Web Analytics
More
  Reklāma

  Jaunais CAT S62 Pro izturīgais viedtālrunis ir aprīkots ar termokameru

  Jaunākie raksti

  Cat tālruņu globālās licences turētājs Bullitt Group iepazīstina ar jaunu vadošo termālās attēlveidošanas viedtālruni, kurā iestrādāta FLIR sistēmas Lepton kamera ar visaugstāko izšķirtspēju, kāda līdz šim pieejama.

  Cat S62 Pro ir Cat 60 sērijas trešās paaudzes viedtālrunis, kas vienīgais var lepoties ar jaunāko FLIR termālās attēlveidošanas tehnoloģiju. FLIR Lepton 3.5 sensors un jaunā lietotne MyFLIR Pro piešķir Cat S62 Pro tādas priekšrocības kā četrreiz vairāk termālo pikseļu un visbagātīgāko funkciju klāstu lietotnē.

  Cat S62 Pro ir pārbaudīts saskaņā ar Cat tālruņu prasīgajiem, tirgū vadošajiem izturības standartiem, kā arī tas ir neticami robusts. Tas pārspēj IP68 aizsardzības klases prasības un ASV militārā standarta Mil Spec 810H prasības. Tālrunis ir izturējis pamatīgus testus, tostarp vairākkārtējos nomešanas testus uz tērauda no 1,8 m augstuma uz visām tā malām un stūriem vairākas reizes, kā arī stingrus ūdensizturības, putekļnecaurlaidības, noturības pret netīrumiem, ekstrēmu temperatūru izturības, vibrācijas un centrbēdzes spēka testus. Tas ir arī higiēnisks — to drīkst pilnībā iegremdēt ūdenī, viegli nomazgāt ar ziepēm un dezinfekcijas līdzekļiem vai arī notīrīt ar salvetēm, kas piesūcinātas ar spirtu.

  Pirmo reizi gan profesionāļiem, gan patērētājiem viedtālrunī ir pieejama FLIR Systems VividIR attēlu apstrādes funkcija, uzlabota MSX (daudzspektru dinamiskā attēlveidošana) un tehnoloģija vizuālo attēlu sapludināšanai ar termālajiem attēliem. Mainīgas intensitātes MSX tehnoloģija pārklāj termālo attēlu ar ainavas lineārajām detaļām, savukārt alfa kanāla sapludināšanas funkcija apvieno termālā attēla detaļas ar vizuālo attēlu, kas uzņemts ar dubultpikseļu Sony kameru. Ar šīm abām jaunajām funkcijām var panākt ievērojami labāku attēla kvalitāti, lielāku asumu un augstāku termālo izšķirtspēju, lai tādējādi palīdzētu labāk vizuāli izprast termālo attēlu.

  “Piecus gadus esam bijuši vadībā termālās attēlveidošanas mobilo ierīču tirgū, un ar jauno Cat S62 Pro esam pacēluši latiņu vēl augstāk, lai nozarē saglabātu līderpozīcijas. Mēs ne vien sniedzam iespēju radīt neticami augstas profesionālas kvalitātes termālos attēlus, bet arī piedāvājam daudzus citus uzlabojumus. Salīdzinot ar iepriekšējo modeli, šis tālrunis ir par 12% kompaktāks un tā ekrāns ir par 10% lielāks. Tas ir ātrāks, jaudīgāks un neticami robusts. Tas ir pirmklasīgs darba tālrunis,” skaidro Bullitt Group izstrādājumu klāsta priekšsēdētāja vietnieks Pīters Kaningems (Peter Cunningham).

  Jaunajā programmatūrā ir pieejamas tādas analītiskās un pārskatu funkcijas, kas parasti atrodamas augstākā līmeņa termālās attēlveidošanas ierīcēs. Izoterma, izotermas brīdinājuma funkcija, minimālās un maksimālās temperatūras karoga indikatori un pārskatu sagatavošana ir tikai dažas no jaunajām, inovatīvajām funkcijām, kas pieejamas Cat S62 Pro lietotnē MyFLIR Pro.

  “Aprīkojot Cat S62 Pro ar FLIR Systems jaunāko Lepton termālo sensoru, mēs turpinām savas inovāciju tradīcijas, kas tiek īstenotas jau trīs Cat tālruņu paaudzēs, lai palīdzētu profesionāļiem paveikt darbu ātrāk un precīzāk,” stāsta FLIR komponenšu nodaļas galvenais

  direktors Pols Kleitons (Paul Clayton). “Lietotne MyFLIR Pro ir pirmā, kurā viedtālruņu lietotājiem pieejamas vismodernākās termogrāfijas funkcijas, ļaujot vispilnīgāk redzēt un konstatēt siltumenerģiju, kas nav saskatāma ar neapbruņotu aci.”

  Izmantojot izotermas brīdinājuma funkciju, izvēlieties temperatūras diapazonu (robežās no -20 °C līdz +400 °C), ko vēlaties monitorēt, un iestatiet brīdinājumus, kas informē par to, ka kāds elements ir sasniedzis šo diapazonu. Tas ir ļoti noderīgi, ja nepieciešams uzraudzīt noteiktu mehānisma temperatūru, vai arī, ja jāpārbauda, vai kāda temperatūra nav netipiski augsta. Šī funkcija noder arī tad, ja vēlaties noteikt, vai grils ir sasniedzis pareizo grilēšanas temperatūru.

  Uzlabots ir arī Cat S62 Pro displejs, tagad tas ir  5,7″ FHD+ (18×9) liels, savukārt tālruņa atmiņa ir  6 GB RAM un 128 GB ROM. Cat S62 Pro ar ātrāku Qualcomm mikroshēmojumu, Android 10 un ietilpīgu, optimizētu akumulatoru ir arī pilnībā piemērots uzņēmumiem. Tas atbalsta Android Enterprise funkcijas, tostarp Zero-touch, un ir izturējis virkni reģistrācijas un politikas atbilstības testu, izmantojot vadošos EMM risinājumus.

  Inovāciju, funkcionāla dizaina un izteiktas izturības paraugs S62 Pro ir apvērsums termālās attēlveidošanas jomā. Izmantojiet to, lai vairāk izzinātu pasauli sev visapkārt un vieglāk atrastu un diagnosticētu mitrumu, caurvēju, noplūdi, pārkarsušas vietas, īssavienojumu, nosprostojumu vai paaugstinātu temperatūru. Monitorējiet, diagnosticējiet, konstatējiet un ietaupiet laiku.

  CAT S62 Pro galvenie tehniskie parametri:

  • Integrēta FLIR termālās attēlveidošanas kamera
   • Lepton 3.5 profesionālas kvalitātes kamera
   • 1440 x 1080 HD izeja ar VividIR
   • MSX lineārais pārklājums no vizuālās kameras
   • Izmērāmais diapazons: no -20 °C līdz 400 °C
   • Siltuma uztveršana un virsmu temperatūras mērīšana līdz pat 30 m attālumam
   • Mērogojamas un pārvietojamas termālā attēla zonas ar karstāko un aukstāko punktu indikatoriem
   • Horizontālais redzes lauks ir paplašināts līdz 57 grādiem, lai ietvertu vairāk attēla informācijas
   • Izvēlei ir pieejamas 9 krāsu paletes atkarībā no situācijas
   • PDF pārskatu sagatavošana
  • Jaudīgs 4000 mAh akumulators
  • Ūdensizturīgs un putekļnecaurlaidīgs (IP68), izturējis nomešanas testus uz tērauda no 1,8 m augstuma, MIL SPEC 810H, Corning® Gorilla® Glass 6 stikls
  • Ūdensizturīgs viedtālrunis līdz 1,5 m dziļumam 35 minūšu garumā
  • Īpaši spilgts 5,7” FHD+ 18×9 displejs, kas īpaši piemērots lietošanai brīvā dabā un kura skārienjutīgo displeju var lietot ar slapjiem pirkstiem un cimdiem rokās
  • Android 10 (iespējams atjaunināt uz 11)
  • 6 GB RAM, 128 GB ROM, paplašināma krātuve (microSD karte)
  • Qualcomm Snapdragon 660, 2,0 GHz astoņu kodolu procesors
  • 12 MP dubultpikseļu Sony aizmugurējā kamera, 8 MP priekšējā kamera
  • LTE Cat 13, VoLTE, VoWiFi, ViLTE
  • Noturīgs pret nodilšanu, neslīdošs gumijas TPU aizmugurējais apvalks
  • Programmējams īsceļa taustiņš, kas noderīgs Push to Talk (PTT) funkcijai, SOS funkcijai (lietotne Lone Worker) vai ātrai luktura vai kameras ieslēgšanai
  • Bluetooth 5.0, NFC
  • Ieteicamās lietotnes un satura katalogs
  • Versijas ar vienu vai divām SIM kartēm: nano SIM karte + microSD™ (atsevišķi microSD un SIM kartes sloti)
  • 2 gadu garantija
  • Android Enterprise Recommended (drīzumā)
  • Drošības atjauninājumi 3 gadus*
  • Zero-touch atbalsts

  * Divus gadus ik pēc 90 dienām — drošības apkope, papildus vienu gadu — ārkārtas drošības apkope.

  Ražotāja ieteiktā mazumtirdzniecības cena Cat S62 Pro viedtālrunim ir €649, un tas būs pieejams tīmekļa vietnē www.catphones.com, un pie vairākiem mazumtirgotājiem un mobilo pakalpojumu sniedzējiem.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  6 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Krotow
  28.07.2020 16:15

  Ja aprakstā īpaši izceļ FLIR Lepton 3.5 sensora esamību telefonā, prasās pēc tā plašāka apraksta. Konkrētā sensora izšķirspēja ir 160×120 punkti. Elektriķiem un plaisu sienā ap logu meklēšanai derēs. Elektronikas remontam, kur jāmeklē kurš sīkais knibulis barā starp 30 līdzīgiem karst, būs grūtāk.

  digitalk
  28.07.2020 18:14
  Reply to  Krotow

  ar veco 80×60 var mierīgi ieraudzīt.

  Krotow
  29.07.2020 13:06
  Reply to  digitalk

  Var. Taču kamera jāliek ļoti tuvu platei un tur jau sākās prolēmas ar fokusēšanu optiskajai kamerai. T.i. iespējams, taču neērti.

  Janis Murnieks
  29.07.2020 17:18
  Reply to  Krotow

  termopapīrs ir štelle :D

  Krotow
  29.07.2020 19:50
  Reply to  Janis Murnieks

  Jā, esmu ar to darbojies. Viss ir labi, tikai bez ierīces shēmas lielākā platē ilgi jāmeklē “vaininieks”. Un ir grūtāk, ja karsējs nokarsējis uz plates apkārt esošos.

  sotra
  10.10.2020 18:07

  Biju šodien bite skatities šo telefonu nestrādāja viņiem iegāju LMT man saka aplūkot jūs viņu varat bet ieslēgt mēs viņu nevaram .kas par lietu ir kadam info?

  Reklāma