Web Analytics
More
  Reklāma

  No App Store izņemta lietotne, kas pandēmijas laikā mudināja piedalīties slepenās ballītēs

  Jaunākie raksti

  Sociālā distancēšanās un palikšana mājās ir divas 2020. gadam raksturīgas iezīmes, kas, lai mazinātu Covid-19 izplatību, vairāk vai mazāk bija jāliek aiz auss visu gadu. Tieši tāpēc visai pretrunīgi tika vērtēta mobilā lietotne “Vybe Together”, kas reklamēja slepenas privātās ballītes. Tiesa, ap Ziemassvētkiem tā App Store vairs nebija atrodama.

  Aplikācija “Vybe Together” tika izlaista vien nesen, un cik ātri tā parādījās, tik ātri arī pazuda no App Store. Lietotne ļāva reklamēt slepenas privātas ballītes, kas vairumā valstu šobrīd ir aizliegtas. “Vybe Together” ideja bija piedāvāt sava veida platformu, ar kuras palīdzību varēja organizēt pagrīdes ballītes un piedāvāt tajās piedalīties ikvienam, kurš vēlas.

  Reklāma

  https://twitter.com/TaylorLorenz/status/1343994810714058753?s=20

  Zināms, ka “Vybe Together” bija gan savs oficiālais TikTok, gan arī Instagram konts. Izskatās, ka lietotne pa šķietami īso darbības laiku bija savākusi pāris tūkstošus sekotāju, no kuriem lielākā daļa pievienojās pēc tam, kad TikTok tika ievietoti daži iepazīšanās video. Savukārt, lai iegūtu piekļuvi “Vybe Together”, lietotājam bija jādalās ar savu Instagram kontu, lai tādā veidā pierādītu, ka nespiego, netaisās ziņot vai kā citādi kaitēt aplikācijas eksistencei.

  Nav skaidrs, vai lietotne kopš tās palaišanas ir plaši veicinājusi neatļautus pasākumus. Tomēr tagad skaidrs, ka ar tās palīdzību pagrīdes ballītes vairs netiks rīkotas. “Vybe Together” sociālo tīklu profili arī nupat tikuši nobloķēti, tāpēc, visticamāk, droši var teikt, ka šī aplikācija ir zudusi nebūtībā.

  Avots9to5mac
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma