Slavenais franču modes zīmols “Louis Vuitton” savā piedāvājumā negrasās atpalikt, tāpēc, ņemot vērā notikumus pasaulē, savai ekskluzīvajai produktu līnijai pievienojis arī sejas aizsargvairogu. Tas kalpos kā visai moderna un izsmalcināta alternatīva tradicionālajām sejas maskām un aizsargiem. Jāteic, ka šis izstrādājums ne izskata, ne cenas ziņā patiešām ne tuvu nestāv klāt parastajai veikalā nopērkamajai sejas maskai.

Louis Vuitton sejas aizsargvairogs jeb LV Shield, šķiet, domāts luksusa dzīves piekritējiem, kuriem tiešām naudu nav, kur likt. Tas būs iegādājams sākot no 30. oktobra par 750£ jeb 811 eiro. Protams, ka tas nebūs nekāds parastais sejas aizsargs. Tas pārklāts ar zelta elementiem, kuros iegravēts franču modes nama ikoniskais logotips. Un kas gan būtu Louis Vuitton darinājums, ja tajā izpaliktu modes zīmola pasauleslavenā apdruka. “Tā ir uzmanību piesaistoša galvassega, kas ir gan stilīga, gan aizsargājoša” – tā savā paziņojumā izteicās Louis Vuitton.

Jāteic, ka Louis Vuitton nav vienīgais luksusa zīmols, kas izlaiž preces, kas paredzētas aizsardzībai pandēmijas laikā. Piemēram, augustā Burberry laida klajā atkārtoti lietojamo sejas masku. Tā raksturota kā ilgtspējīga, jo ražota no īpaša kokvilnas auduma un uzlabota ar pretmikrobu tehnoloģiju.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
0814

LV maskas nēsēšana nepasargā, bet norāda, ka cilvēks jau inficēts ar citu, praktiski neārstējamu vīrusu))