web analytics

Zemletes piedāvājums jeb kad mans sakaru operators nemāk zaudēt ar godu

Jaunākie raksti

Satechi prezentējis lādētāju, kurā var uzlādēt līdz pat piecām Apple ierīcēm

Šī gada CES 2021 izstādē Satechi prezentējis jaunu aksesuāru mobilo telefonu un planšetdatoru lietotājiem. Šis produkts tiek īpaši mērķēts...

“Cradlewise” rada mākslīgā intelekta kustinātu šūpuli, kas palīdzēs mazulim ātrāk aizmigt

Labs miegs ir tas, ko īpaši novērtēs jaunie vecāki, kuri bieži vien tā kārtīgi izgulēties nevar mēnešiem ilgi. Tā...

Savulaik populārais “Renault 5” atgriezīsies kā elektriskais hečbeks

Francijas autoražotājs "Renault" apstiprinājis, ka tas radīs jaunu versiju savulaik populārajam "Renault 5" hečbekam. Jaunais auto būs daļa no...

Zaļo tehnoloģiju akselerators attīstīs ilgtspējas uzņēmumus Baltijā

Lai veicinātu tādu inovāciju attīstību, kas piedāvā ilgtspējīgus risinājumus un tiecas uz labāku nākotni, Swedbank Latvija kopā ar tehnoloģiju...

Arī Xiaomi krīt Trampa nežēlastībā

Lai arī Donaldam Trampam prezidenta amats būs jāpamet jau pavisam drīz, tomēr vēl arvien norit aktīva cīņa ar ārējo...Nevienam vairs nav noslēpums, ka LMT paspēja laicīgi pacelt mobilo sakaru cenas, Bite arī neizturēja, kamēr Tele2 nogaidīja līdz pēdējam mirklim. Vispārējā cenu celšana arī vecajiem klientiem tiek pasniegta kā nepieciešamība, jo Eiropas Komisija ierobežoja mobilo sakaru viesabonēšanas vairumcenu – dzīvesvietas valsts sakaru operators maksā ārvalsts sakaru operatoram par tīkla izmantošanu. Norēķinos starp abiem operatoriem piemērojamo cenu sauc par viesabonēšanas vairumcenu.

No 2017. gada 15. jūnija, ceļojot ES, varēsiet izmantot savu mobilo ierīci, maksājot tādas pašas cenas kā mājās, proti, izmantot “abonēšanu viesos kā mājās”, atbilstīgi operatora piekoptajai godīgas izmantošanas politikai. Piemēram, ja savā valstī maksājat ikmēneša maksu par komplektu, kurā ietilpst zvanu minūtes, īsziņas un dati, visi ceļojuma laikā citā ES valstī veiktie balss zvani, nosūtītās īsziņas un izmantotās datu sesijas tiks atskaitīti no komplekta apjoma tāpat kā mājās, proti, bez papildu maksas.

Labi, pieņemsim, ka mobilo sakaru operatori ne pa jokam nopelnīja uz aizmāršīgā Jāņa rēķina, jo viņš piemirsa izslēgt Waze mirklī, kad no Latvijas iebrauca Igaunijā, tādējādi palielinot savu 7 eiro rēķinu vismaz sešas reizes. Turpmāk operatori ar cilvēku kļūdām nevar rēķināties, ieņēmumi kļūst fiksēti, ja neskaita braucienus ārpus Eiropas (precizitātei – Eiropas Ekonomikas zonas). Kādas ir iespējas audzēt ieņēmumus? Pareizi – paceļot cenas visiem!

Eiropas Parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš jau publiski izteicies, ka nav nekāds ārējs iemesls, kāpēc Latvijas mobilo sakaru operatoriem būtu jāceļ tarifi, tāpēc izskatās, ka Eiropas Savienības likumu izmaiņas tiek izmantotas par ieganstu tarifu celšanai.

Sākotnēji nevēlējos atklāt savu nu jau bez piecām minūtēm bijušo operatoru, bet lai iet ar’ – Bite. Pieļauju, ka citi operatori nav ne par matu labāki, varbūt tikai telemārketinga cilvēki citiem ir ar mazāku prieku balsī. Visnepatīkamākais ir fakts, ka cenas ceļ visi operatori, zem cirvja tiek veikli pasviesti arī esošie klienti. Bet, ja jau cel cenu katram, tad arī esi gatavs, ka kāds muks prom.

Bija vairāki iemesli neiet prom no Bites, bet bija arī pāris, kas lika apdomāt aiziešanu uz Tele2. Bites cenu celšana vecajiem klientiem (lai nerodas iebildumi – cenas vecajiem klientiem pacēla arī Tele2 un LMT) bija lielisks iemesls pazust miglā. Protams, būdams pēc dabas knauzerīgs klients, piezvanīju uz Bites 1601 uzziņu numuru. Lai situāciju novestu līdz baltkvēlei, man skaidrā tekstā pateica, ka es neesmu nekas īpašs un varu doties kur vien mana mazā sirds kāro.

Nākamajā rītā uzreiz pieteicos pārejai uz Tele2. Šoreiz iemesls pārejai nebija cena, bet drīzāk princips. Vairākos publiski pieejamos forumos izlasīju līdzīgu iemeslu pāriešanai tieši šajās dienās.

Bite Latvija, Tele2, Latvijas Mobilais Telefons, Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija, Latvijas Elektronisko komunikāciju Asociācija un Latvijas telekomunikāciju asociācija ir parakstījuši “Par komerciālu paziņojumu sūtīšanas komercpraksi, izmantojot telemārketingu” labās prakses kodeksa dokumentu un jau no 25.08.2016. Latvijas mobilo operatoru telemārketinga nodaļas nedrīkst zvanīt konkurentu klientiem (privātpersonām).

Protams, nebija ilgi jāgaida, lai tomēr citādā kompānija (starp citu, latviski tas ir “uzņēmums”) mani sāktu sestdienas rītā traucēt ar “mums ir jums fantastisks piedāvājums”. Telemārketinga jaunieti nepasūtīju uz poda tiešā tekstā tikai tāpēc, ka blakus atradās vairāki bērni.

Var jau būt, ka kaut kur sarunā pavīdēja arī kāds zemletes piedāvājums – bezierobežojumu sarunas, SMS un pat laikam tika solīti 5 GB datu par aptuveni 6 eiro. Nedzirdēju, jo pie saviem principiem ir jāpieturas.

79 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
79 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
lmt

vel jau deru ka cels augsa!

Egita

Esi gan īpašs. Man par 7 gadu draudzību 5gb tarifu piedāvāja par 10eur.

Artis Ābols

Man jau bija parakstīti pāriešanas papīri un Tele2 SIM kabatā.

geksis

nesen nejauši dzirdēju sarunu tele2 servisā, kad bite kāda kliente mainīja operatoru. no sarunas sapratu, ka vēl 3 dienas skaities bite klients un tikai tad tiek nomainīts operators.

khe

Tieši tā.
Tās ir 3 darba dienas, neatkarīgi uz kuru operātoru ej un no kura nāc. 3 darba dienu laikā vēl izmanto veco operātoru līdz brīdim, kad tevi atslēdz vecais operātors un tajā brīdī jau darbojas jaunā sim karte.

eldberg

Labāku cenu var dabūt tikai uzrakstot iesniegumu par pāriešanu… personīga pieredze

🚶🏻

Ne, ne ari ja maini operatoru vini zvanas un piedava “zemletniekus” starp citu, tie kuriem jau ir zemletnieki, nekadas cenas nepacels, viss paliek pa vecam. Nu vismaz lmt un tele2 ta ir.😂

Uldis

Čau!
Ļoti gribēju saprast, ko nozīmē *kanuzerīgs*, bet gūgle piedāvā tikai divus šī vārda atradumus (ieskaitot to, kas šajā lapā) un dažādi terminu tulkotāji nepalīdz :(
Kā tur ir?

Maris Laudams

Knauzerīgs

Uldis

O, skops. Paldies!

Lapsinieks

latviski “knauzer” ir kapeiku pi*ējs.

x

“gnīda” – tas, kurš skaita svešu naudu

Lapsinieks

kaut ko esi pārpratis – par to cita naudas skaitīšanu. Gnīda – Nicināms, arī mazvērtīgs cilvēks.
// Skopulis; mantrausis. Tezaurs.lv

x

ugu, pareizi tur raksta

Artis Ābols

Mudījos kamēr samudījos. Salaboju. Paldies!

edgku

Labs :) žetons par izteiksmīgumu :)

Iwaars

Labi jau ir ietaupīt, bet vai te kāda privāta piparu bodīte??? Pretīgi kaulēties…

x

pag, lmt ar valsts daļām šeit nav iesaistīts, tātad – jā, privāta piparu bodīte.

Bijusī

Tā tīri tavai informācijai. Nekādu kodeksu nepārkāpa – pāriešana no viena operatora uz citu aizņem 2 dienas, tele2 vajadzēja tevi par to informēt. Proti, to divu darbadienu laikā tu vēl aizvien biji bites klients un viņi mierīgi varēja tev zvanīt😊

KasparsB

Un par ko kašķis? Par veco labo patiesību? :D Šādi klienti ir katram operatoram. Bites un Arta vietā varam ielikt Jāni, Pēci, Anniņu un jebkuru citu operatoru :D

Artis Ābols

Mani neiepriecina fakts, ka no sākuma paceļ cenas, tad palaiž garām iespēju saglabāt attiecības, bet pēcāk liek minjonam mani apvārdot. Kurš no tā ir ieguvējs?

Skābene

Aiziešana ir vienīgā recepte, kas liek vecajam pakalpojuma sniedzējam kustināt pēcpusi! Man līdzīgs stāsts ar Lattelecom, pacēla cenu no EUR 16.90 uz EUR 30.50. Atšķirībā no mobilo sakaru operatoru runas vīriem Lattelecomieši ir daudz slīpētāki un rafinētāki kadri. Uzreiz cenu lejā nelaiž, bet piedāvā apgraizīt pakalpojumus. Tikai tad kad saprot ka visas sarunas iespējas izsmeltas, tikai tad velk ārā cepumiņus no piedurknes.

vj77

Es arī ceturtdien pateicu Bitei par migrāciju. Vakar saņēmu zvanu un normālu piedāvājumu uz 1.5 gadu.

Krišjānis

Mana draudzene kā reiz tikko (pirms 2 mēnešiem) nolēma pāriet no Bites uz Tele2.
Protams, uzreiz arī saņēma zvanu no Bites un tiešām lielisku piedāvājumu – 60% atlaidi mēneša maksai. Prieki lieli, bet tikai līdz pagājušajai nedēļai, kad atkal tika saņemts zvans no Bites, lai pateiktu, ka bez 2€ pievienošanas rēķinam tiek samazināta arī iepriekš piešķirtā atlaide. Iespējams, ka arī Tavi prieki nebūs ilgi.

vj77

Nekādi dižie prieki man nav. Skaidrs, ka līdz 31.12.2018 var dzīvot, jo 5.95 par Bite 500mb ir ciešami. Atliek vēl izskaidroties ar amigo par vienu citu numuru kur pieaugums no 3.50 uz 6.99. Savukart tele2 numuram neko negribās mainīt, jo 1.5gb no 8.99 mainās uz 2gb un 11.99. Jāgaida kad tele2 uztaisīs ģimenes tarifu, varētu visus numurus tur sakoncentrēt

Artis Ābols

Tas pusotrs gads paies nemanot. Šos piedāvājumus gan jāizskata uzmanīgi, lai nav pašam pēcāk nepatīkami pārsteigumi rēķinu saņemot.

vj77

Tas jau protams.

Edhars

Tadi, ka raksta autors Artis Ābols, tiešām nav vajadzīgi nevienam operatoram. Totāls analfabētisms aprakstītajos jautājumos. Gribu mercedesu, bet lai maksā ka opelis. Ak nē, tad raudāšu un čikstēšu.

Artis Ābols

Es nesūdzos, tikai konstatēju faktus. Kā var labi redzēt, tad pārgāju uz T2, kaut Bite solīja piena upes ķīseļa krastos.

Skābene

Ko tu tur murgo?Varētu padomāt, ka kopā ar cenas celšanu tu iegūsti komforta paku!?
Patiesībā brauc ar to pašu opeli, tikai degvielas patēriņš palielinās 2 reizes!

Rubenis

Hmmm, Tele2 centrā gan teica, ka ja Eiropas zvani nav nepieciešami, tad paliek tā pati cena 8. EUR par 1.5GB, bet tikai izmantošanai Latvikas teritorijā.

Artis Ābols

Un izbraucot no Latvijas pazūd zona…

Skābene

Man sīkajiem paņemta zz pēcapmaksa. Atnāca paziņojums, ka viss paliek pa vecam, kamēr pa Latviju dauzās. Ja brauc ārpus Latvijas, tad nedaudz jāpiemaksā. Bet tā kā bērni paši uz ārzemēm nekur nebrauks, tad tas ir saprātīgs risinājums, gadījumos, kad ārzemes tiešām nav vajadzīgas!Un visām omēm, kas no Latvijas padsmit gadus nav izbraukušas tas ir tieši tas kas vajadzīgs!
Sāk pat šķist aizdomīgi, ka visi operatori piedāvā tikai pakalpojumu s paketēs, bet nevar izvēlēties to ko tev patiešām vajag! Smird pēc karteļa vienošanās!

Lapsinieks

tā nav pakete – tas balstīts uz regulām. ideja vienkārša: ok, pieņemsim, ka tavi bērni nebrauc uz ārzemēm. bet ja nu aizbrauc? pieliks tev pie rēķina un tu varēsi viņus sūdzēt tiesā, jo viņi nenodrošina sakarus ārzemēs pa tādu pašu maksu. spēj iebraukt pamatfiškā? tāpēc visi vienlaicīgi. turklāt visā eiropā. jā – tiem, kas nekad nekur nebrauc – škrobe.

Skābene

Tu regulu esi lasījis!? Atbildi godīgi! Ja jau esi lasījis, tad droši vien esi arī OCTA regulējumu lasījis, ka OCTA ir spēkā visā eiropas ekonomiskās zonas teritorijā! Tad kāpēc apdrošinātāji piedāvā iespēju pirkt OCTA ES valstīm, Baltijas valstīm, Latvijai un NVS valstīm!? Un tagad padomā vēlreiz, kāpēc Tele2 piedāvā Latvijas tarifu un ES tarifu!? Kāpēc citi operatori kopā ar tarifa celšanu met klāt papaildus MB vai ekrāna apdrošināšanas, ja jau paliek tas pats vecais pakalpojums tikai visā ES!? Mazāk klausies operatoru reklāmas un domā ar galvu!Domāt ir veselīgi!Pamēģini kādreiz padomāt are savu galvu un netici akli visam ko tev tamborē… Read more »

Lapsinieks

Jā.
Par visu pārējo – Nevajag jau visus automātiski mērīt pēc savas mērauklas! Tavas “domāšanas” pērles esam lasījuši :D :D :D

Skābene

Hujavejs rullē, LMT rullē, visi kas atļaujas iebilst, komentāros ir jānolīdzina līdz ar zemi! Karogs tev rokās!

Lapsinieks

nē, huawejs vairs nerullē. LMt pagaidām rullē.
ko sacepies kā jauna meitene? skriesi tētim žēloties? nebūsi jau pirmais.
internets nav vieta cilvēkiem ar vājiem nerviem (c) kristaps
kas vainas zemei? zeme ir auglīga. zemē ir spēks. no zemes tu esi nācis un par zemi paliksi.

Skābene

Es tavu tēvu nepazīstu, bet tā kā ābols no ābeles tālu nekrīt, gan jau ka nebūtu lielas jēgas no runāšanas ar tavu tēti! :)

pirx73

Domāju, ka tāpat kā ar OCTA, parādīsies visādi (wink wink) tarifi “tikai vietējiem zvaniem” kuri nosacīti “būs pa visu EEZ”.

oldschool zerolemon fan

Šodien gāju garām Bites un Tele2 klientu centriem vienā no Rīgas šopingvietām – varēja manīt nervozu ļaužu masas pie abiem operatoriem. Pie LMT gan klusums – veikalā bija tikai pāris cilvēki un pārdevēja ar sejas izteiksmi: “Ejiet visi dillēs, ko Jums no manis vajag…” :D

Lapsinieks

nu nez. ap 12tiem spices lmt bija diezgan karsti

Skābene

Kāpēc jāiet uz piparu bodi, ja sim karti var pasūtīt uz mājām!?
Ja nu vienīgi tur tiešām ir karsti un tu ej pasildīties! :)

Lapsinieks

da ziņkārības dēļ iemetu aci. visas šīs jezgas kontekstā. nē, man ne tur, ne pie viena cita opa neko nevajag.

