Reklāma

Apple App Store klienti 2020. gadā lietotnēs iztērējuši 72 miljardus dolāru

Jaunākie raksti

2020. gads noteikti ir ietekmējis lielāko mobilo operētājsistēmu lietotņu veikalus, un tas ir ar pozitīvu zīmi, jo pagājušajā gadā Apple App Store un Google Play Store lietotāji iztērējuši gandrīz 111 miljardus dolāru. Tie, protams, ir vēsturiski lielākie tēriņi.

Salīdzinot ar 2019. gadu, klientu atstātās naudas daudzums audzis par 30,2%, no 85,2 miljardiem līdz 110,9 miljardiem dolāru. Krietni ienesīgāka gan ir Apple ekosistēma, jo tajā cilvēki iztērējuši 72,3 miljardus no kopējās summas, kas ir 65,19%. Android lietotāji attiecīgi šķīrušies no 38,6 miljardiem, kas sastāda 34,81%. Tātad Apple lietotāji tērē aptuveni divreiz vairāk naudas šādiem pirkumiem, pat ja tirgū valda Android ierīču pārsvars.

Avots: SensorTower

Analizējot datus sīkāk, tad visvairāk Apple lietotāju naudu ir tērējuši tieši izklaides lietotņu kategorijā, sastādot 5,3 miljardus, no kuriem 1,2 miljardi ir tikai lietotnēm TikTok un Ķīnas Douyin. Android pasaulē vispelnošākā bijusi Google One lietotne. Paralēli izdevumiem attiecīgi audzis pirmo lejupielāžu skaits. Šeit gan liels pārsvars ir tieši Google Play Store lietotnēm, kuras 2020. gadā lejupielādētas 108,5 miljardus reižu, kas ir 75,93%, bet App Store šis skaits ir 34,4 miljardi, sastādot 24,07%. Abās platformās par lietotņu karali kronēta TikTok lietotne, kura bijusi visvairāk lejupielādētā lietotne, kas nav mobilā spēle.

Avots: SensorTower

Decembra sākumā Apple pasniedza balvas savām populārākajām lietotnēm 2020. gadā, bet Android lietotājiem pieejams apkopojums par labākajām 2020. gadā izlaistajām spēlēm.

Reklāma

10 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
10 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Nu paši vainīgi

Maksāt par aplikācijām kuras var iegūt bez maksas

Pag, tās ir reāli pa jaunam nopirktās spēles vai dimantiņi zirgam jau eksitējošām spēlēm?

viss kopā.

Beztēma – uzņemt screenshotu ar iphone – turiet bloķa pogu plus home? Prasu kā galīgs auns jo vajag zināt kā vieglāk

Paldies androīdam ka nav tik pakaļā

Super taisot screenshotu gandrīz vienmēr sanāk ierīci atbloķēt vai nobloķēt

Ja ir fiziska home poga, tad, jā. Spied kopā ekrāna bloķēšanas un home pogas.

“+skaļuma poga” reizē ar otru sānu pogu (ieslēgšanas pogu).

Reklāma
Reklāma
Reklāma