Web Analytics
More
  Reklāma

  Nākamais iPhone SE modelis varētu saņemt pilna ekrāna dizainu

  Jaunākie raksti

  Pirmais iPhone SE modelis tika izlaists jau 2016. gadā, un jaunākās baumas par ceturtās paaudzes SE modeli liecina, ka tas varētu līdzināties jaunajiem iPhone. Tiesa, šobrīd nav skaidri zināms, vai tas būtu 5,7 vai 6,1 collu ekrāna izmērs.

  Kā norāda nozares analītiķi, tad Apple šobrīd ir jāveic izvēle starp 6,1 collu OLED ekrānu vai 5,7 un 6,1 collu LCD ekrāniem. Līdz šim visi iPhone SE modeļi bijuši aprīkoti ar LCD tehnoloģijas ekrāniem, lai varētu piedāvāt zemāku cenu, tāpēc liekas maz ticams, ka OLED tehnoloģijas cena būtu kritusies tik strauji. OLED tehnoloģijas displeji ir pieejami visos iPhone modeļos, sākot jau no iPhone 12.

  Iespējams, ka nākamajā iPhone SE modelī varētu ieraudzīt OLED tehnoloģijas ekrānu, jo tā izlaišana nav paredzēta vēl nākamos divus gadus, un pa šo laiku var notikt tehnoloģiskā attīstība un izmaksu samazinājums. Tiesa, tad jau jāsāk domāt vai gaidāmais pilnā ekrāna dizains ar augšējo izgriezumu vēl būs aktuāls. Tāpat joprojām nav skaidrs, vai šie modeļi būs aprīkoti ar Face ID tehnoloģiju vai saglabās Touch ID biometrisko autentifikāciju.

  Domāju, ka šis noteikti būtu laiks SE modelim mainīt dizainu, jo esošais ar priekšējo pogu ļoti atpaliek no mūsdienu tendencēm, un sabiedrībā ir interese par lētāku alternatīvu jaunajiem iPhone.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma