Web Analytics
More
  Reklāma

  Sony plāno veidot “God of War”, “Horizon” un “Gran Turismo” televīzijas šovus

  Jaunākie raksti

  Uzņēmums Sony paziņojis par nākotnes plāniem saistībā ar savām populārākajām videospēlēm, kas ir seriālu vai filmu veidošana, balstoties uz to sižetu.

  Pēc lielās veiksmes saistībā ar videospēles “Uncharted” ekranizāciju, kas paspējusi nopelnīt 400 miljonus dolāru, Sony paziņojis, ka līdzīgi projekti tiks realizēti ar spēlēm “God of War“, “Horizon” un “Gran Turismo”. Pirmās videospēles ekranizāciju veidos Amazon, kamēr “God of War” nodots Netflix rokās, bet par “Gran Turismo” lēmums vēl nav pieņemts. Katrā ziņā būs interesanti redzēt, kādā veidā šīs spēles tiks pārveidotas par seriāliem, jo “Uncharted” bija sižets, uz kura balstīt arī filmu.

  Reklāma

  Šāds solis no Sony norāda uz zīmola nākotnes plāniem darboties dažādos mediju kanālos, kā arī izmantot savu intelektuālo īpašumu, lai nopelnītu vēl vairāk naudas. Vēlreiz jāatzīmē, ka arī spēļu sižets ir pateicīgs, lai tiešām veidotu seriālu vai filmas, jo tie lielākoties koncentrējas uz pirmās personas spēlēšanas pieredzi. Tomēr līdz šīm ekranizācijām vēl būs jāpagaida, jo “Uncharted” bija Sony vairāku gadu projekts, līdz nonāca uz kino ekrāniem. Tāpat plānos ir HBO veidots seriāls par spēli “The Last of Us“, par ko tika ziņots jau 2020. gadā.

  Kādas ir jūsu domas par videospēļu izveidi par seriāliem vai filmām?

  AvotsKitguru
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  7 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  REALAIS
  30.05.2022 11:01

  Sony tiešās spēles ir super. Tur jau atkarīgs vai ir pa spēkam uztaisīt kvalitatīvu ekranizāciju.
  Paskat cik labi iet Witcher seriālam. Tāpat League of Legends Arcane seriāls tika ļoti augstu novērtēts. Tas parāda, ka potenciāls ir.

  Lai uztaisa to God of War. Varētu izbaudīt “Boy!” atkal un atkal. :))

  Čiekurs
  30.05.2022 11:17

  Pēc virsraksta nospriedu, ka veidos TV šovu, kur Aina Poiša studijā dauzīs Kratos un jautās “kā tu jūties?!”.
  Latviešu valodā TV šovs un TV seriāls šķiet divas dažādas lietas.

  bobis
  30.05.2022 11:39

  Prieks filmas un seriala vajag interesantu sizetu un aktierus kas mak telot, nevis nolasa savu sakamo, neizteiksmigu, nedzivu gimi. Nerunajot par kameras darbu, lai nebutu ka kada gimjus parada loti tuva plana un nakamaja mirkli jau ir filmas vidus un nobeigums. Lbi telot mak tas muskulotais aktieris, kas bij skorpionu karali, mak sevi paradit, kad joko, bada speles labi emocijas paradija galvena aktrise.

  bobis
  30.05.2022 11:43

  Kiniesiem ir ilgas un interesantas 3D multfilmas par kausanas makslam, no viniem ari var nemt piemeru.

  bobis
  30.05.2022 11:47

  RBWY multfilmas sakumserijas sanaca labas, protams talak saka kaut ko tur mulkoties, viss izgazas.

  Kristiāns
  30.05.2022 12:06

  Horizon, God of War un Last of Us – kāpēc gan ne, es dotu iespēju.
  Gran Turismo – te gan liekas, ka bez nosaukuma nekā vairāk nav. Kur tur stāsts?

  REALAIS
  30.05.2022 19:29
  Reply to  Kristiāns

  Gran turismo būtu filma, ne seriāls. Un uztaisīt stāstu par auto sacensībām jau var. It sevišķi, ka spēlē nekāda stāsta nav. Tātad var brīvi izpausties. Ieturot tik spēles stilu mašīnām, trasēm un sacensībām kaut cik rāmjos.

  Reklāma