Web Analytics
More
  Reklāma

  Apple piedāvās iespēju nomainīt FaceID, nemainot visu telefonu

  Jaunākie raksti

  Patīkamas ziņas parādījušās Apple frontē, informējot par to, ka drīzumā varēs nomainīt FaceID atpazīšanas sistēmu un priekšējo kameru, nemainot visu displeju vai telefonu.

  Biometrisko sejas atpazīšanas sistēmu FaceID Apple prezentēja 2017. gadā, izlaižot iPhone X modeli, kas uzsāka jaunu ēru Apple viedtālruņu dizainā. Līdz šim uzņēmums bija izvēlējies taktiku, ka FaceID komponenti ar speciālajiem sensoriem un kameru nav iespējams tā vienkārši iegūt, lai to nomainītu. Tomēr izskatās, ka beidzot tas mainīsies, jo servisiem būs pieeja atsevišķai detaļai. Tas nozīmē, ka samazināsies atkritumu skaits, jo būs iespējams salabot vienu mazu komponenti, ne mainīt visu telefonus, kas rada papildu nevajadzīgos resursus.

  FaceID komponente būs pieejama sākot no iPhone XS modeļa. Apple oficiālie veikali un servisi, izmantojot Apple Service Toolkit programmu, varēs noteikt, vai remonta nolūkos pietiks ar FaceID sistēmas nomaiņu, vai problēma ir lielāka. Tāpat arī būs pieejamas instrukcijas, kā to izdarīt. Teorētiski remonta izmaksām būtu jāsamazinās, līdz ar to uz papīra viss izklausās pēc nākšanas pretim klientam, taču prakse parādīs īstenību. Vismaz iPhone 13 pārdošanas sākumā nāca dažādas ziņas par FaceID nomaiņu un ekrāna darbību. No vienas puses komponenšu pieejamība veicinās oficiālo servisu pieejamību.

  Intervija ar “iDeal” servisa vadītāju Robertu Priedi par “Apple” ierīču remonta aizkulisēm

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma