web analytics

Kādu viedtālruni pirkt skolēnam? Tā, lai cena līdz 220 eiro?

Jaunākie raksti

Seagate Storage Expansion Card for Xbox Series X|S apskats

Pagājušajā rudenī mēs apskatījām Seagate Game Drive for PS4, kas ļauj ērti un vienkārši paplašināt mūsu spēļu konsoles atmiņu...

Zinātnieki Islandes lavas laukos testē dronus un roverus, ko vēlāk cer izmantot Marsa izpētē

Arizonas Universitātes zinātnieku komanda Islandes lavas laukos izmēģina jauna koncepta dronus un roverus, ko vēlāk varētu izmantot arī Marsa...

“BMW” šī gada laikā plāno dubultot elektroauto pārdošanas apjomus

"BMW" apstiprinājis plānus jau šogad dubultot savu pārdoto elektroauto skaitu, salīdzinot ar pagājušā gada rādītājiem. Vācu autoražotājs, tāpāt kā...

Ričarda Brensona “Virgin Orbit” pirmo reizi sasniedz kosmosu un veiksmīgi izvieto orbītā satelītus

Ričarda Brensona (Richard Branson) uzņēmuma "Virgin Galactic" vienam no projektiem kompānijai "Virgin Orbit" izdevies pirmo reizi nokļūt līdz kosmosam...

Drīzumā komerciāli pieejami būs pirmie gandrīz pilnībā automatizētie droni

Federālā aviācijas pārvalde (Federal Aviation Administration - FAA) apstiprinājusi pirmos plašākai lietošanai domātos dronus, kuru lidināšanai nav nepieciešama tieša...Sākoties skolas gaitām, vienmēr ir jautājums par atvases apbalvošanu un vienlaikus sava sirdsmiera iegūšanu, izvēloties uzdāvināt bērnam viedtālruni. Ko tieši iegādāties? Protams, var atdāvināt savu veco iPhone, bet var arī piemeklēt kādu lētāku, bet jaunu Android telefonu.

Ne visi jauni Android viedtālruņi ir dēvējami par labiem, daudzi pat nebūtu dēvējami par lietojamiem. Varbūt problēma nav procesoru ātrumos, bet ir jāseko līdzi iebūvētās atmiņas apjomiem, kas budžeta klasē reti pārsniedz 16 GB. Ikdienā tas nozīmē, ka lietotājam no 16 GB pieejami būs aptuveni 6 GB, kas ir niecīgs apjoms un praksē to visai ātri aizpildīsim ar fotogrāfijām un video vai aplikācijām. Var mēģināt izlīdzēties ar microSD atmiņas karti, bet tajā var glabāt fotogrāfijas, video un mūziku, bet absolūtā vairumā gadījumu microSD nevar nekā citādāk atvieglot viedtālruņa darbību. Teorētiski pastāv iespēja apvienot microSD ar iebūvēto atmiņu, bet ne visiem viedtālruņiem to var paveikt. Pārsvarā nevar!

Ja ir vēlme pēc 4G mobilajiem datiem, tad jāmeklē pēc Band 3 (1800 MHz), Band 7 (2600 MHz) un Band 20 (800 MHz) atbalstošām ierīcēm. Pēdējā laikā pat Ķīnas zīmoli iekļauj visas nepieciešamās 4G frekvences, tomēr ir jābūt uzmanīgam – dažiem modeļiem iztrūkst Band 20 (800 MHz), ko pie mums izmanto ārpus pilsētām.

Esam piemeklējuši vairākus visai pieņemamus viedtālruņus trīs cenu kategorijās, lai varbūt kādam izlīdzētu ar pēdējā brīža pirkumu. Pārsvarā fokusējamies uz viedtālruņu modeļiem, kas ir iegādājami Latvijas interneta veikalos.

Ko izvēlēties cenu kategorijā līdz 120 eiro?

Šajā cenu kategorijā ieteiktu mukt no visa, kas ir ar 8 GB atmiņu un no nezināmiem ražotājiem. Jāsaprot, ka šeit runājam par viedtālruņiem, kuru cena ir zem 100 latiem, tāpēc neko dižu nevajadzētu gaidīt. Tomēr:

Xiaomi Redmi 4A 32 GB (ap 120 eiro) būtu mana izvēle ar numuru 1, jo viedtālrunim ir 32 GB atmiņa. Redmi 4A ir 5.0 collu IPS ekrāns ar 720p izšķirtspēju, 2 GB RAM, Qualcomm Snapdragon 425 procesors un Li-Ion 3120 mAh akumulators. Redmi 4A ir visas pie mums nepieciešamās 4G frekvences.

Xiaomi Redmi 4A

Nedaudz lētākais Meizu M5c 16 GB (ap 110 eiro) piedāvā nedaudz vājāku tehnisko specifikāciju. Pieļauju, ka Meizu M5c ir švakāka kamera un tam par labu nerunā arī Mediatek MT6737 procesors. Meizu M5c saņēmis 16 GB atmiņu. Es teiktu, ka 10 eiro dārgākais Xiaomi Redmi 4A ir savas cenas vērts. Viedtālrunim ir visas pie mums nepieciešamās 4G frekvences.

Meizu M5c

Ja ir milzu vēlme pēc lielāka zīmola, tad varētu lūkoties Motorola Moto C XT1754 16 GB (ap 115 eiro) virzienā. Diemžēl šim viedtālrunim arī ir Mediatek procesors un 1 GB RAM, kas mūsdienās varētu būt par maz. Vienīgais pluss šim modelim ir Android 7.0 Nougat operētājsistēma, jo Xiaomi Redmi 4A un Meizu M5c, visticamāk, paliks pie Android 6.0 Marshmallow. Moto C atbalsta visas pie mums izmatotās 4G frekvences.

Motorola Moto C

Cenu kategorijā līdz 120 eiro ir jāņem, ko dod. Te nevar būt izlepis, meklējot izcilas kameras un līdz perfektumam noslīpētu ātrdarbību.

Ko izvēlēties cenu kategorijā līdz 170 eiro?

Pieliekot vēl klāt 50 sūri, grūti pelnītos eiro, piedāvājums kļūst plašāks un nedaudz interesantāks. Jau parādās pāris pazīstami vārdi, šeit var sākt meklēt arī kādus kvalitātes iedīgļus.

Xiaomi Redmi 4X 32 GB (ap 150 eiro) versija ir aprīkota ar gana nopietniem 3 GB RAM, Qualcomm Snapdragon 435 procesoru un visai pieņemamu 13 megapikseļu kameru ar fāzes nobīdes autofokusu. Viedtālrunis saņēmis Li-Po 4100 mAh akumulatoru, 5.0 collu 720p ekrānu. Nav zināms, vai Redmi 4X saņems 7.0 Nougat atjauninājumu. Redmi 4X nav 800 MHz 4G frekvence, kas pamatā tiek izmantota ārpus pilsētām.

Xiaomi Redmi 4X

Visai nopietns pieteikums šajā cenu kategorijā ir arī Xiaomi Redmi Note 4 32GB (ap 170 eiro), ko Latvijā pārdod arī ar 3 GB RAM. Redmi Note 4 ir arī no pagaidām minētajiem viedtālruņiem ātrākais un augstvērtīgākais Qualcomm Snapdragon 625 procesors, 5.5 collu 1080p ekrāns. Viedtālrunim ir 13 megapikseļu kamera ar fāzes nobīdes autofokusu un Li-Po 4100 mAh akumulators. Redmi Note 4 iznāca ar Android 6.0 Marshmallow, bet to var atjaunināt līdz 7.0 Nougat. Redmi Note 4 ir visas nepieciešamās 4G frekvences.

Ja pie sirds iet Nokia zīmols, var mēģināt padarboties ar lētāko no ražotāja piedāvātajiem viedtālruņiem – Nokia 3 (2 GB/​16 GB Dual) (ap 140 eiro). Viedtālrunim ir Mediatek MT6737 procesors, 2 GB RAM, 5.0 collu 720p ekrāns, Li-Ion 2630 mAh akumulators un visai vāja 8 megapikseļu kamera. Nokia 3 ir visas pie mums izmantotās 4G frekvences.

Nokia 3

Visai labs pirkums varētu būt Meizu M5 Note 16 GB (ap 160 eiro). Viedtālrunim ir spējīgs Mediatek MT6755 Helio P10 procesors, 3 GB RAM, 5.5 collu 1080p ekrāns un 4000 mAh akumulators ar ātru uzlādi. Viedtālrunim ir 13 megapikseļu kamera ar fāzes nobīdes autofokusu. Meizu M5 Note saņēmis visas pie mums izmantotās 4G frekvences.

Meizu Note M5

Gana interesants pirkums varētu būt nedaudz padzīvojušais Motorola Moto G4 XT1622 16 GB (ap 160 eiro) modelis, ko gan nevajadzētu jaukt ar lētāko Moto G4 Play XT1604 modeli. Moto G4 lielākā skāde ir pie 5.5 collu ekrāna pieskaitāmās platās ekrāna apmales, kas padara Moto G4 izmēros grandiozu. Toties Motorola piedāvā pietiekami aktuālu Android 7.0 Nougat operētājsistēmu, kas, visticamāk, tiks atjaunināta līdz 8.0 Oreo. Moto G4 ir 5.5 collu 1080p ekrāns, 2 GB RAM, Li-Ion 3000 mAh un pieņemama 13 megapikseļu kamera. Moto G4, protams, ir visas mums aktuālās 4G frekvences.

Motorola Moto G4

Manuprāt, šī ir cerīgākā cenu kategorija, jo tajā tiek maksāts par visai labām komponentēm, šajā cenā sāk parādīties gana lietojamas kameras ar ātru fāzes nobīdes autofokusu. Jāpieņem, ka viedtālruņiem nebūs izcila uzbūve, nevar arī gaidīt ātras iebūvētās atmiņas un citas nianses. Toties šajā cenā nemaksājam par zīmolu.

Ko izvēlēties cenu kategorijā līdz 220 eiro?

Cenā ap 200 eiro gribētos izcelt nesen apskatīto Huawei P9 lite (2017) 16 GB (ap 210 eiro), kas, manuprāt, būtu viens no drošākajiem pirkumiem. Viedtālrunis darbojās savai cenai visai pieņemami, bet man ir aizdomas, ka lētākie Motorola Moto G4, Meizu Note M5 un Xiaomi Redmi Note 4 ikdienā būs nedaudz veiklāki. Huawei P9 lite (2017) viens no retajiem viedtālruņiem šajā sarakstā, kas saņēmis pirkstu nospiedumu nolasītāju.

Arī Samsung Galaxy Xcover 4 (ap 200 eiro) gadījumā nāksies piemaksāt par Samsung zīmolu. Šo viedtālruni var iegādāties, ja tiek likts uzsvars uz izturību, bet kamera, izmēri un viedtālruņa izskats nav tik nozīmīgs. Galaxy Xcover 4 ir IP68 mitruma un putekļu noturība, 2 GB RAM un 16 GB atmiņa.

Galaxy Xcover 4

Savai cenai atbilstošs ir arī Nokia 5 16 GB (ap 200 eiro) modelis, ko arī nesen apskatījām. Nokia 5 labākā īpašība ir veiklie programmatūras atjauninājumi, visticamāk, Nokia 5 saņems Android 8.0 Oreo. Viedtālrunim ir visai pieņemama 13 megapikseļu kamera ar fāzes nobīdes autofokusu, Li-Ion 3000 mAh akumulators un Qualcomm Snapdragon 430 procesors. Nokia 5 arī ir ātrs pirkstu nospiedumu nolasītājs.

Nokia 5

Motorola Moto G5 XT1676 (3 GB RAM,​ 16 GB) (ap 200 eiro) ir 5.0 collu viedtālrunis ar 1080p ekrāna izšķirtspēju, Android 7.0 Nougat, Qualcomm Snapdragon 430 procesoru un Li-Ion 2800 mAh. Arī Moto G5 ir 13 megapikseļu kamera ar fāzes nobīdes autofokusu. Moto G5 noteikti saņems Android 8.0 Oreo, ja vien Motorola īpašnieks Lenovo nesadomās kaut kādas muļķības. Manuprāt, Motorola Moto G5 varētu būt viena no labākajām izvēlēm visā šajā viedtālruņu sarakstā.

Motorola Moto G5

Xiaomi Redmi Note 4 64 GB (220 eiro) ir jau iepriekš aprakstīts zemākā cenu kategorijā, bet te ir katram jāizvērtē, vai ir jēga piemaksāt 50 eiro par lielāku atmiņu un 4 GB RAM. Pārējā tehniskā specifikācija nemainās.

ZTE Nubia M2 Lite 32 GB (220 eiro) ir nedaudz brālīgs modelis mūsu nesen apskatītajam Nubia M2 viedtālrunim. Nubia M2 Lite ir 3 GB RAM, Li-Po 3000 mAh akumulators, 13 megapikseļu kamera un 5.5 collu IPS ekrāns ar 720p izšķirtspēju. Jāsaka, ka šis modelis ne ar ko īpaši nespēj izcelties tehniskajos datos. Nubia M2 Lite būs nedaudz interesantāks dizains, bet tas arī viss.

ZTE Nubia M2 Lite

Ja ir vēlme pēc kaut kā interesanta, var uzmest aci 2015. gadā iznākušajam LG G Flex2 modelim. LG G Flex2 ir ar liektu ekrānu un visai pieklājīgu kameru. Diemžēl LG G Flex2 saņēma ne visai labo Qualcomm Snapdragon 810 procesoru un pie mums iegādājams modelis ar 2 GB RAM. Interesanti, bet diez vai šis ir labākais pirkums.

LG G Flex2

Kopumā šajā cenu kategorijā ir lielākas manevru iespējas, bet tiek arī maksāts par zīmolu. Vienmēr pastāv iespēja kaut ko interesantu iegūt internetā. Par saprātīgu cenu no Amazon.co.uk dabūsi Lielbritānijas zīmola Wileyfox viedtālruņus, turklāt mārciņas kurss ir visai patīkams. Budžeta klasē noteikti der pameklēt Elephone, Bluboo, Cubot un citu Ķīnas zīmolu piedāvājumus. Bet tos nāksies pasūtīti kādā Ķīnas tiešsaistes veikalā, visai ilgi gaidīt un, visticamāk, samaksāt arī PVN 21%. Nu, un, protams, palikt bez atbalsta.

69 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
69 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

vai kādam no šiem ir nomaināms akumulators? (eju pārskaitīt patentmaksu par joka izmantošanu)

Artis Ābols

Galaxy Xcover 4 točna ir!

Gatis Preiss

Es taču viņam jau rakstīju, lai nopērk Samsung J3 2016 gada modeli un maina tās baterijas un liek mūs mierā… Viņa cena arī ir ap 115 eur, neesmu skatījies šī gada modeli, un viņš ir ar Android 5.1!

Eduards Fiskovics

Galaxy core prime. Vecs, bet skolēnam, kam, principā, būtu jāpietiek ar Nokia (tā, kas ar pogām), būs labs gana. Un cena nav pat 150Eur. Maināma baterija (pškam?) tāpat tālrunis kļūst “neaktuāls un vecs”, pirms beidzas baterijas resurss.

Menestrels

Tādas izvēles dēļ varētu arī otrreiz doties uz skolu.

Gints Rotčenkovs

No MEIZU pa gabalu!
jāreģistrējas Ķīniešu sistēmā. nepietiek ar Google konta pārnešanu.
Es pat atļāvos šādu atgriezt tirgotājam, jo “Tas nav pilnvērtīgs, bet izvarots Android” un nebija LV lietošanas instrukcijas.

Artis Ābols

Manā saimniecībā vēl Meizu M2 Note laikā varēja nereģistrēties. Kā ir šobrīd – nepateikšu.

digitalk

nez vai Elephone ‘der pameklēt’… drīzāk jau ielikt blacklistā.

Artis Ābols

Pie šādām cenām nevar būt baigi lepns… Neviens no šiem nav ideāla izvēle, Motorola un Nokia varētu būt dēvējamas par pieņemamām izvēlēm, ja runājam par softa apdeitiem.

digitalk

es jau ne par vietēji pieejamajiem ķīniešiem, bet par inetā iegūstamiem. cik nācās palasīt atsauksmes, kad meklēju jaudīgu ķīnieti, tad par Elephone bija daudz lamu. var jau būt, ka viņiem ir arī labi modeļi, hvz.

Landsmansmans

Mēnesi atpakaļ nopirku Redmi 4X. Nesūdzos vispār. Akumulators vispār super. Piesūtiju klāt no aļika diezgan izturīgus vāciņus un ir super. Arī ikdienā strādājot galīgi ne ofisā.

Krisjanis

Filmējot video audio netiek sačakarēts ? Man tā bija problēma kāpēc atgriezu telefonu.

Landsmansmans

Kā kuru reizi. Cik novēroju nepatīk ļoti skaļas skaņas.

elvis

Būtu forši dažos mēnešos reizi ja izveidotu šādu telefonu piedāvājumu sarakstu dažādās cenu kategorijās ar telefiniem kuri ir pieejami Latvijas veikalos

Eduards Fiskovics

Cilvēki mīļie! Ieslēdziet reiz, lūdzu, savas galvas!!! Priekš kam skolēnam viedtālrunis?! Kādam nolūkam!?!!??! (šobrīd runāju jau ultraskaņā). Lūdzu, kaut vienu VIENU skarīgu iemeslu – KĀPĒC? Es zinu, ka ir CL, tā nav nejaušība. Tas ir kleidziens, ai mīn it!

Artis Ābols

Patērētāju sabiedrības uzspiesta norma. Kam gan citam…?

Eduards Fiskovics

Būtu manā varā, es ar likumu noteiktu pie ieejas skolā skolēniem nodot savu glāstīkli dežurantam. Punctum

Lapsinieks

maniem bērniem ir aizliegts skolas laikā ņemt telefonus ārā no somām.

neJANIS

Principa tikai viens iemesls – lai skolā bērns netiktu apsmiets. Modes kliedziens. Maniem vecākiem arī savā laika likās kāds gan praktisks iesmsls ir jojo, tamagučī vai krutām botām. Tas, ka mums tos viedtālruņos nevajadzēja, nenozīme, ka arī tagad nevajag.

neJANIS

Bet noteiktu piekrītu par to, ka pirms stundas sākuma (un varbūt pat vienkārši pie ieejas skolā) sīčiem vajadzētu telefonus paņemt un stundas / skolas beigās atdot.

Edgars Sosnars

Piemērs iz dzīves. Starp skolniekiem bija populāra aplikācija musical.ly un ja tev nebija iespēja to izmantot, tad reāli tev nebija draugu.

Eduards Fiskovics

Tici man, viedtālruņus skolēnam nevajag. Ne pirmajā klasē, ne piektajā. Es nesaku, ka tos nevajag nekad. Sākotnējā komentārā biju pārāk vispārinošs. Protams, ir jauki un pat atbalstāms, ja skolēnam interesē programmu izstrāde, dajebkas, bet tupi spēlēt clash of clans, vai kādi pokemoni tur tagad modē – tā ir debilizācija.

Falks

nolaidies līdz falsetam, man ir iemesls :) Android Find My Device es redzu kur ir bērns. Nedaudz paķimerējoties datus un lokāciju var ieslēgt/izslēgt aizsūtot atiecīgu SMS. Funkcionāli nosedz tos pašus Bites piedāvātos MyKI. https://kursors.lv/2017/08/28/bernu-drosibas-pulkstenu-myki-un-myki-touch-apskats/

Eduards Fiskovics

Ir citas ierīces, ar kurām var panākt to pašu. Piedevām tās nebojā bērna redzi, stāju un neliek debilizēties.

x

normālā ģimenē augušu bērnu nemaz tik viegli nevar debilizēt)

tu tak nebūsi no tiem, kuri saka – es maksāju nodokļus un lai skola audzina manu bērnu.

nr71

Droši vien bērnībā izklaidējies vizinoties uz ričuka, ne? Lūk! Mūsdienās jaunā paaudze izklaidei labprāt izmanto telefonu, t.i. spēlēm. Ja Tev bija jārullē lentas uz maģīša vai kasetes, tad mūsdienās telefonu izmanto arī mūzikālai baudai. Vai tad to ir tik grūti saprast? ;)

Eduards Fiskovics

..laikam būtu muļķīgi pieminēt, ka vizināties uz ričuka ir … hmmm… veselīgāk? Arī mūsdienās?

nr71

Ai, nu beidz! ;) Veselīgāk arī ir dzīvot barokamerā, nepīpēt, nelietot alkoholu, utt. Zini! Ko Liktenis lēmis, tam jānotiek. Izbaudi dzīvi un visu, ko tā Tev sniedz! T.sk. viedtelefona priekšrocības. C`est la vie!

nr71

Ar to gan nevēlējos noliegt vizināšanos uz ričuka kā foršu un veselīgu nodarbi. Vienkārši, visam savs laiks, arī telefona spaidīšanai. :)

Eduards Fiskovics

Es jau nenoliedzu viedtālruņus kā šķiru! Nu tad, ko, sapīpējam ar pirmklasniekiem, ieraujam kādus 50, bet labāk 150 gramus laba konjaciņa. Lai mācās baudīt dzīvi.

nr71

Nepārproti mani! Parasti tāds viedoklis, kuru Tu paud, ir ļaudīm, kuri paši sevī meklē “pareizo” dzīves ceļu, bet īsti atrast neizdodas. Veselīgāk nenozīmē pareizāk. Cik cilvēku, tik dzīves modeļu. ;) Priekā!

Eduards Fiskovics

Jā, es nenoliedzu. Es meklēju “pareizo ceļu”. Tas nenozīmē, ka es tagad tīrīšu čakras ar vantūzi, skatīšos sev nabā, gaidot mūžīgo apgaismību. Bet brīžam, distancējoties, un mēģinot paskatīties no malas uz notiekošo, jo darba tiešām ir daudz, sāku kratīties vaļā, lai tiktu pie brīvbrīža.. Un tad es saprotu, ka esmu morāli novecojis, sapiepējis autsaiders, tāpēc, ka man ir 5 gadus vecs viedtālrunis, kuru nopirku tāpēc, lai varētu salādēt – tieši tā, mūziku. Veselīgāk nozīmē gan pareizāk. Tas ne vienmēr ir masveida meinstrīma skatījumā interesantāk, tas gan. Taču mani bērni lasa grāmatas. Kas, manuprāt, ir jēdzīgāk, kā dzenāt punktiņu sakopojumu pa… Read more »

nr71

Katram savs! Lai bērniem labs mācību gads! :)

Yanis Oat

Kam skolēnam viedtālruni? Lai sazvanītu viņu. Vai arī vienkārši – lai sameklētu, kur viņš ir, izmantojot Phone track. Jā, ir tam visam arī savi mīnusi, bet- mēs dzīvojām citā laikā un ar to jārēķinās.

Dāvis Sporāns

Man liekas labākā izvēle būtu kādas vecākas paaudzes flagship no normālām kompānijām nevis stripped-down versijas un dīvaini ķīniešu ražotāji.

geksis

zinot bērnu (lielākās daļas, bet ne visu) attieksmi pret materiālajām vērtībām, kuras viņi nav paši nopelnījuši (vasarā piestrādājot), bet ieguvuši kā dāvanu es ieteiktu kautko no kaķveidīgajiem.

nr71

Joprojām uzskatu, ka viens no labākajiem variantiem ir Just5 Freedom X1, kuram šobrīd arī cena ir 169 euro. Galvenais iemesls šādam novērojumam – patīkams dizains, pietiekami jēdzīgs dzelzis un lokālais atbalsts. Stiklu reiz mainīja par 30 euro un remontdarbi aizņēma 2 nedēļas. Vienīgais mīnuss – Android 5.1 un jaunāku nespīd iegūt. Pēc 1.5 gada lietošanas bez problēmām, pāriesim uz jaudīgāku aparātu – 6 GB RAM, 64 ROM, Android 7.0, pirkstu nospiedumu lasītāju, alumīnija korpusu un “bezmalu” (nu, gandrīz) ekrānu. http://www.doogee.cc/detail/mix-series-bezel-less-smartphone/106 Redzēs, kā tas darbosies.

y

Navigācija beidzot strādā tam justam?

nr71

Navigāciju puika neizmanto, taču Life360 darbojas precīzi un viņa atrašanās vietu rāda akurāti. Tātad GPS darbojas nekļūdīgi.

Nu vot..

Nee nee nee, man draugs dēļ tehniskās specifikācijas to “sūdu” nopirka.. pēc tam nenormāli nožēloja jo skārienjūtība bija totālā pa—- un ekrāns jau pēc nedēļas bija lauskās un batereja arī nožēlojama un taaa taalaak… ir daudz iemeslu lai es citiem ieteiktu labāk nokia pirkt!!

nr71

Redzi, es pats (nevis mans draugs) esmu pārliecinājies par savu vārdu atbilstību īstenībai. Tāpēc spriežu pēc savas pieredzes. Patīk Tev tas vai nē. :)

Daris

Sakarīgs apskats. Objektīvs.
Bērnam jau nopirku Redmi 4A vietējā i-neta veikalā.
Priecē, ka LV interneta veikalos cenas palikušas ļoti saprātīgas.
Faktiski, ja nevēlies PVN loteriju, lielāko daļu apskatīto telefonu var pirkt te pat. Ķīnas cena ar PVN dažu dienu laikā.

geehh

kam 50 euro ir jāpelna sūri, tas ir pārāk stulbs, lai lietoru SMART phone.

Artanis

Skolniekam… smārtfons… 220€… Nu vienkārši ej tak tu d*rst – man jau tiešām riebjas laikmets, kurā dzīvojam.

,,

True… man vēl tagad sīkais grib ”Ābolu”… nejau 5s vai kaa.. bet 7?!! Nafigam viņamm? draugiem!? nezinu…

x

tas jau labi, ka grib – slikti ir, ja neko negrib.
palīdzi viņam to nopelnīt, radi apstākļus kuros sīkais var izpausties, nevis iedzen viņam domu ka gribēt ir slikti. gan jau ar laiku sapratīs, ka ne viss ko gribās, ir arī vajadzīgs, bet to parasti saprot tikai pats un arī ne uzreiz.

reiny

Vai gadījumā Tavi džinsi nemaksāja tikk pat cik tagad 220 vērts viedtālrunis? Salīdzinošas cenās. Un vai džinsi toreiz nebija vienkāši zīmēšanās. Ar viedtālruni vismaz var piezvanit. :)

x

prātīgi nēsājot, džinsi kalpoja 2x ilgāk kā tagadējie vt…ja strauji neizauga no tiem))

bet diplomāti, visiem vajadzēja superpraktisko čemodančiku – skolēni tajā nesa klades, onkuļi – pēc nostāstiem, piecus polšus. un maksāja tāds salīdzinoši tikpat daudz, kā tagadējie telefoni.

šmaratons

Šis “laikmets” sākās jau entos gadus atpakaļ ;) Piemēram man, 1991ajā dzimušajam “visu vajag” paaudzes pārstāvim 2003ajā gadā bija no vecākiem izčīkstēts Siemens S55 (hvz kura tā bija klase, bet gan jau pamatskola) un ap 2007 (laikam) Nokia N95. Pārējos neatceros, bet šie, tā laika top modeļi ir iespiedušies atmiņā. Neteiktu, ka esmu izaudzis sliktāks :D

Lelde

Sveicināts Arti, esmu liela Jūsu telefonu testa raksta piekritēja. Savu pašeizējo telefonu tieši izvēlējos Jūsu atsauksmu dēļ (LG G3), paldies. Tā kā telefonam displejs sāk raustīties un ir godam nokalpojis 3 gadus, esmu nolēmusi iegādāties jaunu. G3 ļoti patika kameras/bildes kvalitāte 13 MP, displeja izšķirtspēja, protams 5,5 lielais displejs un tel dizains (noapaļotās malas). Par lielu mīnusu varētu minēt to ka, lai cik lielu armiņas karti es ieliku vienmēr app pietrūka vietas, tas ir kaitinoši, manā G3 par 6 app varāk negāja. Tel atmiņa ir 16 GB, otrs mīnus telefona korpus sprēgāja, kaut ne reizi zemē nebija kritis… Es šobrīd… Read more »

Lapsinieks

abi ir sūdi. tieši tev iesaku LG G6

Artis Ābols

Par kādu cenu ir runa? Ņemsi telefonu pie operatora?

Lelde

Internet viekalā, būs lētāk, 300 līdz 400 eiro, bet ne dārgāk.

Lapsinieks

nu bet tad tieši G6 – akurāt 400 naudas

reiny

Kāpēc neskaties uz Samsung A5? Būs labāks par Samsung J sēriju.
Nexus 5x ir ļoti laba kamera tai cenu kategorijā (no paša pieredzes).

Lelde

Ko Jūs sakat par Huawei P9 plus?

Artis Ābols

Drusku pavecs, bet noteikti labāks par iepriekš minētajiem. G6 gan arī būtu lietojams.

Lelde

Kad iegādājos G3, es biju pilnā parliecībā ka nākamais man arī būs LG, bet tākā LV šīs firmas mobīlos oficiāli netirgo, mazliet nobijos, par garantiju, remontiem, baterijas maiņām u.c…Tāpēc izvēle ir grūta, tel parasti lietoju saudzīgi un nokalpo visus savus 3 gadus, ja nu vienīgi pats telefons nesāk uzvesties dīvaini.
Paskatījos šo LG 6, pievilcīgs, liels un arī parametri šķiet labi, bet kā Jūms šķiet ja pirkšu viņu internet veikalā vai viņā būs latviešu valoda, ja jau viņi vairs neražo baltijas valstīm?

Lapsinieks

officiāli tirgo – vnk nepārstāv. valoda ir, garantijas arī. nekādu prblēmu, ja nepirksi galīgā kaktu kantorī.

Lelde

Jums pašam ir bijusi saskaršanās ar Jūsu ieteikto G6?

Lapsinieks

nu viens pazīstams keks staigā visu laiku kā aiz laimes apčurājies.

Kristaps Skutelis

Nu, nav viss arī tik vienkārši. Ir mazliet lielāks risks, ka telefonam var būt kaut kādas problēmas lokālajos tīklos. Objektīvi raugoties gan tas risks nav pārāk liels, bet tāpat jāņem vērā, jo ierīce tomēr nemaksā 5 eiro.

Lapsinieks

es LG gadījumā baigi nesatraukātos.

Artis Ābols

Latviešu valoda ir iebūvēta iekš Android. Tikai tādi sušķi kā Meizu nejēdz iztulkot savu saskarni, tāpēc izņem ārā noslinkotās valodas.

Lapsinieks

takš lāpsta. sajūta, ka pati nezini ko gribi.

Artis Ābols

5X ir nožēlojams akumulators.

kr://2ps

Tā kā jau vairāk kā trešo gadu lietoju LG G2, tad it kā tagad sāku uz G6 arī skatīties. Klau, Arti, vispār jautājums – vai tad LG neaizgāja oficiāli prom no viedtālruņu tirgus Latvijā? Un vai kāds tālruņa apskats arī te ir gaidāms?

Daris

Šodien RD veikalā Xiaomi Redmi 4A ar 32GB atmiņu redzēju par 109.eiro.
Labākais šobrīd par tādu cenu!

Agnese

Pirmajās četrās klasēs telefonu vajag tikai tik,lai situācijā,kad ir nokavēts skolas autobuss,sazinātos ar vecākiem par nokļūšanu mājās. No 5.klases bērnam skolā ir bijis nepieciešamas telefons,lai pildītu matemātikas kontroldarbu uzdevumi.lv . It kā to nedrīkst pieprasīt,bet apgūstit tehnoloģijas,tas tomēr notiek.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: