Quantcast
More
  Reklāma

  Apple FaceID sejas atpazīšana spēs atšķirt sejas masku

  Jaunākie raksti

  Jaunākajā Apple iPhone operētājsistēmas iOS 13.5 versijā, kura nonākusi pie izstrādātājiem, kompānija acīmredzami sekojusi vīrusa aktualitātēm, piedāvājot risinājumu kā ērtāk atbloķēt telefonu, ja tiek izmantots FaceID un sejas maska.

  Diemžēl Apple neļaus atbloķēt telefonu ar sejas atpazīšanas iespēju, kamēr ir uzvilkta sejas maska, taču jaunākā iOS versija spēs atpazīt, kad tā ir uzvilkta un uzreiz jau piedāvās ievadīt speciālo drošības kodu, kas ir kā otrais variants gadījumos, kad nenostrādā sejas atpazīšana. Šis, protams, nav nekas revolucionārs, bet spēs ietaupīt pāris sekundes, kad jau telefons tiks paņemts rokā, un uzreiz varēs ievadīt drošības kodu kā vecajos labajos laikos pirms pirkstu nospieduma lasītāja.

  Avots: Guilherme Rambo

  Līdz šim FaceID sejas atpazīšanu kādu laiku mēģina nolasīt seju, pirms dodas pie fiziskas koda ievadīšanas.

  Tā kā sejas maskas šobrīd ir ļoti aktuāla lieta, tad šāds pielāgojums atvieglos to lietošanu, neliekot vairākas reizes dienā masku pavilkt nost no sejas, lai atbloķētu telefonu. Tas nozīmē arī retāku roku pielikšanu pie sejas šajā laikā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  AAA
  02.05.2020 19:11

  Jèè, beidzot kaut kàds labums no tiem apple s****m!
  À, pag, bet apple paši taču ielika to FaceID funkciju…, incanti cik maksàs šìs funkcijas apiešanas aplikàcija. Piķis pàri visam… :D

  gggg
  02.05.2020 19:19

  Izskatās, ka kursoru pēdējā laikā apmeklē daudz troļļu. :)

  Reklāma