Quantcast
More
  Reklāma

  Džefs Bezoss vairāk pievērsies savam “Blue Origin”, atvēlot tam divas pēcpusdienas nedēļā

  Jaunākie raksti

  Medijos izplatījusies ziņa, ka kādreizējais “Amazon” izpilddirektors un kosmosa kompānijas “Blue Origin” vadītājs Džefs Bezoss sācis vairāk uzmanības veltīt savam kosmosa lolojumam. Ja agrāk tās bija tikai trešdienu pēcpusdienas, tad šobrīd viņš pie “Blue Origin” strādā arī otrdienu pēcpusdienās. Faktiski tas nozīmē, ka miljardieris divreiz vairāk laika velta savai kosmosa kompānijai. Tas ir saprotams, jo uzņēmums jūlijā veiksmīgi aizvadīja pirmo komerciālo lidojumu kosmosā, un līdzīgi notikumi ieplānoti visam atlikušajam gadam.

  Bezoss jūlijā atkāpās no “Amazon” izpilddirektora amata, bet joprojām atrodas valdē un informējis, ka turpinās iesaistīties nozīmīgās kompānijas iniciatīvās. Vienlaikus viņš norādījis, ka arvien vairāk laika nepieciešams veltīt savam projektam “Blue Origin”. Jau kādā 2018. gada intervijā miljardieris uzsvēris, ka nevis “Amazon, bet gan “Blue Origin” viņam esot “vissvarīgākais darbs”. Bezoss arī izteicies, ka ik gadu pārdod miljardu dolāru vērtas “Amazon” akcijas, lai finansētu “Blue Origin”.

  Lai vai kā, vismaz man nav saprotams, kādēļ Bezoss “Blue Origin” pievēršas tik maz. Divas pēcpusdienas nedēļā nešķiet pietiekošs laiks, ko veltīt uzņēmumam, kurš visā pilnībā koncentrējas uz kosmosa tūrisma izvēršanu jau nākamgad.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  9 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  ggggg
  29.09.2021 09:47

  “Lai vai kā, vismaz man nav saprotams, kādēļ Bezoss “Blue Origin” pievēršas tik maz. Divas pēcpusdienas nedēļā nešķiet pietiekošs laiks, ko veltīt uzņēmumam, kurš visā pilnībā koncentrējas uz kosmosa tūrisma izvēršanu jau nākamgad.”

  Tas noteikti ir saistīts ar Bezosa agrākajiem izteikumiem, ka viņš atbalsta skaitā maz, bet trāpīgu lēmumu pieņemšanu no uzņēmuma vadības puses. Strādāt vairāk nenozīmē strādāt kvalitatīvi. Kā arī – gan jau Blue Origin sastāv no daudziem gudriem inženieriem, kuriem Bezosu nevajag katru dienu. :)

  digitalk
  29.09.2021 21:01
  Reply to  ggggg

  ja zini tikai biznesu, tad īsti iesaistīties procesā arī nevari. ne velti Masks bieži iebliež kādu sakarīgu komentāru tviterī, zināšanas ļauj saprast, ko viņa inženieri dara.

  digitalk
  29.09.2021 21:12

  kurš neprot strādāt — tas māca.
  kurš neprot mācīt — tas vada.

  :D

  ggggg
  29.09.2021 21:54

  Varbūt Bezoss katru vakaru lūkojas zvaigznēs, sēžot uz terasītes un malko siltu zāļu tēju ar dzērvenēm, un domā par nākotnes plāniem kosmosa biznesa jomā, tikai šo laiku neviens darba laikā neieskaita. :>
  Bet ja nopietni – gan jau viņa sistēma strādā, ja jau.. strādā. Mani pašu no SpaceX vai Blue Origin ofisa telpām varētu izdabūt tikai ar apsardzi.

  Krotow
  29.09.2021 22:29
  Reply to  ggggg

  Vispirms tiec tur iekšā garām apsardzei :P

  digitalk
  30.09.2021 03:13
  Reply to  Krotow

  un kurš teica, ka @ggggg nevar? ;)

  Reklāma