vēlāk šīs funkcijas noņems.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma