“Opel” prezentējis sava krosovera “Mokka” jauno paaudzi, kā pirmo prezentējot automašīnas elektrisko versiju. Uzreiz pamanāmas mašīnas dizaina pārmaiņas, kurās saskatāmas iezīmes no 2018. gada konceptauto. Jaunās “Mokka” priekšējais dizains veidots kompānijas jaunajā stilā un līdzīgus dizaina risinājumus turpmāko gadu laikā plānots ieviest arī citos “Opel” modeļos.

Elektriskā versija ar nosaukumu “Mokka-e” ir par 12,5 centimetriem īsāka nekā tās priekšgājējs, līdz ar to “Opel” izceļ mašīnas manevrētspēju un ērtu noparkošanos stāvvietās. Tagad mašīna būs 4,15 metrus gara. Jaunā mašīna jau būvēta uz “Opel” jauno īpašnieku “PSA” koncerna platformas, savukārt iepriekšējās paaudzes mašīna vēl bija konstruēta uz “GM” platformas. Mašīna kļuvusi par 10 milimetriem platāka, taču ražotājs uzsver, ka vietas salonā palicis tikpat, cik iepriekšējā modelī.

Zem pārsega meklējams elektriskais motors ar 100 kilovatu (134 zirgspēki) jaudu un 260 ņūtonmetru griezes momentu. “Opel” sola, ka ar vienu uzlādi varēs nobraukt aptuveni 320 kilometrus. Mašīna būs aprīkota ar 50 kW bateriju. Šobrīd nav izziņotas benzīna un dīzeļmotoru specifikācijas.

Izmaiņas piedzīvojis arī mašīnas salons, kurš padarīts digitāls. Vienā no ekrāniem būs mērinstrumenti, savukārt skārienjūtigajā ekrānā būs iespējams regulēt dažādas izklaides sistēmas funkcijas. “Opel” uzsver, ka mašīnas salons veidots pēc iespējas vienkāršāks un saprotamāks mašīnas lietotājam un tas ieved “Opel” jaunajā desmitgadē. Mašīnā būs pieejami visi ierastie braukšanas asistenti, piemēram, adaptīvā kruīza kontrole un sistēma, kas notur mašīnu joslā.

“Mokka” cenas pagaidām oficiāli nav izziņotas, taču sagaidāms, ka tā varētu maksāt apmēram 30 tūkstošus eiro.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments