Pagājušajā piektdienā Sony deva zaļo gaismu kritiķu apvītajai videospēlei The Last of Us Part II, kura ir kļuvusi par ātrāk pārdoto Sony speciāli PlayStation 4 radīto spēli Lielbritānijā, sev aiz muguras atstājot Uncharted 4.

19. jūnijā The Last of Us Part II spēle bija pieejama visiem PS4 spēlētājiem, taču šajā kontekstā jāizceļ tieši Lielbritānijas tirgus, kurā tā kļuvusi par videospēli, kurai ir visātrākais fizisko kopiju pārdošanas apjoms. Uncharted 4 tā šobrīd ir pārspējusi gan par nieka 1%, tomēr kā jau minēju, tad runa pagaidām ir tikai par fizisku spēles pārdošanu, ne digitālo versiju skaitu.

Reklāma

Salīdzinot tieši 2020. gadā izlaisto spēļu pārdošanas rādītājus visās platformās Lielbritānijā, tad The Last of Us peļņas rādītāji ir pat par 40% lielāki nekā 2. vietā esošajai videospēlei Animal Crossing: New Horizons. Salīdzinot absolūtos rādītājus saistībā ar PS4 videospēlēm, tad visstraujāk pārdotā spēle globāli līdz šim bijusi Final Fantasy 7 Remake spēle ar 3,5 miljoniem kopiju pirmajās 3 dienās. Taču vispārdotākā spēle ir GTA V ar 20 miljoniem kopiju, kurai seko jau pieminētā Uncharted 4: A Thief’s End.

Līdz raksta tapšanas brīdim nebija pieejami precīzi skaitliskie pārdošanas apjomi, tāpēc atjaunosim informāciju līdz tie būs pieejami.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Uģis Jēkabsons

Upper echelon gaming (kanāls) video par last of us 2 izskaidros manu nostāju pret šo spēli

Kristaps Skutelis

Ko viņi saka?

Uģis

Kanāls kurš izlaida 5-6 negatīvus video pat pirms spēle iznāca. Protams

Krotow

Izskatās ka šai civilizācijai trūkst vēl viena pasaules kara lai attīrītos no alternatīvi apdāvināto masas.

Krotow

Un ko vēl iesaki ar viņiem darīt? Paglaudīt pa spalvai un teikt lai tā turpina?

digitalk

a) nepalīdzēs;
b) ko tik skarbi, cilvēki meklē aizraujošu stāstu, kuru līdzpārdzīvot. citi grāmatas lasa.

Krotow

Ak nabadziņi. Vnk tā izskatās ka būtiskai rietumu sabiedrības daļai vnk gribas pakasīties – nu tā līdz sagrautām pilsētām un krematoriju skursteņiem. Un pēc tam kaut vai ūdens plūdi.