Mūsdienās izveidot tīmekļa vietni ir vienkāršāk par vienkāršu, jo eksistē pat “čaiņikam” viegli saprotami konstruktori kā Izraēlā bāzētais Wix.com. Lai spēcinātu savu tīmekļa vietņu veidošanas biznesu, Wix.com par 36 miljoniem ASV dolāru ir iegādājies vienu no pasaulē pazīstamākajām digitālā dizaina komūnām – DeviantArt.

Wix pārstāvji norāda, ka tuvākajā pārskatāmajā nākotnē DeviantArt tiks atstāts darboties kā atsevišķs projekts un to neplāno slēgt. Pat vairāk, DeviantArt lietotāji varēs piekļūt Wix tīmekļa izstrādes rīkiem, lai padarītu krāšņākus savus profilus. Te nav runa tikai par dizainu, bet arī papildus funkcionalitāti, piemēram, e-komerciju. No otras puses, DeviantArt publicētie darbi būs pieejami Wix.com lietotājiem, kas tos varēs izmantot tīmekļa vietņu izstrādei. Wix arī sola uzlabot DeviantArt datora un mobilo aplikāciju, kas savā attīstībā atgādina dinozaurus no 2000. gada, kad tika dibināts DeviantArt.

DeviantArt dibināts pirms 17 gadiem un šajā laikā spējis piesaistīt 13.5 miljonu ASV dolāru lielas investīcijas. Wix ir dibināts 2006. gadā un ir šobrīd novērtēts 2.86 miljardu ASV dolāru vērtībā.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Uu

Katra sūda lapele un aplikācija tagad domā, ka vērta miljardus. Stulbā pasaule.

Lapsinieks

Īrijā vētra jau beidzās un atjaunojās interneta sakari?

Kristaps Skutelis

Ko ar šo komentāru vēlējies pateikt? Kā tas sasaucas ar šajā rakstā pateikto? Neesi mierā ar Wix vērtību? Spēj nopamatot kāpēc tam ir jābūt savādākam?

Jānis

Cilvēks, laikam, gribēja pateikt, ka cena ne vienmēr atspoguļo vērtību. Un otrādi.