Reklāma

Telegram ir bijusi visvairāk lejupielādētā lietotne 2021. gada janvārī

Jaunākie raksti

BISSELL CrossWave Cordless mazgājošā slotas tipa putekļu sūcēja apskats

Nu jau esmu kļuvis par oficiālo tīrības un spodrības ziņnesi, šajā pavasarī turpinām dažādu mājsoļa palīgu apskatus ar vienu...

Latvijā vadošais ielu mākslinieks KIWIE izlicis pārdošanā pasaules mērogā unikālus NFT

KIWIE ir viens no pazīstmākajiem ielu māksliniekiem Latvijā, kura vārds izskanējis tālu aiz mūsu valsts robežām. Viņa firmas zīme,...

Hakatonā pētīs, vai elektroauto var uzlādēt pie apgaismojuma staba, kā arī citas idejas

Lādēt elektroauto pie apgaismojuma staba un ieviest metrobusa līniju Teikas virzienā. Pie kā strādās hakatonā? No 15. līdz 17....

Eiropas Parlaments vēlas slēgt pirātiskās sporta pārraides 30 minūšu laikā

Eiropas Parlaments strādā pie lēmuma, kas varētu pieprasīt slēgt pirātiskās sporta pārraides vien pusstundas laikā. Lai to spētu īstenot...

Parādās ziņas, ka varētu kavēties jauno iPad un MacBook portatīvo datoru ražošana

Jau 2020. gads bija izaicinājumu pilns elektronikas ražošanā, jo radās problēmas ar dažādu detaļu izgatavošanu, piegādi un produktu salikšanu,...

Pēdējo mēnešu un pat nedēļu notikumi saistībā ar WhatsApp paziņojumu par datu nodošanu Facebook rokās ir veicinājuši citu lietotņu popularitāti. Tā šī gada pirmajā mēnesī visvairāk lejupielādētā lietotne, kas nav spēle, mobilajās ierīcēs bijusi Telegram.

Uzņēmums SensorTower, kas apkopo dažādus datus saistībā ar lietotņu popularitāti un lejupielāžu daudzumiem, ir publiskojis informāciju par janvāri, kurā norādīts, ka lietotne Telegram ir bijusi visvairāk reižu lejupielādēta Google Play veikalā, kā arī ieņēmusi pirmo vietu kopējā rangā. Apple vidē tā bijusi gan tikai ceturtajā vietā. Saziņas lietotne iepriekšējā mēnesī tikusi lejupielādēta 63 miljonus reižu, kamēr otrajā vietā esošā TikTok 62 miljonus reižu. Trešo vietu kopējā topā ieņem Signal, kas vēl 2020. gada decembrī nebija pat starp desmit populārākajām.

Avots: SensorTower

Google Play Store pirmās divas vietas attiecīgi ieņēmušas Telegram un Signal lietotnes, bet Apple App Store tomēr TikTok un YouTube, saziņas lietotnes atstājot vien ceturtajā un desmitajā vietā. Būs interesanti pavērot, cik tad ilgi turpināsies šo saziņas lietotņu popularitātes gājiens, jo ir sajūta, ka tomēr pēc pāris mēnešiem atkal atgriezīsimies pie vecās kārtības, bet sašūpošanās tirgū ir notikusi.

“Telegram” – nozīmīgs spēlētājs saziņas servisu tirgū. Ko tas piedāvā un kādi riski?

Reklāma

11 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
11 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
1253

kāpēc nerakstīt saprotamāk – visvairāk instalētā, nu kaut vai ielādētā.
kāpēc vajag ķēmoties ar precīzu download tulkojumu, kas latviski rada jautājumus, vai tiešām gogles serveri serveri ir tur, augšā?

LAN

Raidieraksts!

1253

jau silts. būtībā, ieraksts veltīts noteiktai tēmai, radio laikos to sauca par….raidījumu. faktiski, ir jāizlemj, vai gribam nosaukumā attēlot tehnisko pusi vai koncentrējamies uz būtību. mani pat īsti neinteresē, vai tas ir ieraksts – interneta laikos tiešraide pēc sekundes ir jau ieraksts (kamēr nav izgudrots strīms, ko nevar saglabāt)…raidījums tehniski ir tāds, ja to neglabā, bet pārraida (interneta laikā mainījusies paradigma – tagad nevis raida, bet klients paprasa saturu un saņem to). bet katrā ziņā gan raidieraksts, gan raidījums vai ieraksts vai cits, šeit neminēts nosaukums ir labāki par puodraidi, jo pods latviešu valodā neveido asociācijas ar anglisko nozīmi, un… Read more »

digitalk

“lejupielāde” ir tāpēc, ka tā saka LZA Terminoloģijas komisija un pretstata termins augšup(ie)lāde.

1253

tāda atbilde der pasaulē, kur komisijas darbojas nevainojami, valsts ierēdņi nemēdz korumpēties, ārsti nekļūdās, automašīnām nebeidzas degviela, un cilvēki neslimo līdz 101 g.v.
dzīvē viss ir ne tik rožaini un arī šoreiz term. komisija ir gājusi vieglāko ceļu, nohaltūrējusi un izvēlējusies tiešos tulkojumus.

digitalk

kā savulaik par šādiem iebildumiem teica (manā brīvā, izpušķotā interpretācijā) Leo Trukšāns — kur tad tu biji, kad man vienam pret zinātnieku un filologu varzu vajadzēja pretstāvēt? ;)

1253

tajā laikā es ircoju, goferēju un palaidu garām brīdi, kad farizeji ielavījās templī ar saviem nolūkiem))

Aigars Axx

Nav runa par tulkojumu. Nolādēt un instalēt ir dažādas darbības. Ir zināms lādētāju skaits, bet instalētāji varbūt bija mazāk… vai vairāk.

0843

nolādēts!

Ben Dover

Tāds vēl filozofs 😆 Jā, gūgle serveri atrodas tur augšā, mākoņos.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: