Reklāma

Microsoft, iespējams, strādā pie uzlabotas Xbox Series X konsoles versijas

Jaunākie raksti

Apple paredz augstu pieprasījumu pēc iPhone 14 viedtālruņiem

Uzņēmums Apple, neskatoties uz ekonomisko situāciju pasaulē, paredz, ka arī šajā rudenī būs pietiekami liels pieprasījums pēc nākamajiem iPhone...

“Xiaomi” prezentējis strādājošu cilvēkveidīgo robotu “CyberOne”

Laikam jau sen aiz muguras ir tie laiki, kad elektronikas uzņēmums varēja izziņot jaunu tālruni un dēvēt to par...

“Meta” beidzot sāk testēt “Messenger” sarunu šifrēšanu

Uzņēmums "Meta" jau samērā ilgi strādā pie tā, lai tai piederošās saziņas lietotnes sniegtu pilnu šifrēšanu (end-to-end encryption) čatiem....

Shazam datora versija beidzot iegūst oficiālu atbalstu Apple M sērijas procesoriem

Apple oficiāli jau vairākus gadus ir Shazam īpašnieks, bet tās datora versija bija palikusi nedaudz ēnā, un beidzot, pēc...

Opel Astra apskats – vai Stellantis spēs izglābt Opel?

Opel savas laikā ir piedzīvojis pamatīgas izmaiņas. Pēdējās izmaiņas ir kopš 2017. gada, kad PSA (Peugeot Citroën) automobiļu ražošanas...

Kopš jaunākās Microsoft spēļu konsoles Xbox Series X izlaišanas ir pagājis nedaudz vairāk par gadu, un daļa interesentu to joprojām nav ieguvuši, taču aiz apvāršņa parādās baumas par jaunu konsoles modeli. Tā būtu uzlabota Series X versija, kas varētu būt pieejama jau 2023. gada sākumā.

Nākamā Xbox konsole, visticamāk, sauktos Xbox Series X Elite, kas nozīmē, ka tas būtu esošās konsoles uzlabojums, ne pilnībā jauna konsole. Kā viens no lielākajiem ieguvumiem būtu 6nm tehnoloģijas procesors, kas nodrošinātu lielāku taktātrumu. Tāpat Series X Elite iegūtu jaunu dizainu, kas vairāk atgādinātu klasiskās taisnstūra formas, īpaši līdzinoties Xbox One konsolei. Korpuss būtu papildināts ar RGB gaismu elementiem, jo tas šobrīd ir vienkārši stilīgi.

Avots: LetsGoDigital

Avots: LetsGoDigital

Ja Microsoft tiešām plāno piedāvāt jaunu Xbox modeli, tad skaidrākas ziņas varētu parādīties nākamā gada rudenī, tomēr tas nenozīmē, ka vajadzētu atlikt iegādāties Xbox Series X jau šobrīd. Arī šis modelis ir ļoti jaudīgs un spējīgs, kā arī Elite versija diezin vai būs lētāka, bet tieši dārgāka. Kā arī šīs ātruma izmaiņas pārāk neietekmēs spēļu baudīšanu un konsoles jaudu, jo tā jau šobrīd ir līmenī, kurā ir iespējams gandrīz viss. Interesanti, vai tas kādi ietekmēs PlayStation 5 pozīcijas, kas ir pietiekami priekšā savam konkurentam.

AvotseTeknix

7 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
7 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
bomarstiim
26.12.2021 21:20

Izklausās neticami, es biju domājis, ka Sony/MS izstrādā konsoli, un tad to tirgo nākamos 50 gadus bez izmaiņām. /s

REALAIS
27.12.2021 01:45
Reply to  bomarstiim

Biku nepārspīlē? Tas pats PS4 Pro iznāca 3 gadus pēc PS4. Tā kā viss ir iespējams. Kāpēc, lai nenopelnītu papildus.

Čiekurs
27.12.2021 10:07
Reply to  REALAIS

Nē, tas bija vajadzīgs sarkasms par ziņu, kas pēc būtības ir pašsaprotama. Ne jau nu M$ un Sony, pēc jaunas konsoles izdošanas, pāris gadus sēdēs un neko nedarīs.

Viesturs
27.12.2021 07:29

Es biju gaidījis, bet ne tik ātri. Pasaulē daudzi nav tikuši pie X/S vai PS5

REALAIS
27.12.2021 23:22
Reply to  Viesturs

Tas gan. Ļoti aktīvi tirgo tikai lielajos tirgos pa lielam, kamēr mazās valstis, it sevisķi bez saviem reģioniem kā piemēram Latvija, netiek pat pie pāris tūkstošiem vienību.

Es pats izbaudu priekšrocību ar dzīvošanu UK un daudz pieejamāku PS5. Kaut gan tik un tā gadu vēlāk kopš iznākšanas, katrs pievedums tiek izpirkts pāris stundu laikā, un tādu pievedumu ir vairāki katru nedēļu.

Viesturs
27.12.2021 07:32

Un sāk jau līdzināties PC. Upgreidi ik pēc pāris gadiem. Gan jau PS turēs līdzi.

devnull
01.01.2022 21:08

tikai saturu aizmiruši izstrādāt :D

Reklāma