Web Analytics
More
  Reklāma

  Arī pirmās paaudzes AirPods Pro saņems jauno adaptīvā skaņu filtra funkciju

  Jaunākie raksti

  Prezentējot otrās paaudzes AirPods Pro 2 bezvadu austiņas, Apple izcēla jaunu skaņas caurlaidības režīmu, kas angliski nodevēts par Adaptive Transparency. Tas ļaus klusināt ļoti skaļus ārējos trokšņus, tomēr ļaujot tos sadzirdēt. Atklājies, ka šī funkcionalitāte būs pieejama arī pirmās paaudzes AirPods Pro īpašniekiem.

  Šī informācija iegūta no iOS 16.1 Beta versijas uzstādījumiem, kur lietotājiem ar pirmās paaudzes AirPods Pro bija iespēja ieslēgt Adaptive Transparency režīmu. Līdz šim Apple to sauca vienkārši par Transparency režīmu, kas slāpēja apkārtējos trokšņus, tomēr tika atskaņotas palīdzības dienestu sirēnas, automašīnu skaņas signāli vai citas skaņas, kas liecinātu, ka lietotājam ir jāvērš sava uzmanība.

  Jaunais adaptīvais caurlaidības režīms, kā to varētu dēvēt latviski, šos trokšņus spēs samazināt, taču tik un tā tos izlaist cauri. Piemēram, ja ātrās palīdzības automašīnas skaņas signāls būtu 100 dB skaļumā, režīms to samazinās līdz 80 dB, kas vairs nav tik skaļi, bet reizē pievērš lietotāja uzmanību. Tiesa, šī funkcionalitāte lielā mērā ir saistīta ar jauno H2 procesoru, kas atrodas AirPods Pro 2 austiņās, līdz ar to tikai praksē varēs saprast, kā reaģē AirPods Pro ar H1 procesoru.

  Avots: MacRumors

  Tāpat būs nepieciešams sagaidīt oficiālo iOS 16.1 iznākšanu visiem lietotājiem. Paredzams, ka nākamā mobilās operētājsistēmas versija arī uzlabos baterijas ikonas procentuālo attēlojumu, lai pie nepilnas baterijas, tas būtu skaidri redzams. Līdz šim ikona un procenti vienmēr rāda aizpildītu lauku, kas nav vizuāli viegli uztverams.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Tītars
  04.10.2022 18:41

  Būs jāpārbauda, vai sūcot māju tas darbojas. Kā paliek ar Max ausīm?

  Reklāma