Reklāma

Latvijā darbību uzsāks automašīnu abonēšanas platforma MyBee

Jaunākie raksti

Foxconn haoss Apple varētu izmaksāt 6 miljonus nesaražotu iPhone 14

Jau iepriekš rakstījām, ka Foxconn ražotnē, kura uzskatāma par lielāko iPhone rūpnīcu Ķīnā, izcēlušies masveida nemieri. Šī rūpnīca saliek...

“Meta” saņem 265 miljonu eiro sodu par pusmiljarda “Facebook” lietotāju datu noplūdi

Īrijas Datu aizsardzības komisija nākusi klajā ar paziņojumu, ka tehnoloģiju gigantam "Meta" nolēmusi piespriest 265 miljonu eiro lielu naudassodu...

Vēl vairāk jaudas: Audi RS 6 Avant performance un RS 7 Sportback performance

Jaudīgāki un ātrāki par visiem līdzšinējiem RS 6 un RS 7: jaunie Audi RS 6 Avant performance un RS...

Aizvadīts hakatons “Skola skolēnam”

Aizvadītās nedēļas izskaņā norisinājās hakatons “Skola skolēnam”, kurā skolēni no visas Latvijas risināja aktuālus skolu izaicinājumus un radīja idejas...

Go3 viedtelevīzija plāno sasniegt pusmiljonu klientu

Uzsākot darbību Baltijā, nākamās paaudzes televīzijas Go3 klientu auditorija gada laikā no 65 000 palielinājās uz 200 000. Savukārt...

Automašīnu abonēšanas platforma MyBee plāno paplašināt savu pakalpojumu sniegšanu un sākt darbību Latvijā. MyBee pārvalda starptautiskā uzņēmumu grupa Modus Group, kurai pieder arī Latvijā labi pazīstamais CityBee. Šāda alternatīva automašīnas iegādei vai līzingam rada ievērojamu potenciālu visā Eiropā – arvien vairāk patērētāju novērtē šādu pieeju no finansiālā viedokļa. MyBee jau ir pieejams Lietuvā un Igaunijā, savukārt Latvijas tirgū uzņēmuma pakalpojumi būs pieejami nākamā gada sākumā.

MyBee ir pilnībā digitāls automašīnu abonementu sniedzējs – tas ir jauns veids, kā klientiem tikt pie automobiļa, ļaujot to abonēt lietotnē un lietot tajā pašā dienā bez dokumentu kārtošanas vai ilgtermiņa saistībām. MyBee mērķis ir nodrošināt pēc iespējas lielāku vienkāršību ar aizvien straujāku sabiedrības dzīvesveidu, kas novērtē elastīgus risinājumus. Ievērojami pieaug pieprasījums pēc īstermiņa un īpaši ilgtermiņa automobiļu nomas, jo strauji mainās iedzīvotāju attieksme un gaidas attiecībā uz mobilitāti. Automašīnu koplietošanas risinājums CityBee ir Baltijā labi pazīstams transportlīdzekļu koplietošanas zīmols, un klienti jau ir iepazinušies ar tā darbību un šī pakalpojuma sniegtajām priekšrocībām.

“Mūsu klienti Lietuvā un Igaunijā automobiļu abonēšanas pakalpojumu novērtē tā vienkāršības, elastības un ātruma dēļ. Pēc automašīnas rezervēšanas klients to var saņemt un sākt lietot jau tajā pašā dienā – bez bankas pakalpojumu vai drukāta līguma nepieciešamības. Klienti Latvijā jau ir iepazinušies ar mūsu saistīto zīmolu CityBee un tā sniegtajām priekšrocībām. Līdz ar jaunā pakalpojuma pieejamību arī Latvijas iedzīvotājiem, mēs nodrošināsim vienotu šī pakalpojuma pieejamību visā Baltijas valstu reģionā. Pateicoties CityBee automašīnu koplietošanas priekšrocībām un unikālajam MyBee konceptam, visu Baltijas valstu iedzīvotājiem būs iespēja izmantot modernākos transporta pakalpojumu un dzīvot ilgtspējīgāk, palielinot ikdienas pārvietošanās komforta līmeni,” norāda MyBee izpilddirektors Luks Jurkšaits (Lukas Jurkšaitis).

Luks Jurkšaits piebilst: “Ieejot jaunajā tirgū, mēs meklējam MyBee vadītāju šajā valstī, kas ir gatavs nodrošināt uzņēmuma pakalpojumu izveidi un turpmāko paplašināšanos Latvijā.”

CityBee un MyBee ir daļa no Modus Mobility saimes, kas ir apņēmusies veidot mobilitātes risinājumus, kas cilvēku ikdienu padara pēc iespējas elastīgāku, savukārt pilsētas tīrākas un vienlaikus paātrina virzību uz klimata krīzes negatīvo seku palēnināšanu. Automašīnu koplietošanas vai automobiļu abonēšanas pakalpojums palīdz ietaupīt vienas mājsaimniecības budžetu, turklāt tas ir ilgtspējīgāks transporta risinājums ietekmes uz vidi ziņā.

MyBee autoparku veido jaunākie vairāku zīmolu automašīnu modeļi, un tie atbilst katra tirgus īpašajām vajadzībām. Autoparks nemitīgi palielinās un šobrīd to veido vairāk nekā 900 transportlīdzekļi – līdz gada beigām ir plānots to turpināt paaugstināt.

9 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
9 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Oskars
29.09.2022 13:50

Kartejie ar igaunijas vai lietuvas numuriem.

ASDF
29.09.2022 14:03
Reply to  Oskars

Kas tajā slikts?

Unowme
29.09.2022 14:16
Reply to  ASDF

Ceļa nodoklis gar nāsi.

Ķazis
29.09.2022 15:20
Reply to  Unowme

CityBee nomaksā ceļa nodokli visiem saviem EE un LT auto. Ieej e.csdd.lv un pārbaudi. Bolt Drive tas pats.

Skābene
29.09.2022 16:40
Reply to  Ķazis

ekonomē uz tehnisko apskati, kas lietuvā ir reizi 2 gados un sazin cik reizes lētāk kā LV. Uz lielu floti tur jau sanāk laba ekonomija.

Basics
29.09.2022 16:50
Reply to  Skābene

Tāpat kā tie, kas telefonā skatoties vaktē lētāko transportēšanās iespēju. Kā tu domā – vai tās zemās cenas rodas, saglabājot visas izmaksas?

Edgars
29.09.2022 18:25
Reply to  Skābene

Lv tak arī jauniem auto reizi 2 gados 😉

ASDF
30.09.2022 10:56
Reply to  Unowme

Nevarētu teikt, ka tas ir kaut kas slikts, pieņemot, ka Latvijā ceļa nodoklis tiek izmantos visam kam, izņemot pašus ceļus.

Tītars
30.09.2022 16:57
Reply to  ASDF

Kādreiz tā bija, uzmet aci šī brīža ceļu remontiem un plānotajiem remontiem/papildposmiem. Patīkamas pārmaiņas pēdējos gados.

Reklāma