Autoražotājs Porsche un tehnoloģiju uzņēmums Apple paziņojuši par īpašas sadarbības uzsākšanu, elektriskajam Porsche Taycan kļūstot par pirmo automašīnu, kuras vadībās sistēmā būs integrēts Apple Music straumēšanas serviss.

Ja līdz šim Apple lietotāji ar automašīnām ērtā veidā varēja savienoties, izmantojot Apple CarPlay servisu, tad tagad Porsche sistēmā būs iebūvēts tieši Apple Music serviss, bet tāpat būs pieejams arī CarPlay. Un pēc Porsche pārstāvju vārdiem, šī sadarbība ar Apple apliecina abu uzņēmumu augsto kvalitāti inženierijā un tehnoloģiju attīstībā. Ne par velti Apple Music integrāciju saņem tieši elektroauto, ko var savilkt kopā ar autoindustrijas iespējamo tehnoloģisko nākotni.

Īpašais savienojums ļaus ikvienam Porsche braucējam ar balsi izsaukt kādu no mūzikas bibliotēkā pieejamajām 60 miljoniem dziesmu, tāpat arī veidot savus īpašos dziesmu atskaņošanas sarakstus vai klausīties tieši Porsche veidotos. Tiesa, par servisu būs jāmaksā, jo Apple Music nav bezmaksas versija kā Spotify, līdz ar to Taycan īpašnieki pirmos sešus mēnešus to varēs baudīt bez maksas, bet pēc tam gan būs nepieciešams iegādāties abonementu.

Porsche īpašā Burmester skaņu sistēma kopā ar Apple Digital Masters servisu ļaus baudīt, pēc kompānijas vārdiem, ierakstu studijas skaņas kvalitāti automašīnā. Protams, Burmester jāiegādājas atsevišķi, un tā maksā gandrīz 4500 EUR, bet uz kopējās Taycan cenas tas nav nekas ārkārtējs.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Alberts Kviesis

neveiksmīgs mārketings