Ivars

Pāris dienas atpakaļ pie LMT rinda stāvēja uz Ģimenes piedāvājumu. Es arī tai skaitā :)

p2002c

Es ar savu biti arī domīgs nesenā laikā, kad izlasīju par LMT ģimenes piedāvājumu (ir divi numuri). Interesēja, vai LMT piedāvā papildus kaut ko pārnācējiem + kā īsti ir ar hotspot izmantošanu? Pamatdoma bija neuztraukties par trafiku un interneta opciju meklēšanu, ja strādāju attālināti, piemēram, laukos. Bet tam vajag hotspotu, kas, liekas, iet pretrunā ar godīgas lietošanas politiku. Ja vajag nodrošināt remote desktopa pieslēgumu + skype visu dienu, tad LMT uz to acis pievērs? Pret Bite lielu pretenziju nav, bet ik pa laikam kaut kas mazliet pabesī. Te zona nostaigā, te neesi sazvanāms, te kārtējais “vau-vau”, kad zvani uz fiksētajiem… Read more »

Artis Ābols

Nav dzirdēts ka LMT kaut ko grieztu, ja vien tiešām nenodarbojies ar cūcībām.

Kristaps Skutelis

Es regulāri savam LMT pieslēgumam mobilajās ierīcēs izmantoju hotspot funkciju un nekad neesmu uzrāvies uz kādām problēmām. Tiesa, torrentus vai tamlīdzīgus trafik-prasīgus darbus neveicu.

Deace Duck

Policijas bosus parastie mirstīgie ceļu policisti arī nesoda par ātruma pārsniegšanu un pārkinga pārkāpumiem. Visi cilvēki kā stāsta esot vienādi, bet daži esot vienādāki par citiem.

Skābene

šo kungu nesodīja, bet izmantoja izdevību aizsūtīt pensijā, jo pats nepratās!

Deace Duck

Tā bija, kā krievi saka “podstava”, zemāk skābene pareizi pieminēja: izmantoja izdevību pielikt pie vietas jo pats nepratās+ izņēmumi tikai apstiprina likumsakarības

davfreim

Lietoju pie LMT hotspotu jau vairākus gadus, arī pirms parādījās bezlimita internets, tad protams lietoju taupīgāk, bet pa vasarām it īpaši noēdu GB 200+, jo atrodos laukos, kur nav intetneta pieslēguma, tātad lietoju visu vasaru hotspotu, principā daru visu to, ko pie parasta vadu interneta, skatos youtube, internetā TV utt., tāpēc GB apēdas daudz un problēmu nav.

Deace Duck

Ha, Bite vismaz pabrīdina ka tu zvani “dārgajam”operatoram, lai izdari secinājumus un gari nevāvuļo. Abi citi GSM operatori slauc maksimāli to noklusējot

Mārtiņš Vācietis

Nu man no lmt dažus mēnešus atpakaļ zvanot uz paaugstinātas maksas numuru bija brīdinājums un pirms savienojuma bija pat laiks apdomāt!

Lapsinieks

LMT ir bezlimits uz VISIEM, nav tādu “dārgo” operātoru. Maksas nummurus var viegli identificēt pēc nummura.

Deace Duck

Ja arī tā tagad ir, tad tas ir ieviests pavisam nesen. Pirms tam slauca uz nebēdu un bez augstāk pieminētiem brīdinājumiem.

Lapsinieks

nē, LMT vienmēr ir uzsvēris, ka uz VISIEM nummuriem, kamēr abi pārējie – uz “populārākajiem”

Deace Duck

Tikai lūdzu nevajag …Par atmiņu nesūdzos

Lapsinieks

būs brīvs brīdis – pameklēšu materiālus. kad LMT ieviesa brīvību – uzsvēra, ka tieši uz visiem. bet lai kāds palabo, ja ne tā.

Deace Duck

Vari nemeklēt te ir tarifu plānu arhīvs https://www.lmt.lv/lv/tarifu-planu-arhivs . Jā vienā tarifu plānā(brīvība) bija. Un? Pārējie maksāja pa pilnu programmu. A davai ka izvilksim visādus pārējo operatoru tarifus, tur arī šo to atradīsim it sevišķi korporatīvajiem

Lapsinieks

nu par to arī stāsts. LMT pirmais iepazīstināja ar patiesu bezlimita Brīvību. Un ilgu laiku viņi bija vienīgie, kamēr abi citi iekasēja par “jocīgajiem” operātoriem. Tas ir neapstrīdams fakts.

pirx73

Kā jau teica – LMT ir zvani uz visiem operatoriem, Tele 2 tas ir tarifam Zelts 6GB un augstākiem, Bitei – nav vispār, tikai uz populārākajiem.
Pēdējā laikā daudzi biznesi portē fiksētos numurus prom no LTC, tāpēc zvanot uz 6…. numuru vairs nevari būt drošs ka tas ir Lattelecoma.
numuri.lv palīdzēs.

