Reklāma

“Tesla” nerealizētā peļņa no ieguldījumiem “Bitcoin” sasniegusi vienu miljardu dolāru

Jaunākie raksti

Apple iPhone 13 būs pirmie iPhone modeļi ar divu eSIM atbalstu

Kā jau parasti, tad nākamjās dienās pēc jauno produktu prezentācijām, atklājas dažādas mazās detaļas. Šajā sakarā var atzīmēt, ka...

Jaunā iPad mini planšetdatora A15 procesors ir lēnāks par iPhone 13 Pro izmantoto

Interesantu detaļu atklājuši pirmie jaunā Apple A15 Bionic mobilā procesora ātrdarbības testi, jo, piemēram, iPad mini planšetdatorā izmantotais ir...

Xiaomi Mi Band 6 arī Eiropā sāk piedāvāt NFC norēķinus

Xiaomi arī Eiropai beidzot izziņojis Mi Smart Band 6 NFC variantu, lai būtu iespējams veikt NFC bezkontakta norēķinus. Vienlaikus...

Jau oktobrī “Starlink” serviss beidzot varētu tikt pie pamata versijas, sniedzot vēl ātrāku savienojumu

Īlona Maska vadītā kompānija "SpaceX" strauji izvērš savu ātrgaitas interneta servisu "Starlink". Šobrīd lietotāji izmanto pakalpojuma beta versiju, taču...

Razer jaunās Huntsman optiskās mehāniskās tastatūras sola gandrīz nulles aizturi

Razer izziņojis jaunas Huntsman sērijas mehāniskās tastatūras, solot gandrīz nulles aizturi (angļu: near-zero input latency). Jaunajā Huntsman tastatūru klāstā...

Izskatās, ka “Tesla” ieguldījumi bitkoinos vainagojušies panākumiem un pašreiz nesuši pat ļoti saldus augļus. Kompānija janvāra beigās veica ievērojamu darījumu, iegādājoties 48 000 bitkoinu par 1,5 miljardiem ASV dolāru. “Bitcoin” cena šo 10 nedēļu laikā ir ievērojami augusi, un, pateicoties šim darījumam, “Tesla” peļņa uz papīra šobrīd sasniedz vienu miljardu dolāru.

Janvāra beigās, kad “Tesla” boss Īlons Masks veica lielo darījumu, “Bitcoin” cena svārstījās 30 000 – 40 000 USD robežās. Šobrīd tā pieaugusi līdz nepilnam 61 tūkstotim ASV dolāru, aprīļa vidū sasniedzot pat nepilnu 65 tūkstošu USD robežu, kas ir jauns rekords. Februārī jau rakstījām, ka bitkoinu iegāde “Tesla” nesusi lielākus ieņēmumus nekā visi 2020. gadā pārdotie auto.

Īlonam ir liela ietekme uz cilvēku viedokli un lēmumiem. Tas īpaši labi pierādījās pēc Maska paziņojuma par šo darījumu, kad “Bitcoin” cena dažu minūšu laikā pieauga par 14%. Šī un daudzu citu iemeslu dēļ, piemēram, tāpēc, ka vairākas maksājumu iestādes akceptējušas kriptovalūtu norēķinus, “Bitcoin” vērtība lielākoties virzās pretī jauniem rekordiem.

Reklāma

23 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
23 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Ko jūs te lejat vecu lorzu, paskaties kā pa nakti nogāzās visi šitkoini, 6:40 btc maksāja 52k

Jā, kriptovalūtu pasaule ir neparedzama. Te ir un te nav.

Normāla izlīdzināšanās. Pēc longu izsišanas cipars varēs drošāk kāpt. Šodien iespējama lielāka lēkāšana un tad atkal gaidāms kāpiens. Tie kas sēž kripto sapratīs šo un paši pārlaimīgi spotā iepirka pa lēto (protams, ja sēdēja stable koinos)

Tie, kas nav uzkāpuši uz adatas, var tikai cerēt ka nogāžoties kriptopiramīdai, pa burbuli aizies tikai tur iesaistītie. Un neparaus līdz tos, kas pie tā pavisam nav vainīgi.

Pagaidām kriptobiznesa ietekme ir ļoti maza un tirgus apjoms reāli vienas lielas “parastas” kompānijas apmērā. Ar laiku varbūt nozīme pieaugs.

nav jābūt domas gigantam, lai izdarītu secinājumus no pēdējo desmitgažu krīzēm – kad krīt dāmas, maksā bandinieki. vienmēr.

Jā jā stsatat kā viens jeņķu žuļiks melo visai pasaulei.

Lovely.

” pēc Maska paziņojuma par šo darījumu, kad “Bitcoin” cena dažu minūšu laikā pieauga par 14%” – tas arī viss, kas ir jāzin par bitkoinu patieso vērtību.

“Peļņa” pašlaik ir teorētisks reizinājums – daudzums x pašreizējā cena. Sākot pārdot cena var ļoti strauji nokrist līdz sākotnējam līmenim un vēl daudz zemāk. Ar domu: “Ja jau pat Masks pārdod, tad droši vien kaut kas nav labi, pārdošu es ar’. Nafig man tie btc vajadzīgi.”

Nē – ne tāpēc – minētos terminus lieto arī attiecībā uz stabilām vērtībām ar norādi uz to cenas izmaiņām bez reāla darījuma fakta. Bet TS taisnība – šī virtuālā valūta būs vērtīga tikai līdz brīdim kad to sāks pārdot kāds ar nopietnu apjomu – arī šo kāpumu patiesībā var pieskaitīt Maskam – kamēr to finansiāli atbalstīs un vairums gaidīs iespējamo peļņu – bitcoinam būt? bet nāks brīdis un viņa kritīs – nu nav tai reāla taustāma seguma zelta vai citā ekvivalentā izteiksmē ))

BTC bija, ir un paliks kā spekulatīvs līdzeklis kā taisīt naudu no zila gaisa. Pārējie padsmit procentu sastāv kā norēķinu līdzeklis par ne īpaši legālajiem darījumiem..
Aiz jebkuras valūtas stāv valsts, ar savu ekonomikas potenciālu un IKP utt.
Kā zināms, lielais vairums BTC atrodas relatīvi nedaudzu cilvēku maciņos. Tad nu viņi šūpo lohatrona laivu kā vien var.

+10

Iesakat kāds normālu kripto exchange lapu. Binance, coinbase un krakens neder.

ar ko tad tās nav normālas, ka neder?

Binance ir ļoti ok. Ja gribi pirkt visādas vēl *neaizgājušas* crypto,, tad gan ir cita lieta.

coinbeisā nevar dogi nopirkt, binancei jāgaida mēnešiem, kamēr klientu atbalsts atrisina problēmu.

pagaidām lietoju cryptodotcom.
baigi patīk revolut dizains, bet tur arī dogi nevar nopirkt un lielas komisijas

Voyager ir jaunā uzlecošā zvaigzne pēc nostāstiem. Pats neesmu lietojis.

krakena lielākais pluss – vari grafikos pārbīdīt orderus un automātiski likt sell uz procentu pēc pirkšānas. binances- viegli un saprotami. Vari pamēģināt coinbase, ftx, kucoin. Krakenā un binancē labi darbojas iemaksa / izmaksa. Ja nemaldos, tad no dažām bankām darbojas arī instant maksājumi (binancē līdz 5 minūtēm, krakenā līdz 1h). Fee gadījumā iesaku binanci , jo maker/taker ir 0.07%, ja izmanto bnb lai segtu fee

ir kkāds LV forums? man tikai otrā diena kriptovalūtās, gribētos kkādus domubiedrus atrast forumu vai kaut ko tādu.
krakenā kkāda huiņa, liekas, ka dažus coinus ļauj pirkt tikai pa rubļiem vai citu valstu valūtām.

Beidziet sastādīt mums konkurenci! Rakstiet tak par tehnoloģijām, ibio! Mums pazūd auditorija 😞

Pieņemu masks nav gudrs kriptovalūtu jautājumā, tas ir neprāts, ka kāds izdomā “baltmaizeskoinus” es pat 1 eiro neliktu, tas nav nekas vairāk par kā bazilo ar lapsu buratīno aptīra. Viss šis ir piemērs, ka arī tāds cilvēks kā Masks zaudē prātu mantkārības dēl, jo neviens neliktu savu naudu kaut kādos vakar izdomātos baltmaizeskoinos.

Reklāma
Reklāma
Reklāma