Web Analytics
More
  Reklāma

  Apple, iespējams, strādā pie Apple TV un HomePod hibrīdierīces

  Jaunākie raksti

  Viens no zināmākajiem Apple analītiķiem Marks Gurmans (Mark Gurman) uzskata, ka uzņēmums joprojām strādā pie viedā skaļruņa, kas sevī apvienos esošos HomePod un Apple TV produktus, kā arī būs aprīkots ar kameru.

  Ziņas par šādu produktu parādījās pagājušajā gadā, kad Apple oficiāli pārtrauca ražot pirmo HomePod versiju. Vēl gadu iepriekš, 2020. gadā, uzņēmums izlaida HomePod mini viedo skaļruni, kas bija lētāka un mazāka alternatīva. Tiesa, tā ir pārāk pielāgota Apple ekosistēmai un bez citiem uzņēmuma produktiem principā nelietojama. Gurmans joprojām uzskata, ka Apple padomā pavisam jauna iekārta, kas būs galvenā viedo mājas ierīču pārvaldīšanai.

  Reklāma


  Hibrīdierīce iemiesos klasisko Apple TV, ļaujot pārraidīt televīziju un straumēt spēles, bet HomePod funkcionalitāte ļaus izmantot digitālo asistentu Siri. Papildu iebūvētā kamera ļaus izmantot videozvana funkcionalitāti, pateicoties Facetime. Šis skaļrunis kopā ar Homepod mini veidos Apple viedo mājas apskaņošanas un pārvaldības sistēmu, kā norāda Gurmans. Vēl viena lieliska ideja, lai vairāk iegādātos Apple preces.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma