Web Analytics
More
  Reklāma

  Cyberpunk 2077 izstrādātāji CD Projekt Red pārtrauc tirdzniecību Krievijā un Baltkrievijā

  Jaunākie raksti

  Dažādu nozaru uzņēmumi arvien vairāk sāk ierobežot un pārtraukt gan darbību, gan tirdzniecību Krievijā un Baltkrievijā, tādējādi atbildot uz Krievijas uzākto karu Ukrainā. Tagad šim sarakstam pievienojies videospēļu izstrādātājs CD Projekt Red, kuru viena no populārākajām spēlēm ir Cyberpunk 2077.

  Šī nebūs reize, kad runāsim par spēles kvalitāti un popularitāti, bet gan zīmīgo soli no videospēļu izstrādātāja. Polijā bāzētais uzņēmums paziņojis, ka sadarbosies ar partneriem, lai pārtrauktu savu videospēļu tirdzniecību gan internetā, gan arī veikalos. Tas iekļaus visus CD Projekt Group produktus, gog.com platformu un saistītās spēles. Šī ir atbilde uz Ukraiņu vicepremjera aicinājumu dažādiem videospēļu nozares pārstāvjiem pārtraukt savas nozares darbību, lai solidarizētos ar visu pasauli un neatbalstītu Krievijas uzbrukumu. Atsevišķi tika izcelti arī spēļu konsoļu zīmoli Xbox un PlayStation.

  Reklāma

  Tāpat tika lūgts tādiem uzņēmumiem, kā Rio Games, EA un Ubisoft slēgt savus ofisus Krievijā. Ubisoft veicis patīkamu soli saviem Ukrainā esošajiem darbiniekiem, izmaksājot papildu algu. Cik nu šajā laikā var jokot, bet internetā biju redzējis ziņu, ka ja Krievijā tiks aizliegta videospēle Counter-Strike, tad tas būs īstais trieciens Krievijas sabiedrībai un atvērs acis uz šobrīd notiekošo. Jāpiezīmē, ka daļēja patiesība šājā apgalvojumā ir, jo Krievijā ir ļoti spēcīga e-sporta nozarē.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Gundars
  06.03.2022 13:10

  Pirmo teikumu gan palabojiet. Diez vai sāk..

  bobis
  10.03.2022 10:23

  Cyberpunk var izglabt META no bojaejas.

  Reklāma