Dāvis

Lmt negriež nost arī tad, ja velc torrentus :D tādā ziņā viss safe

banana

Šī banānu republika turas uz skaistiem vardiem uz papīra! Realitātē visi visu dara pa savam un neviens neaiztiek JO KĀ!? Uz papīra tak viss ir norunāts ar parakstiem!

Ainis

Operatori labi sadraudzējušies un kopīgiem spēkiem cirps aitas. Konkurences padomei ir lauciņš, kur vajadzētu padarboties – smird pēc karteļa un spalvaino roku darba. Vajag atvērt tirgu vēl kādam operatoram.

Deace Duck

100 punktu ka kartelis. To jau es teicu pagājušo gadu, kad visi 3 GSM operatori praktiski vienlaicīgi pacēla tarifus.

Prusljix

Diemžēl neredzu raksta jēgu. Visi tā dara! Gan privātās piparu bodītes Bite un Tele2, gan daļēji valsts iestādījumu- LMT un Lattelekom. Un tas ir normāli! Visur,kur apgrozās kkādi līdzekļi ir šādi noteikumi. Cepies,ka nezināji ātrāk? :o

Kristaps Skutelis

Tur jau tā lieta, ka tas nav normāli. Tas ir bezkaunīgi pret lojālajiem klientiem. Tāpēc šī šmuce jāceļ augšā.

Prusljix

Pff… Mēs dzīvojam kapitālismā! Mums katram pašam ir jāizvērtē cik un par ko esam gatavi maksāt!
PS- Ko tad saki par Juridisko personu tarifiem? 1 eur par “Brīvību” telefonā? Tas ir godīgi pret “lojālajiem”?

Agris

Tu pamet draudzeni, viņa Tev piedāvā mine.. un Tu uz laiku piekrīti paturpināt attiecības. Nu vismaz līdz mine.. beigām. Te jau tas pats :D

Archijs

Seši eiro? 6??? Man par 5gb / sms / sarunām jāmaksā 59,29.

JZ

Kurā valstī tas ir?

Nebēdnis193

Varbūt Jums vienkārši ir jāpelna vairāk, un mazāk laika jāpavada šajā mājaslapā raudot. Neesmu kapeiku pisējs, lai diedelētu pāris centu atlaides.

Skābene

Pasaki to penzonāram, kas knapi velk galus kopā!

Nebēdnis193

Pirms gadiem par sakariem maksāja tie, kas to varēja atļauties. Ja pensionārs nevar atļauties, tad varbūt ir pienācis laiks beigt entās stundas pļāpāt pa telefonu, bet iet pie savām draudzenēm ciemos. Vai arī pirkt vecās labās atjaunošanas kartes un runāt, tik cik maciņš atļauj. Kad man nav nauda, bet gribu alu, es neeju veikalā un neraudu, ka man nesanāk alus. Es nopērku divlitreni un dzīvoju laimīgs.

Skābene

Penzonārs no lattelekoma atteicās, jo mobilie sakari kļuva lētāki par mājas telefonu! Telefons ir vienīgais rīks sakariem ar ārpasauli, kad nespēj kājas pavilkt un no dzīvokļa tikt ārā! Labi ka tu jauns un sprauns un vari spriņģot apkārt pēc divlitrīgā bamšļa!

Nebēdnis193

Labi, apskatīju amigo piedāvājumu, tur pensonāram 5.49, ZZ mājaslapā no jūnija rakstīts 4.99. Tā kā nekas traks viņiem tur nemainās. Man tik tādas pārdomas, ka te visi grib cīnīties par pāris centiem, kad valstī pašā nozog mūsu nodokļu naudu daudz lielākos apmēros. Varbūt tos spēkus novirzīt uz tās lietas apraudāšanu.

Falks

Pieteicu personīgo 4 numuru pāriešanu uz Amigo. Zvanīja Bite un piedāvāja katram numuram visresnāko tarifu 22.50 ar 70% atlaidi = 6.75EUR. It kā uz “vienmēr”. Biju principiāls, atteicos..

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: