Quantcast
More
  Reklāma

  Apple iOS 15 nepilnu trīs mēnešu laikā uzstādīta gandrīz 60% iPhone

  Jaunākie raksti

  Ir pagājušas vairāk nekā 80 dienas kopš oficiāli pieejama jaunākā Apple iOS 15 mobilā operētājsistēma, kas šajā laikā uzstādīta jau gandrīz 60% ierīču.

  Apple produktu lietotāji jau izsenis ir zināmi ar to, ka pietiekami aktīvi instalē jaunākās operētājsistēmas savās iekārtās. Tiesa, salīdzinot ar iepriekšējo iOS 14 versiju, šoreiz aktivitāte ir zemāka, bet tāpat 60% ir ļoti liels skaits. Pēc pieejamajiem datiem, precīza iOS 15 lietotāju daļa ir 58%, bet iOS 14 36%, kopā sastādot 94%. Protams, tā ir daļa no tām ierīcēm, kurām oficiāli ir pieejamas šīs operetājsistēmu versijas. Tomēr šis ierīču klāsts ir plašs, jo iOS 14 un iOS 15 ir pieejamas vēl 2015. gadā izlaistajam iPhone 6S modelim.

  Pēdēji Apple oficiālie dati gan ir pieejami tieši par iOS 14 izplatību, un šī gada 3. jūnijā tie vēsta, ka iOS 14 ir instalēts 85% ierīču. Tāpat arī pēc iOS 15 izlaišanas rudenī, arī iepriekšējās paaudzes operētājsistēma joprojām saņem oficiālo atbalstu no Apple, izlaižot drošības uzlabojumus. Kā ierasts, arī iOS 15 debija nav bijusi rozēm kaisīta, jo diezgan ātri atklājas dažādas mazākas un lielākas kļūdas, kuras uzņēmums mēģina novērst.

  Kopumā iOS 15 nav lielu atšķirību no 2020. gada iOS 14 versija. Uzsvaru liekot uz paziņojumu saņemšanas režīmiem un dažādiem mazākiem ikdienas uzlabojumiem, bet ne uz lielām vizuālām un funkcionālām parmaiņām. Tāpat kā varētu salīdzināt iPhone 12 un iPhone 13 viedtālruņa modeļus.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma