Web Analytics
More
  Reklāma

  Microsoft izziņo jaunus Surface sērijas datorus

  Jaunākie raksti

  Pagājušās nedēļas trešdienā Microsoft izziņoja jaunos Surface zīmola datorus, piedāvājot Surface Laptop 5, Surface Pro 9 un Surface Studio 2 plus ierīces.

  Par šiem jaunumiem neliela diskusija izvērtās mūsu podkāsta sestajā sērijā, un zināms, ka Surface produkti mūsu platuma grādos varētu nebūt tik populāri, tomēr situācija un pieejamība ar katru gadu uzlabojas.

  Reklāma

  Kā pirmā tika izziņota jaunā Surface Pro 9 ierīce, ko var dēvēt gan par planšetdatoru, gan portatīvo datoru ar noņemamu klaviatūra. Šī iekārta būs pieejama gan ar Intel, gan ARM tehnoloģijas procesoriem, kurus piedāvās Qualcomm. Tas nozīmē visai plašu specifikācijas klāstu, kā arī pierādījumu, ka Windows 11 var darboties uz ARM tipa iekārtām. Ekrāna izmērs būs 13 collas ar 120Hz atsvaidzi. Ja tiks lietota ARM bāzētā versija, tā sniegs papildu iespējas priekšējai kamerai.

  Surface Pro 9

  Surface Pro 9 saņēmis 5G atbalstu, kas bija viens no lielākajiem jaunumiem, un padara šo datoru plaši izmantojumu dažādos apstākļos. Intel procesora versija darbosies līdz 15,5 stundām, bet ARM līdz 19 stundām. Toties ARM modelim būs divas Thunderbolt 3.2 pieslēgvietas, bet Intel versijai divi Thunderbolt 4 porti. Surface Pro 9 cena būs sākot no 1299 EUR.

  Pēc tam sekoja klasiskais portatīvais dators Surface Laptop 5, kas tagad aprīkots ar 12. paaudzes Intel i5 un i7 procesoriem, ko varēs papildināt ar 8GB, 16GB un 32GB operatīvo atmiņu, kā arī ietilpība varēs sasniegt 1TB. Dators būs pieejams 13,5 un 15 collu izmēros, kas attiecīgi nodrošinās 18 un 17 stundu ikdienas darbību ar vienu uzlādi. Savienojamību nodrošinās viena Thunderbolt 4 un viena USB-A pieslēgvieta, kā arī varēs pieslēgt austiņas caur 3,5mm izeju. Surface Laptop 5 cena būs sākot no 1179 EUR.

  Kā trešais tika izziņots specifiskais Surface Studio 2 Plus dators, kas principā ir liela izmēra datora ekrāns, attiecīgi 28 collas. Iepriekšējais modelis tika izziņots 2018. gadā, un dizains pa šiem četriem gadiem nav diži mainījies. Surface Studio 2 Plus būs aprīkots ar 11. paaudzes Intel i7 procesoru, bet grafisko jaudu nodrošinās GeForce RTX 3060 videokarte ar 6GB atmiņu. Savienojamību nodrošinās trīs Thunderbolt 4 pieslēgvietas, kas ļaus saslēgties ar trim 4K izšķirtspējas monitoriem. Konkrētai ierīcei komplektā nāk Surface Pen, Surface Keyboard, Surface Mouse, tāpēc tā cena ir sākot no 5589 EUR.

  Surface Studio 2 Plus
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma