Reklāma

Huawei izlaidis savu Apple AirTag konkurentu Huawei Tag

Jaunākie raksti

Samsung uzskata, ka salokāmie viedtālruņi trīs gados apdzīs Galaxy S modeļus

Samsung paši uzskata, ka lokano ekrānu viedtālruņi tikai tagad sāk uzņemt apgriezienus. Sagaidāms, ka lokano ekrānu viedtālruņi tuvāko trīs...

Xiaomi oficiāli izziņojis Mix Fold 2 salokāmo viedtālruni

Xiaomi Mix Fold 2 ir vēl viens šī gada lokanā ekrāna viedtālrunis, kura uzdevums ir vismaz nedaudz papurināt Samsung...

Kāds vīrietis Lielbritānijā apcietināts, jo ar “AirTag” izsekojis savu bijušo draudzeni

Izsekošanas piekariņi ir praktiski situācijās, kad jāsameklē kāda nozaudēta lieta, piemēram, naudas maks vai telefons. Tomēr domāju, ka neviens...

“SpaceX” orbītā nogādājis jau 3000 “Starlink” satelītu, taču saskaras ar problēmām

Īlona Maska vadītais uzņēmums "SpaceX" turpina izvērst savu ātrgaitas satelītu interneta projektu "Starlink", šīs nedēļas sākumā orbītā nogādājot vēl...

Apple paredz augstu pieprasījumu pēc iPhone 14 viedtālruņiem

Uzņēmums Apple, neskatoties uz ekonomisko situāciju pasaulē, paredz, ka arī šajā rudenī būs pietiekami liels pieprasījums pēc nākamajiem iPhone...

Zīmols Huawei paziņojis par jaunu produktu, un tas būs neviens cits kā izsekošanas piekariņš Huawei Tag. Līdz ar to uzņēmums pievienosies Apple un Samsung, kuri iepriekš izlaiduši līdzīgus produktus.

Jāatzīst, ka šis Huawei Tag ļoti līdzinās Apple AirTag, bet tā forma būs vairāk trijstūrveida ar noapaļotiem stūriem. Gribas to salīdzināt ar ģitāras mediatoru. Līdzīgi kā konkurentiem, šis izsekotājs nebūs aprīkots ar atsevišķu GPS moduli, bet tas darbosies uz tuvumā esošajām ierīcēm, pateicoties Bluetooth savienojumam. Pagaidām gan nav zināms, vai tas darbosies vienīgi ar Huawei ierīcēm. Ja tā izrādīsies patiesībā, tad no tā lietošanas pārsvarā iegūs tikai ķīnieši.

To pašu var teikt par Apple, kura AirTag būs neefektīvs Dienvidkorejā. Huawei Tag nebūs aprīkots ar ultra platjoslas (angliski ultra-wideband) mikroshēmu, lai noteiktu precīzu atrašanās vietu. Papildu tam, šis izsekotājs saņēmis IP67 putekļu un ūdens aizsardzību, kā arī to darbinās nomaināma baterija, kas nodrošinās darbību viena gada garumā. Lai piekariņu palīdzētu vieglāk atrast, Tag būs saņēmis iebūvētu skaļruni. Ieguvums šai ierīcei būs NFC mikroshēma, kas ļaus ērtāk iegūt informāciju par piekariņa īpašnieku.

Pats galvenais un un patīkamākais ir cena, kas vienam piekariņam būs aptuveni 15 USD, bet četru Tag komplektu varēs iegūt par 45 USD. Atsevišķais apvalks maksās 10 USD. Principā piedāvājums līdzīgs Apple AirTag, tikai lētāks. Pie pirmajiem pircējiem Ķīnā tas varētu nonākt pašās mēneša beigās.

Avots: Huawei

6 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
6 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene
07.07.2022 11:20

Ņemot vērā niecīgos Huawei tālruņu pārdošanas apjomus, vai maz būs iespējams kaut ko atrast? :D

Oskars
07.07.2022 12:50

Vai samie ir jalade, bai pareizak sakot cik ilgi vinji darbojas. Reali vai kads liek pie ritena paslepta vieta utml lai pasargatu?

Biteme
07.07.2022 18:44

Gudri var noslēpt tikai rāmī, un ar to es nedomāju trubu zem beņķa. Lai gan zaglēnus-lohus varbūt varētu apčakarēt, iebāžot vabolīti līdz centram un pa virsu uzliekot vāciņu. Viņi palūrēs, ieraudzīs šķietami tukšu trubu un priecīgi ies dzert alu, neiedomājoties izmērīt trubas garumu ārpusē un iekšpusē.
Bet tas pasargā tikai rāmi, ja vien neskrien pakaļ savam velo nekavējoties un nepārsteidz ļaundarus procesa laikā.

grh
07.07.2022 23:41
Reply to  Oskars

Velo rāmī ir pietiekami daudz vietu, kur noslēpt tā, lai bez skrūvēšanas to nevarētu atrast vai dzirdēt. Vajag arī airtagu notit ar kādu izolācijas lentu, lai viņa vārgos pīkstienus neviens nedzird. Ta kaut vai atārda no apakšas krēslam apšuvumu, aizsprauž garām un aizpako ciet. Varianti ir daudz.

Skābene
08.07.2022 08:29
Reply to  grh

Nav tā, ka iemetot rāmī sanāks faradeja būris apkārt?
Vismaz keyless go atslēgas nestrādā, ja iemet metāla bundžā vai aptin ar folliju.

Reklāma