web analytics

Noplūdusi informācija par Harley–Davidson elektrisko motorolleri

Jaunākie raksti

Kia prezentējusi savu jauno globālo mērķi un zīmola stratēģiju

Digitālajā konferencē Kia atklājusi jaunu informāciju par savu jauno globālo mērķi un zīmola stratēģiju. Līdz ar jauno zīmola saukli...

Bite Rīgā izvērš 5G mobilo sakaru tīklu

Mobilo sakaru operators BITE Rīgas centrā atklājis līdz šim lielāko 5G bāzes staciju skaitu vienkopus - 6 jaunas 5G...

Microsoft Surface Pro 7 planšetdatora apskats (video)

Tālajā 2011. gadā man bija ekskluzīva iespēja būt ASV un dzīvajā pieredzēt Windows 8 publiskās beta versijas izziņošanu. Šī...

ASUS RT-AX68U ir pirmais Wi-Fi 6 maršrutētājs ar Instant Guard

ASUS RT-AX68U ir pirmais mājas lietotājiem paredzētais bezvadu maršrutētājs ar Wi-Fi 6 un jauno Instant Guard drošības risinājumu. ASUS...

Kāds vīrietis Kalifornijā apsūdzēts pēc tam, kad viņa drons ietriecas policijas helikopterā

Visai nelāga drona pilotēšana izvērsusies kādam vīrietim Kalifornijā. Viņš pērnā gada septembrī palaida savu bezpilota lidaparātu, lai redzētu nozieguma...Pirms laika ziņojām par BMW elektriskā motocikla patentu, kā arī nesen interneta apcirkņos parādījušās nopietnākas motociklu veterāna Harley–Davidson elektriskā motorollera vizuālās aprises.

Motorizēto līdzekļu ražotājs šo informāciju tur pietiekami lielā slepenībā, neizpaužot daudz detaļu par gaidāmo spēkratu, taču naskākie interneta ložņātāji it kā ir uzgājuši informāciju par to, kāds tad izskatīties šis “zaļais” motorollers. Kopumā tas izskatās pēc vieglas uzbūves braucamā ar rāmi un motoru, bez liekiem elementiem. Tiek norādīts, ka motoru un bateriju veido pati kompānija, līdz ar to tas varētu būt kvalitatīvs un efektīvs risinājums. No pieejamiem foto redzams, ka virs motora būs novietota baterija, kas liecina par to, ka tās nomaiņai būtu jābūt ērtam un vienkāršam procesam.

Elektriskais motorollers aprīkots ar salīdzinoši mazu sēdekli un patiešām atklātu rāmi, jo, kā redzams to nesedz citi elementi. Papildus paredzētas ierastās detaļas kā numurzīme un apgaismes ierīces. Neesmu eksperts, bet tieši stūres dizains kaut kādā veidā velk uz to saistību ar pašu motociklu grandu, sniedzot identitāti. Var cerēt, ka motoražotājs ieliks savu kvalitātes zīmi, neizveidojot pārlieku dārgu produktu. Plašāka tehniskā specifikācija gan nav pieejama, taču šī noplūdusī informācija liecina par to, ka Harley-Davidson gatavojas piedāvāt elektrificētu versiju kaut kam ierastam.

11 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
11 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Un tagad iedomājieties tipisku 1970-to gadu motociklistu bandas pārstāvi uz šī mopēda ;)

Skābene

Man pirmā asociācija saistās ar veco labo mini mokiku Stella, laikam dēļ oranžās krāsas. :)

Oskars

Tizls bez gala dizainaa.

kaarleens

Viss, pērku rolleri un stājos HOGos! 😆🤣😂

Andrīts

Iedomājieties Frīdi uz tāda 😁

digitalk

jā, tā būtu pačotnā dāvana jubilejā no WBO ;D

Krotow

Šāda dāvana klasiskajam baikerim būtu kā pliķis sejā.

Black

Nedo dies! :D

Eerks

Ģimenes motocikls. Rāmja tukšajā vietā var ielikt bērnu sēdeklīti vai arī kanārijputniņu būrīti.

Eggy Mega

Pirmie elektriskie moči no HD jau parādījās gadus piecus atpakaļ, gan kā koncepti ar dizainu, kas pierasts šai kompānijai.
Bet vai šī ziņa tiešām ir svaiga? Re ku gadu vecs raxts:

https://ww.electrek.co/2019/01/30/harley-davidson-electric-concepts/#

Ziedonis Silins

He he! Būs sālīts prieks, domāts tikai ”biezajiem bērniem”. Parastā tauta varēs pirkstu pasūkāt un noskatīties. Un fakts jau arī tāds, ka pērkot kaut ko tādu mēs reāli pārmaksājam par firmas nosaukumu vien.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: