Nokia zīmola lietotājs HMD Global ir kārtējo reizi pārsteidzis ar uzņēmuma uzticību saviem ražojumiem. Lai arī Nokia 8, Nokia 6, Nokia 5, un Nokia 3 viedtālruņi nu jau uzskatāmi par veciem, tomēr Nokia paziņojusi, ka tie turpinās saņemt Android drošības ielāpus.

Drošība ielāpu solījums būs gana ilgs – tas vairumam modeļu būs līdz 2020. gada rudenim. Vēl arvien tas ir gadu ilgāks par laika sprīdi, ko Nokia solīja sākotnēji. Nokia 3 saņems pēdējo drošības ielāpu nākamā gada septembrī, kamēr Nokia 8, 6 un 5 – nākamā gada oktobrī. Nokia 2 pēdējais ielāps gaidāms šī gada novembrī.

Pirmie Nokia Android viedtālruņi tapa 2017. gadā. Modeļu klāsts bija plašs – Nokia 8, Nokia 6, Nokia 5, Nokia 3 un Nokia 2. Pēcāk Nokia pieslējās Android One programmai, lai saviem viedtālruņiem nodrošinātu vēl ātrāku atjauninājumu saņemšanu. Ideja ir superīga, bet man nācies atzīt, ka tomēr gribētos redzēt programmatūras un saskarnes atšķirības 150 eiro un gandrīz 700 eiro Nokia 9 PureView modelim.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
digitalk

tā lūk, bērni, tiek veidotas ilgtermiņa uzticības saites zīmolam, lai arī kādus komentārus neveltītu Kursora apskatnieki…

rudzu rikas

Joprojām nesaprotu, kāpēc viedo ierīcu ražotāji kā brīvprātīgu opciju nav ieviesuši mazu, godīgu abonentmaksu par regulāru drošības un citu atjaunošanas atjaunošanas saņemšanu neieroebežotu laiku (saprāta robežās – piemēram, vienai ierīcei 10 gadus). Pašreiz ir tā, ka visi tie papildinājumi labākajā gadījumā iznāk tikai populārākajām ierīcēm. Populārākās ierīces 99% gadījumos nekādi neatbilst tam, ko sagaidu no viedierīces (pirmais noteikums – baterija vismaz 5000mAh).