Web Analytics
More
  Reklāma

  HBO veidos seriālu, kas balstīts uz “The Last of Us” videospēles motīviem

  Jaunākie raksti

  Amerikas televīzijas uzņēmums HBO paziņojis, ka strādā pie seriāla, kas būs balstīts uz populārās fantastikas videospēles “The Last of Us” daļām, un tā veidošanā piedalīsies nozarē atzīti profesionāļi.

  Darbs pie seriāli sācies jau šī gada sākumā, taču nav zināms, kad tas varētu nonākt uz ekrāniem. Pie sižeta izveides strādā spēles izstrādātāji no Naughty Dog – Kregs Mazins (Craig Mazin) un Nils Drukmans (Neil Druckmann). Producēšanās darbā iesaistīties producente Karolīna Štrausa, kura savu roku pielikusi HBO veidotajā seriālā par Černobiļas atomelektrostacijas katastrofu.

  Reklāma

  Kā norāda HBO Programming viceprezidents, tad šī komanda būs spējīga izveidot tādu ekranizējumu, kurš reizē būs spējīgs aizraut gan kvēlākos spēles fanus, gan ar spēli nesaistītu auditoriju. Tāpat viņš ir pateicīgs par iespēju sadarboties gan ir izstrādātājiem Naughty Dog, gan ar Sony un PlayStation, jo videospēle ir īpaši veidota PlayStation spēļu konsolēm. Jaunākā spēles daļa “The Last of Us Part II” iznākšanas brīdī maija beigās kļuva par visātrāk pārdoto PS4 videospēli Lielbritānijā.

  AvotsGizmodo
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma